Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (84)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

noapte buna,fetelor, sa dormiti bine![pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, ASPIRANTE MINUNATE, FRUMOASE SI DESTEPTE! [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Ce-i dezmatul asta si cine e dezmatata care ne-a mutat subiectul? Baaaaaaai, fato, tu alta treaba n-ai, decat sa tulburi niste senioare? Sa-ti fie rusine! Care-i treaba? De ce ai mutat subiectul? Ai avut macar bunul simt sa citesti tot ce am scris pe parcursul celor 83 de capitole???!!! Ia baga o explicatie pertinenta si coerenta, nu aiuristica si ... off-topic. P.S. Stai, cred ca m-am prins: probabil moderatorii primesc ceva pentru subiecte active si cu capitole multiple. Si fata asta, laura- dooshcinci, a furat subiectul de la Catalina2307, moderatoare de relativ putin timp. Catalina[pup], fata buna, nu ne lasa prada unei zgripturoaice! Ai vazut doar, ne-am insusit criticile constructive si am actionat imediat. Tu stii exact prin ce trecem noi, ASPIRANTELE ajunse la varsta SENIORATULUI. ___________________________________________________________________________________________ Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte. NAPOLEON HILL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ete...nah....bine ca va retrageti toate...si io abia am venit. m-am uitat la meci cu husbandu...si ne-am cinstit-el cu bere,io cu iaurtel de baut. v-am zis ca de cand am venit la Budapesta...si zuzele astea de femei ma striga samira...a inceput si omu meu sa-mi zica samira???!!![:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico
Buna seara, ASPIRANTE MINUNATE, FRUMOASE SI DESTEPTE! [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Ce-i dezmatul asta si cine e dezmatata care ne-a mutat subiectul? Baaaaaaai, fato, tu alta treaba n-ai, decat sa tulburi niste senioare? Sa-ti fie rusine! Care-i treaba? De ce ai mutat subiectul? Ai avut macar bunul simt sa citesti tot ce am scris pe parcursul celor 83 de capitole???!!! Ia baga o explicatie pertinenta si coerenta, nu aiuristica si ... off-topic. P.S. Stai, cred ca m-am prins: probabil moderatorii primesc ceva pentru subiecte active si cu capitole multiple. Si fata asta, laura- dooshcinci, a furat subiectul de la Catalina2307, moderatoare de relativ putin timp. Catalina[pup], fata buna, nu ne lasa prada unei zgripturoaice! Ai vazut doar, ne-am insusit criticile constructive si am actionat imediat. Tu stii exact prin ce trecem noi, ASPIRANTELE ajunse la varsta SENIORATULUI. ___________________________________________________________________________________________ Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte. NAPOLEON HILL
Ne-ai gasit!!!! [pup] [url="http://lbdf.lilypie.com/S84gp2.png"][gravi]25+[/url] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Lumy&year=2010&month=6&day=26&babycount=2"]cu[/url][fetita][fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui samira33
ete...nah....bine ca va retrageti toate...si io abia am venit. m-am uitat la meci cu husbandu...si ne-am cinstit-el cu bere,io cu iaurtel de baut. v-am zis ca de cand am venit la Budapesta...si zuzele astea de femei ma striga samira...a inceput si omu meu sa-mi zica samira???!!![:D][:D][:D]
Pai si ce draga, asta e numele tau de scena [:D], tu ti-l alesesi. Asa, bravo iaurtel sa tii puiutii la caldurica. [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...