Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
missy, dar unde stai tu de e aerul respirabil? si la mine e..dar de la aparatul de ac. afara nu indraznesc sa mai ies.... eu abia astept week end ul sa o intind iar k in bucuresti nu e de stat. iulia a ajuns acasa. acum am vb cu ea...ii dadea de papa Lianei. abia astept sa o vad [:D] sunt prin zona.. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MirelaV
fetele, va fac cunostinta cu [url="http://www.dropshots.com/day.php?userid=315391&cdate=20070722&ctime=084317"] Liana [/url] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Ptiu nu i-ar fi de deochi, ca mandra fetita racusor mai avem. n-as zice ca e nou-nascut, tare bine arata! eu is mama mai denaturata asa, de a mea fata am zis ca-i urata pana a trecut de o saptamana, si nu era patata sau ceva, dar era rosie si . .. .dar Liana tare bine arata, serios! tare-s curioasa ce zic de bebelusha mea peste 2 luni, poate iar reactionez a denaturata! [gravi] 30+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut-o si eu pe Liana!!! E scumpica foc !!! Si ce cumintica e!!! Iulia , sa va traisca!!![pup] Fetelor, eu ma lupt cu caldura asta nenorocita!!! Nu o suport deloc, iar de la aerul conditionat am facut " o minunata" sinuzita.[neand] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulia sa-ti traiasca.Ai o minune de fetita si e o frumusica.Si sora mea este [gravi] si am aflat de curand ca va avea un [bebic] baietel[bis][bis][bis].Primul baietel din familia nostra,ca mama are trei fete cucuiete.Deabea astept sa nasca,ca sa pot sa-l iubesc si eu o tara[:D][:D],dar mai am de asteptat pana la inceputul lunii decembrie. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Am o mica pauza si am intrat fuguta sa va pup si sa va multumesc pentru urari! Liana e o scumpica si o cuminte, pana acum! Azi am avut o mica criza de colici din cauza idioteniei mamei ( am mancat niste fructe si nu trebuia) dar s-a linistit destul de repde. Missy, e cumplit sa nasti pe vremea asta. Cred ca am slabit vreo 3 kg numai de caldura! Plus ca ne-au tinut obligatoriu in niste camesoaie de noapte de diftina, cu maneca lunga, de abia puteam sa respir! Slava Domnului ca am ajuns acasa! Am fugit repede, va mai povestesc alta data! va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...