Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (84)


Recommended Posts

Elly,nu scapi de clisma...nicio sansa!eu am zis ca nu mananc 2 zile si dr a zis ca tot nu scap[bang] Poti manca iaurturi,banane pana la ora 14 a zilei din inaintea operatiei.
Citat:
citat din mesajul lui Ellyshor
Printre randuri....eu mai invatai ceva: inainte de anestezia generala nu trebuie sa mananc, da? Oricum voiam sa nu mananc cu o zi inainte ca sa fentez pe doamna "clisma" ...yeax...yeax..[batcap] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Libra
Activa pe DC din 2005, 1 sarcina ectopica, 1 HSG, 3 histeroscopii, 2 laparo, zeci de stimulari pe CM natural, 3 IA, 1 FIV reusit. Cu Lia sunt fosta colega de an 73, cu Galli si cu Mona sunt fosta colega de Iasi, cu restul sunt fosta COLEGA DE ASPIRANTE!!!! Elena P.S. Pe Libru cum sa-l decriu, ca el n-are saracul ovare ca sa faca stimulari si punctii, dar pe cuvantul meu de nepoata a Mariei Sale Stefan ca ESTE ASPIRANT PANA-N MADUVA OASELOR!!!! _____________________ made in Romania, '73 http://lbdf.lilypie.com/ckYrp2.png?OXtS3VM0
m-ai ciuruit si tu:[:D][:D][:D] da, recunosc-cu tine si cu mona, din iasi- colege de la cresa! cu fetele din bucuresti - scoala si liceu cu elly, colega de injectie, cu brunica, -de oras actual cu cora,arianna,alesicoooo colega de zi cu aida, colega de camera si prietena, cu lumi[nl]colega de nume-am o sora, deci prin alianta. mai vreti? gasesc io[:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
Citat:
citat din mesajul lui amy2007
Si daca tot ne-a dat Laura25 extras din regulament, poate imi explica si mie cineva cum de noi ne incadram la descrierea Topicului mare: Prieteni dintotdeauna... Fosti colegi de cresa, scoala, liceu, facultate, moldoveni, ardeleni, munteni, evrei cu suflet de romani, cluburi, secte... unitate in diversitate. La secte cumva [bang]??? Cum ramane cu citez din Regulament: Incercati de asemeni sa il publicati in forumul la care se incadreaza cel mai bine. ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png
pai, stai sa-ti spui: moldoveni, ardeleni, munteni,evrei cu sufleu de romani[:D] AVEM cluburi -nu, ca nu ne place,suntem serioase,breeeeee ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Breeee...uitasi de olteni!!! [8D] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Galli, de ce nu faci un subiect care sa se numeasca "ASPIRANTE PANA-N MADUVA OASELOR!" ? Cat despre faptul ca n-a mai incaput cineva de tine, e vb despre o persoana care a zis sa nu mai scriem mare si colorat cand ne bucuram? Unii oameni (?!) nu pot intelege bucuria, prietenia, dragostea.... _____________________ made in Romania, '73 http://lbdf.lilypie.com/ckYrp2.png?OXtS3VM0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elly,[iartama],uitai,soroooo,ma duc sa rectific![pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Libra
Galli, de ce nu faci un subiect care sa se numeasca "ASPIRANTE PANA-N MADUVA OASELOR!" ? Cat despre faptul ca n-a mai incaput cineva de tine, e vb despre o persoana care a zis sa nu mai scriem mare si colorat cand ne bucuram? Unii oameni (?!) nu pot intelege bucuria, prietenia, dragostea.... _____________________ made in Romania, '73 http://lbdf.lilypie.com/ckYrp2.png?OXtS3VM0
librutelor, cred ca a fost o persoana taaaaaaaare [consti] azi![:D][:D][:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Libra
Activa pe DC din 2005, 1 sarcina ectopica, 1 HSG, 1 sarvina oprita in evolutie, 3 histeroscopii, 2 laparo, zeci de stimulari pe CM natural, 3 IA, 1 FIV reusit. Cu Lia sunt fosta colega de an 73, cu Galli si cu Mona sunt fosta colega de Iasi, cu restul sunt fosta COLEGA DE ASPIRANTE!!!! Elena P.S. Pe Libru cum sa-l decriu, ca el n-are saracul ovare ca sa faca stimulari si punctii, dar pe cuvantul meu de nepoata a Mariei Sale Stefan ca ESTE ASPIRANT PANA-N MADUVA OASELOR!!!! _____________________ made in Romania, '73 http://lbdf.lilypie.com/ckYrp2.png?OXtS3VM0
tare rau [:-)))][:-)))] si bibi al meu e tot ASPIRANT PANA-N MADUVA OASELOR [pk][pk][pk] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lia73
Citat:
citat din mesajul lui Libra
Activa pe DC din 2005, 1 sarcina ectopica, 1 HSG, 1 sarvina oprita in evolutie, 3 histeroscopii, 2 laparo, zeci de stimulari pe CM natural, 3 IA, 1 FIV reusit. Cu Lia sunt fosta colega de an 73, cu Galli si cu Mona sunt fosta colega de Iasi, cu restul sunt fosta COLEGA DE ASPIRANTE!!!! Elena P.S. Pe Libru cum sa-l decriu, ca el n-are saracul ovare ca sa faca stimulari si punctii, dar pe cuvantul meu de nepoata a Mariei Sale Stefan ca ESTE ASPIRANT PANA-N MADUVA OASELOR!!!! _____________________ made in Romania, '73 http://lbdf.lilypie.com/ckYrp2.png?OXtS3VM0
tare rau [:-)))][:-)))] si bibi al meu e tot ASPIRANT PANA-N MADUVA OASELOR [pk][pk][pk] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Pe-al meu l-au poreclit prietenii Moaca! Iar eu ii zic Mokitza! Si al meu...aspira totttttt! [pk] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gagicilor, [pup] puneti si oltenii ca io sunt de la slatina, fata! va distrati ai?[:)] si eu muncesc aci de zor![:D] Hai sa vedeti ce produsei cu semnaturile voastre! Le mai scurtai pe ici pe colo sa nu va suparati si o sa mai corectez eventuale greseli de forma, nu de continut! ******************************************************** Semnaturi petitie pentru redistribuirea topicului nostru la sectiunea “Asteptand un ingeras….” Membre ale topicului ‘Senioare mari, mijlocii si mici’ Soricica, aspiranta activa pe forum din martie 2009, 4 ani de incercari de a ramane insarcinata, 3 inseminari nereusite. Mona40, aspiranta senioara, activa pe forum de 2 ani, incercari de a ramane insarcinata timp de 3 ani , 6 IA nereusite , 2 FIV-uri nereusite, dintre care unul avort menstrual, in asteptarea celui de-al 3-lea FIV. Mirela2, aspiranta activa din februarie 2009, FIV 1 in oct 2009 reusit, dar sarcina s-a oprit din evolutie la 4saptamani si 3zile, FIV 2 in ian-feb 2010, nereusit. Libra, activa pe DC din 2005, 1 sarcina ectopica, 1 HSG, 1 sarcina oprita in evolutie, 3 histeroscopii, 2 laparo, zeci de stimulari pe CM natural, 3 IA, 1 FIV reusit, in prezent gravida. Lumy_clt, activa din februarie 2009, aspiranta de 6 ani, cu multe stimulari si incercari la activ. Actualmente mamica in devenire. Ada, inscrisa pe forum in iunie 2006, aspiranta la bebe din 2005, 9 luni stimulare, 3 IA si una nefinalizata, chiuretaj polip endometrial,HSG. Lyly_mar, aspiranta activa pe forum din februarie 2009, 9 ani de incercari de a ramane insarcinata, nenumarate stimulari pe ciclu natural, 6 inseminari nereusite, 1 laparoscopie pt chist endometriozic, 3 HSG, 1 miomectomie abdominala fibrom uterin si drilling ovarian. Ellyshor, aspiranta la bebe de 1 an si jumatate, diagnosticata cu SOPC (Sindromul Ovarelor Polichistice), stimulari cu ovamit fara rezultat. HSG bun, programata pentru drilling laparoscopic in aprilie 2010. samira33, aspiranta din 2008, un FIV nereusit, un FET nereusit, embriotransfer recent la FIV2 din martie 2010. Luminita42, aspiranta activa pe forum din septembrie 2009, aspiranta de un an jumatate, 17 incercari de a obtine sarcina, dintre care 5 stimulari, 1 inseminare, doua sarcini pierdute la 5 si 8 saptamani. Simpatizante cu petitia: Aleesicoo, fosta aspiranta la titlul de mamica in trecut o sarcina pierduta, iar acum viitoare mamica fericita cu o printesa :Karina Florentina. Trutzi, membra activa pe forum din august 2008, aspiranta de un an si opt luni, trei luni stimulari si doar una dintre ele cu monitorizare, HSG in iulie 2009, analize. Lia73, aspiranta activa din mai 2009, sarcina ectopica pe partea dreapta, un chist dermoid ovar stang, sarcina urmata de un avort spontan la 18 saptamani in martie 2010. Cora79, prima inseminare nereusita in martie-aprilie 2009, a doua inseminare nefinalizata din cauza nr. insuficient de spermatozoizi, FIV 1 nereusit in septembrie 2009. Arianna 11, aspiranta din ianuarie 2008, o inseminare nereusita pe in decembrie 2009, acum gravida natural. *********************************************************** ASTEPT fetele noastre cu descrierea 'statutului' de aspiranta sau fosta aspiranta, hai gagicile, care nu va vedeti pe lista, va rog alaturati-va! Va pup! [flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...