Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

Neta fetele. Cam slaba miscarea pe aici.[:D]O fii de la vreme ? Eu bineinteles ca nu am mai plecat nicaieri in wek ca nu am avut cu ce si am stat home,am [spala] si [rufe] + [curat] [:D][:D][:D],ca doar este wek de munca.Si bineinteles ca toata duminica am lenivit si uitat la un nou serial care spre marea mea surprindere ma captat si pe mine IULIA , nu numai pe sot se chiama serialul PRISON BREACH si inca in Romania nu a aparut.Asa ca noi il savuram aproape seara de seara si un wek cand nu plecam[cool][cool].Nu m-a mai tinut un serial cu sufletul la gura ca asta de mult,chiar imi place. [pup][pup][pup][pup]'cesc fetele si va astept pe aici cu o [cafea] aburinda ,ca este cam frigut afara. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu] toata lumea lauda filmu' asta..ia domle sa imi satisfac si eu curiozitatea .. [:D] eu acasa in week end. am lenevit. aseara la 22 dormeam. m-am trezit azi la 8.30 [bang] fetele vad k lipsesc nemotivat... iulia are batai de cap cu liana si colicii [:D] n-o invidiez deloc .. mai stau putin si plec acasa va pup si va doresc o sapt minunata [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

EU am lipsit motivat...[:D]vineri de garda, ieri de garda...asa ca... [bang][bang]Mi-e somn si lene si vreau concediu!!! Miki, chiar ca mi s-a facut dor!!! Mai am putin pana la concediu!!! Doar o sapt si jumate!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dupa o destul de lunga absenta, nemotivata, recunosc, intru la raport. am avut un we plin, cu multe neasteptate. vineri: plecam eu, sot si inca o prietena graviduta in aceiasi luna cu mine, la cluj sa ne luam kit-ul pentru prelevarea de celule stem. ca cica ar fi durat vreo 2-3 saptamani pana intram in posesia lui, asa ca dat fiind ca clujul e la 2 ore cu masina, ne-am dus sa-l ridicam personal, si nu in ultimul rand sa facem cumparaturi pentru bebei. asa ca am stricat o groaza de bani, dar macar am trusoul complet. sotul gravidutei cu care eram, o anunat in timp ce eram prin cluj, ca seara trebuie sa plece pana la mare sa aduca pe remorca o masina accidentata. buuun. la 5 minute dupa apel, al meu sot (recunosc si eu tot la asta ma gandeam): ce ar fi sa ma duc si eu cu alexia cu el, asa vede si fata marea, facem o baie si plecam inapoi. v-am zis, nu, ca stau in judteul alba. ca din bucresti nu ar fi asa mare mirarea sa dai o fuga sa faci o baie. zis si facut: la ora 21:30 ajungem din cluj, in 10 minute facem bagajele, la ora 22 pleaca spre mare. eu in culmea fericirii ca raman singura si in gandul meu: dorm si dorm si dorm in liniste. tzeapa, sambata la 6:30 dimineata sub geam se aude: buna dimineata, te iubesc etc . . . al meu var plecat din deva spre brasov, se gaseste sa faca pauza de cafea. si toata ziua de sambata a continuat cu diverse vizite. duminica dimineata, normal, cand era somnul mai dulce, pe la 7 a.m., suna al meu sot sa zica ca ei tocmai pleaca din bucuresti, ca le-a fost somn si au tras pe dreapta pe autostrada soareului si au dormit. asa ca eu mi-am implinit, partial, de a sta singura 1 zi, al meu sot sa se dea jet-ski-ul si a mea fiica a vazut marea. pfui, am obosit cat am scris. v-am pupacit [gravi] 34+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OK, eu am incheiat ziua de ieri, eu o incep pe cea de azi. o cafeluta cine doreste . . . [cafea] nu stiu ce ati facut voi azi-noapte, dar eu am o durere de gat, cat am stat cu ochii pe cer. primesc si eu mail, poate ati primit si voi, sa ma uit la 00:30 pe cer sa vad marte, care arata ca o luna plina. asa ca de la 00 la 01 am stat ca huhurezii prin curte, ba ne-am uract in masina si ne-am dus pe un deal in apropiere sa vedem si noi mandrete de marte. ia-l pe marte de unde nu-i. de-abia la 1 ne vine strasnica idee de a verifcia pe net. intr-adevar, marte era aproape de pamant la ora aia, dar cica e prea mic sa se vada cu ochiul liber si in nici un caz nu cat luna. so... tzeapa. cel mai inteligent in casa a asta a fost al nostru copil, care la ora 11 jumate cica: "stati voi sa-l vedeti pe martin asta, ca eu ma duc sa dorm". copila desteapta, noroc ca nu-si mosteneste parintii [:D] a, si o perla de a ei, tot de aseara: luna e asa mare pentru ca a mancat prea multe avioane si stele o zi cum va doriti [gravi] 35+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MISSY haioasa fetita ta , sa-ti traiasca [:-)))][:-)))][:-)))] Cat despre [cafea][cafea] ce sa-ti zic ffff buna si extraordinara. Abea am astept sa ajung la servic sa o savurez. Cristina si eu astept cu nerabdare concediul si cand ma gandesc cat mai am imi vine rau, o luna [bang][bang][bang].Dar dupa aceea cine sta pana pe 15 oct in concediu hi hi hi [:D],eu bineinteles. Ce sa va mai zic,despre masina a dat al meu sot comanda pt.ea si vine tocmai pe 3 oct .[alcool][alcool][alcool] Si noi chiar atunci plecam in Grecia si ne intoarcem pe 11 oct. si o sa o luam pe 12 ha ha ha[alcool],deci o intreaga aventura.Este fff nasol fara ea,nu iti poti face treburile,trebuie sa depizi de alti [xx(][xx(],alti nu au timp de tine,se apropie si nunta.E dar am un sot care se descurca el, nu imi fac probleme. [pup][pup][pup][pup]'cesc fetele dragi si sunt prin preasma. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela[pup] iti zic sigur pe mine m-a captat de la primul serial si acum am ajuns la seria a II-a , din PRISON BREAK si abea astept sa vad si seria a III-a.Nu stiu de ce dar imi place cum gandeste Michael Scofield frarele lui Lincoln Borrows,m-a umit sincer. Ramonad bine ai venit printre noi.Roag-o pe sefa sa te bage repede in listuta.[:D][:D][:D] annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] io-s intr-o stare aiurea tare. stresata, nervoasa, am dormit prost dar am reusit sa ma amuz cu fetita ta missy n-am o zi f grea dar nush ce am k nu imi revin. ma enerveaza orice si oricine. sper sa imi treaca..pt o seara frumoasa [il] ma reapuc de treaba ramona, bine ai venit printre noi..in [grup] anne, ce masinuta va luati? [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...