Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (84)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui luminita42
Citat:
citat din mesajul lui galliciana
Citat:
citat din mesajul lui Beatrix69
Salut aspirantelor, Am ramas un pic interzisa incercand sa va gasesc dupa-amiaza asta, pana la urma am dat de voi, dar nu-mi vine sa cred ca asa ceva se intampla... Cine dreaq e aceasta Laura 25 si cine se crede?? Ca pana acum nici n-am dat de ea pe undeva, marea "moderatoare"... Tupeu maxim, dar nu ma mira, judecand dupa locul de unde provine... Eventual viseaza sa devina o a doua Mihaela Radulescu, un stress continuu... Da, cu adevarat rusine ca asa ceva este permis sa se intample...Oricum eu m-am cam saturat de alte diverse "moderatoare" atotstiutoare si persiflante...Beaaahhh... Libra, spune mai bine cum a fost azi la amnio... Beatrix 24+ http://lbdf.lilypie.com/DuPQp2.png
beaaaaaaaaaaaaaa,nu laura e de vina...... ALTCINEVA!!!!! apropo,nu pleaca la armata sa i se ia locul???[:D][:D][:D] laura,tu nu stii??[flo] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Sunt de acord cu tine Gali, nu laura este initiatoarea...
pai de ce sa nu fim realiste?? cuiva i-a fost greu sa ne mai inghita acolo, pt ca nu ne-am certat si alte alea....nu vb urat,nu ne-am jignit si nu am jignit pe nimeni, asta e.... dar, altii au dreptul, ca deh, .......chiar nu imi vine sa cred si sa inteleg atitudinea asta.....sa faci un rau, sa fii rau, e ffffffffffff usor, sa faci un bine,intr-adevar, MULT mai greu!.... ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elly, nu lua, ia altceva pt tuse! sau naturiste![pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

galli, am alergat pana acasa [:D]. bea, nu te enerva ca nu ii face bine micutei. fetele, nu conteaza cate avertismente primim, important este sa ne obtinem titulatura de aspirante, cum de altfel nu e important nici cine a facut aceasta modificare. daca ne enervam nu rezolvam nimic. nu pot sta f mult ca, dupa cum v-am mai spus azi e meci mare si il astept pe tata socru, pardon, generalaul socru si pe cumnatul meu de 16 ani la meci. soarecul abia pe la 8 aterizeaza pe otopeni. asa ca daca dispar in ceata la un moment dat nu va ingrijorati. pup uka
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

meeeeeeeeeeeyyyyy....aveti mancarici la deshte!!!! de azi de la orele 13...sunt mami sami...viitoare mamica de baita si fata...luptatorii lu mama...care au dat ei singuri din coate...sa ajunga in burtica mea...in stadiul de blastocisiti. ma duc sa citesc din urma acu...ca simt ceva[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ufff. Seara buna fetele.Sau nici asta nu pot scrie?! Pai mai bine editez, sau considerati ca am facut-o [:D]. Deci, pe scurt si pe placul moderatorilor: -fost azi la control, nesimtitul de folicul de 8 a crescut ca fat Frumos are 14, inca 1 de 18 pe dreapta, pe stanga 2 babani: 16,5 si 19 ! -micsorat doza menopur la 3 fiole -in noaptea asta la 5 Ovitrelle -vineri la 16 punctia. Multumite, domamnelor moderator??? ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]MAMI SAMI[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui amy2007
Ufff. Seara buna fetele.Sau nici asta nu pot scrie?! Pai mai bine editez, sau considerati ca am facut-o [:D]. Deci, pe scurt si pe placul moderatorilor: -fost azi la control, nesimtitul de folicul de 8 a crescut ca fat Frumos are 14, inca 1 de 18 pe dreapta, pe stanga 2 babani: 16,5 si 19 ! -micsorat doza menopur la 3 fiole -in noaptea asta la 5 Ovitrelle -vineri la 16 punctia. Multumite, domamnelor moderator??? ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png
pai,ce,sorooooooooo,ce sa editezi??? pai ce, atat meritam noi??? editat???? sau.....editie limitata???[:D][:D][:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...