Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

Hello fetele! Cam liniste pe aici. Vorbeam eu, care nu am mai intrat de un secol! Anne, ce frumos trebuie sa fie sa ai nunta la Curtea de Arges! Bravo1 Mire, bine ca ai dormit! Si te-ai odihnit! Cristina, stiu ca e multa hartogarie, dar unde nu e? Peste tot este enorm de multa. Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu] neata fetele. Un frape rece va incanta ? Sau o cafeluta calda ? Ma uitam dupa subiect si iauite ce il gesesc pe pagina 2 [q],dar bine ca l-am gasit. Astazi imi place cum este afara,este rocoare si bine.Deabea asept [pic][pic][pic] ploile care se anunta in Bucuresti sa mai limpezeasca un pic admosfera si sa mai potoleasca proful asta. In rest toate bune,eu mai bantui pe aici asa ca astept ceva barfe mici. [pup][pup][pup][pup]'cesc rocusoarele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a plouat azi-noapte asa de fain, linistiti, fara fulgere, fara sa bata vantul, s-a racorit de e chiar rece. si ce-mi place mie, am reusit si eu sa dorm. m-am tuns ieri scurt-scurt, sa rezist la calduri, si uite ce surpriza: o adiere de racoare. e bine, desi parca o idee prea rece. eu mai rar pe la pc mai nou ca nu mai ajung bine la tastatura si ma doare spatele, asa ca intru sa va salut la cateva zile, dar ctiesc cu interes. pupilici [gravi] 31+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat sa va salut pe ziua de azi. Asa cum v-am anuntat sapt. trecuta, din cauza ca multi rezidenti sunt in concedii este muuuult mai multa munca pentru cei ramasi( inclusiv eu )!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata racusoare! Miki, saru-mana pt cafeluta. Azi chiar am nevoie de ea. Liana nu a dormit prea bine, deci nici eu! Spor la spalat! Cristina, Mire, servici usor! Missy, cand stai intinsa in pat, pune o pernuta sub burtica si chiar una intre picioare. Eu asa am reusit sa dorm ultimele saptamani. Si incearca sa dormi mai mult pe partea stanga. Nu ma intreba de ce, ca habar n-am. asa mi-a spus doctorita si adevarul e ca pe stanga reuseam sa dorm. Anne, vreau si eu o barfa mica. dar cum nu ies din casa, nu am cu ce sa vin! Am pus si eu la spalat, astept sa imi iasa avizul de la gaze sa imi pot pune nenorocita aia de centrala, ca m-am saturat de incalzit apa! Abia astept sa stau in cada sa ma inmoi! Slava Domnului ca s-a mai racorit! Va pup si o zi usoara va doresc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...