Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

MIRE nici tie nu ti-a trecut inca starea asta ? Nici mie,de dimineata m-am trezit cu niste nervi,de imi venea sa-i bat pe aia prin metrou[haibat][:D] si m-am mai intalnit cu niste colege la Eroilor pe peron si bineinteles ca au trecut pe langa mine si s-au facut ca nu ma vad ( eram cu mama ),deci discriminare totala la noi in firma asta [bang][bang][bang]. Sa iti raspund la intrebare : RENAULT - CLIO SYMBOL Sti, nu stiu de ce,dar nu prea sunt incantata,poate ma roate comentarile altora,care zic uauuuuuuuuu,aveti bani sau va luati masina si nu aveti casa,ce faceti fratilor dormiti in ea ,faze de tot kk,hai ca am reusit sa ma enervez si mai tare[:(!][:(!][:(!][q][q][q].Dar eu merg pe principiul,omul cat traieste ,trebuie sa mai si prospere,nu sa ramana la acelasi nivel. Sunteti si voi visatoare,emotive(eu plang imediat),cu pofta de viata(apropiatii rad de rasul meu),bune mame,istete(hmmm...ce modesta sunt!),ambitioase ?!E ceva caracteristic zodiei noastre? Apropo de intrebarile tale Ramona. 1.da sunt visatoare,dar mereu se gaseste sa fie cineva langa mine sa-mi taie craca si sa-mi spulbere toate visele. 2.emotiva - depinde de situatie. 3.pofta de viata - depinde ce intelegi tu prin pofta de viata sau eu[batcap][batcap] 4.bune mame - immmmm asa nu am de unde sa stiu, inca. 5.istete - da 6.ambitioasa - eram cand aveam pana in 25 acum nu prea ,las lucrurile sa mearga de la sine. Alte intrebari ? [:D] Le asteptam .[flo] Sunt prin preasma ,ca azi e mai lejer.[pup] annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
anne, symbol am si eu...de vara trecuta si tare mult o iubesc. e o masinuta pt oameni normali care traiesc decent. nimik de fite. consum mic si ok. eu una nu regret decizia luata. pt ce culoare ati optat? miki, iti ofer un pupic si o imbratisare. eu sunt in aceeasi stare...ma duc sa gatesc. imi va trece,..probabil [bang] sunt prin zona..revin [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Scuze ca am lipsit, n-am avut net (din nou[bang]) si mi-ati lipsit tare mult. Acum, daca tot am aparut va invit la o [cafea] si la un corn cu cioco! In rest, nu ma laud cu nimic! Munca, munca si iar munca[bang]. Ma instalez sa citesc din urma, cat imi beau cafeaua. [pup]la racusoare. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata racusoare! Ramona, bine ai venit printre noi. Ai nitica rabdarica, te trece Mire in listuta cat de curand! Ca sa raspund la intrebarile tale, visatoare sunt si eu, cand am timp. Emotiva........ nu prea. Pofta de viata se gaseste, mama buna........nu stiu, sa zica Liana. Isteata, zic eu ca da, dar mai bine intrebam restul lumii. Ambitioasa, hmmmmm, uneori. Mire, ai trimis cumva starea nasoala la mine? Sunt zombi, nervoasa si pe aerul pe care il respir si ciufuta pe deasupra! Missy, scumpa foc mititca ta! Anne, sa va stapaniti sanatosi masinuta, cand o veni! Vicki, saru-mana pt cafea. Se poate dubla? Miki, fruntea sus! Vor mai veni, sau vii tu incoace! Si cine stie, punem de o intalneala, numa fetele! Cristina, tot de garda? Va pupicesc fetele si ma duc sa bag cornul in perna cat doarme mandra mea, ca is momente rare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viky buna cafeaua ,dar mai ales cornurile cu cioco.[pofta] Mirela al meu sot vrea culoarea crem deschis,cred ca o stii.Noi initial am vrut argintie,dar el a zis ca sunt fff multe argintii si mai bine ne luam crem ca sunt ff rare.Si eu ma bucur de ea,deabea astept sa o vad in oct. Mikiriki nu mai fii trista ,te rog.[pup] Iulia somnic usor. Cristina pe unde esti ? Ramona nu mai zici nimic. Mirela acum studiam lista cu racusoare ,din 23 de racusoare, numai 8 suntem pe baricade restul cred ca au dat bir cu fugitii[:-)))][:-)))][:-)))] [pup][pup][pup][pup]'cesc fetele si snt prin preasma. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...