Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (84)


Recommended Posts

Catre DESPRE COPII.COM In atentia Doamnei/Domnului Administrator, Stimata(e)Doamna/Domnule Administrator Senioarele mari,mijlocii si mici,reprezentate prin ....... va rugam sa ne ajutati ca subiectul nostru sa fie reintrodus la capitolul „Asteptand un ingeras in viata noastra”. Facem precizarea ca in mai putin de 1 an de zile, subiectul nostru a ajuns la 83 de capitole, capitole in care ne-am bucurat impreuna, am ras si am plans, am devenit gravidute, mamici si matusi si a primit nenumarate voturi nu doar de la personele active de la acest subiect, ci si de la persoane care scriu la alte subiecte. De asemenea, va informam ca noi, toate aspirantele senioare dorim din suflet sa redevenim aspirante, pentru ca asta suntem. Suntem aspirante de 1 luna, 1 an, 5 ani etc. Regasirea si speranta noastra, gradina noastra, locul nostru este la "Asteptand un ingeras in viata noastra", . Este locul potrivit pentru noi, unde ne putem impartasi disperarea, frustrarea, dezamagirea si bucuria pe care o simtim in drumul lung de a deveni mame. In speranta ca ne veti acorda tot sprijinul in rezolvarea acestei situatii, va multumim. Mona40....Mamicuta senioara....fiica a lui Stefan Cel Mare Activez de vreo 2 ani pe forum la capitolul Aspirante... Aspiranta de 3 ani la [bibe] mic...6 IA nereusite 1 FIV nereusit si unul aproape reusit[bang]...in asteptarea celui De-al 3-lea FIV norocos... Multe frustrari si multe dezamagiri...in tot acest timp dar vesela si optimista ca ma gasit prietene adevarate la Aspirante Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bun venit lia![flo][pup] daca am gresit ceva la listuta, va rog sa spuneti![pup] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim pt vot: lia73[flo][pup] clisu[flo][pup] mona[flo][pup] soricica[flo][pup] lumi[nl][flo][pup] lumyclt-3in1[flo][pup] elly[flo][pup] lyly[flo][pup] amy[flo][pup] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gali, vreau sa votez... The best Subject in the Town.. Adica...cel mai tare din parcare... Eu sunt Z4 CM si fica-mea...scumpa de ea...mai are un picut si e de 15 anisori[:D]..stii cum e la varsta asta...un an in pus...e de bun augur..[:D] Fete...chiar nu ne ia nimeni in seama? Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

soricicoooooo, te rog sa te tii de cuvant,daaaaaaa??[pup][pup] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oleeeeeeeeeeee ole ole oleeeeeeeeeeeeeeeee jos modeeeeeeeeeeeeeeeratoareleeeeeeeeeeeeee mi-o iau???[:D] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...