Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

[hopsieu] pe acasa Ionut...mi-ai luat placerea de a anunta fetele de nasterea Lianei [pup] la fetele tale uratule [:D] tocmai am vb cu iulia. liana e deja cu ea in camera. se plangea k este fffff cald. ea se simte relativ bine, atat cat se poate simti la nici 24 ore de la nastere. marti le da drumul acasuca. aaa..si are 50 cm. abia astept sa o vad!!!!! fetele...la mare a fost super. 3 zile a fost apa super rece..eu una care is friguroasa...nu puteam sa stau in apa mai mult de 2 min...dar apoi s-a incalzit..insa..era plina de alge [:D] o sa incerc sa va pun cateva pozici. sunt prin zona [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Iulia, felicitari!!!!! Sa va traiasca Liana!!![bis][bis][bis] Angela, LA MULTI ANI!!!! Toate dorintele sa devina realitate si te asteptam sa ne faci cinste!!![:D][cheers] Fetelor, gata , azi e ultima zi de petreceri!!! Acum la anul mai serbam...[^] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, cam putine poze!!!! [:D] Dar in sfarsit am vazut o poza in care zambesti...[:I] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire , in ce statiune ai fost??? Parea curata plaja sau poate din cauza ca era pe inserate...[alcool] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ete putine. sunt cateva zeci. am ales una alta..k nu puteam sa fac upload la 250 poze [:D] in eforie nord am fost...pozele de sus..sunt facute in mamaia. plaja..um...da...curatica. insa apa plina de alge...cat am stat..m-am incurcat de ele [bang] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MirelaV
ete putine. sunt cateva zeci. am ales una alta..k nu puteam sa fac upload la 250 poze [:D] in eforie nord am fost...pozele de sus..sunt facute in mamaia. plaja..um...da...curatica. insa apa plina de alge...cat am stat..m-am incurcat de ele [bang] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Mire, eu am vazut doar 10 poze!!!! Apoi a aparut eroare si ca nu mai exista nici o poza in album!!![alcool]Numai o sapt ai avut concediu??? Azi va dau cafelutza!! Stau acasa; doctorul sub indrumarea caruia sunt e in concediu, asa ca mi-am permis " sa chiulesc" azi.[:D] Un inceput minunat de saptamana tuturor!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis][bis]Iulia, felicitari!!!!! Sa va traiasca Liana!!![bis][bis][bis]Recuperare grabnica si o bebelina[bebic] mancacioasa. Angela, LA MULTI ANI!!!! Cam tarziu ,dar sper sa mearga. Eu fetelor am dat comanda la invitatii si le voi ridica pe 2 august. Am tras si o fuga pana la munte sambata la Balea Lac.Doamneeeeeeeeeee ce aglomeratie era, nici un aveai unde sa intorci masina.Daca la munte erau 35-38 grade,in Pitest 41 grade, dar in Bucuresti cate or fi fost. Nu stiu ce ne vom face cu caldura asta. [pup][pup][pup][pup]'cesc racusoarele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...