Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
´neatza [bang] Am doi catzei in casa acum. Prietena mea a venit cu catzel. Daca imi mai dau desteptarea la ore matinale cand am liber ii las afara [:D] Au inceput joaca si alergatura prin casa ( afara ploua [xx(] ). [cafea] e pregatita. Mire nu se mai impaca. in fine...e problema lor , nu ma bag. We placut Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Miki, ce matinala esti!!! Multumesc de cafelutza!![pup]Ce bine ar fi daca ar ploua si aici un pic...Mult succes si rabdare cu prietena ta. Mire, distractie placuta. Noi weeekend-ul asta stam in Bucuresti. Azi pleaca parintii mei, inapoi in Olanda. Noi o sa mergem la sfarsitul lui septembrie. Abia astept. Apropos, Miki ai vizitat Monchau( sper ca am scris bine) ??? E un mic orasel( de poveste )in nordul Germaniei!!! De fapt este o statiune montana. weekend placut tuturor. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! E un week-end minunat, Liana a facut prima baita aseara si a dormit neintoarsa asa ca ne-am odihnit si eu si tati. Miki, iti urez nervi tari si rabdare! Cristina, parerea mea e ca acum, cand sunt multi in concediu, ai ocazia sa inveti mai mult. Ma insel? anne, distractie placuta! Sa ne aduci si noua ceva de pe unde pleci! Noi pauza concediu anul asta! Mire, saru-mana pentru pozele puse. Sper sa mai reusesc sa iti mai trimit. Va pup si un week-end minunat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulia ma bucur ca ati avut o noapte linistita. Scumpica de Liana-i-a placut la baitza? Cristina n-am ajuns prin nord. De fapt acum 2 ani am fost doar in Berlin, Potsdam si Hamburg. Plecati acolo? Sa treceti si pe la noi [:D] Mi-au venit indienii roshii, ma simt tare aiurea. Revin ( am de calcat [xx(] ) Pupici Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu pe acasa. AM avut un weekend plin, umblat de colo- colo. July, ai dreptate, asa este pe de-o parte inveti mai mult, dar pe de alta parte faci si multa munca( scriptologie ) in plus si nu numai. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele cucuietele. O mare [cafea][cafea][cafea] pentru toata lumea. Fetelor sunt happy ,mi-am luat rochita si este acasa[bis][bis][bis][cool][cool][cool].Sa nu ma intreba-ti de pozici ca nu am inca. Mai am de luat invitatiile sapt.asta si va incepe balamucul cu impartitul lor.Im vine rau cand ma gandesc cat am de umblat pe la lume[bang],dar asta e.In wek am fost in C de Arges( ca acolo am nunta ) sa platesc taxa la Manastirea Curtea de Arges care a fost destul de maricica,dar ce conteaza avand in vedere cat de frumos este eu zic ca merita. Cam atat momentan. [pup][pup][pup][pup][pup]'cesc racusoarele si in mod special pe MITITICA SI FRUMUSICA LIANA.[pup] annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...