Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

Buna dimineata si o cafea! Vad ca v-a toropit caldura de nu mai apare nici una dintre voi pe aici! La Galati s-a anuntat cea mai fierbinte zi din an: 41 de grade la umbra!Ieri, imi povestea consortul ca s-a intalnit cu un coleg care i-a aratat cate grade sunt in masina lui, tinuta la soare ( din cauza de lipsa de locuri de parcare) : 67!!!!!!!!!!!!!Am iesit de dimineata sa imi iau paine si am cerut doua! Cu cate credeti ca am ajuns acasa? Normal, cu una! Ca de, bezmetica ce sunt!!!!!!!!! Va pup si ma duc sa ma tarai inapoi in pat si sa sper ca nu nasc zilele astea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata fetele mele! Nu am inchis un ochi toata noaptea, sunt leoarca de caldura si vin cu vesti proaspete! Desi nu prea stiu ce inseamna! Am fost ieri la doftorita, cica avem deja contractii ( ce or fi alea, ca deocamdata nu simt decat o presiune mai puternica) si colul sters! Cristina, poate imi traduci si mie ( in romana, nu in medicala), pana la 11 cand plec la o noua vizita la doftorita. pana atunci dau cafea rece gheata! Angela, daca nu mai apuc sa fiu pe acasa, iti urez de astazi LA MULTI ANI! si numai bine! Miki, pup si eu si somn usor, dupa o noapte de munca! Va pup pe toate de la cap la coada si de la coada la cap!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Ahh...Iulia abia acum am venit de la cumparaturi. COlul sters inseamna ca , colul s-a ascurtat , apare in travaliu. Contractiile initial sunt insesizabile, simti doar ca burta se intareste putin. Sunt semne ale travaliului. Iulia sa ai o nastere usoara, probabil azi sau maine vei naste.[pup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIKI, un LA MULTI ANI intarziat se accepta? eu tot cu probleme la net, ba merge ba nu merge, mai mult nu merge. se pare ca la ultima trazneala le-a traznit ceva pe stalp, nu stiu insa de ce le trebe mai mult de o saptamana sa rezolve. groaznical. WE placut va doresc. musai sa va zic ce surpriza am primit de ziua mea: o masina. istoria e lunga, avem doua, ambele desfcaute bucati-bucatele (sot cu hobby masini), asa ce eu crizata de cateva luni solicit masina, drept pentru care am primit masina. ma rog, nu e doar a mea, e a familiei, dar cum eu sunt capul . . . [:D] si maine, ocazie cu care sarbatorim 7 ani de la nunta, cica ma asteapta inca o surpriza: mergem undeva. unde, doar el (my man) stie, dar va zic eu luni (daca merge net-ul, of course) pa pa [gravi] 30+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...