Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (84)


Recommended Posts

Soricica[pup], ff draguta tipa. Si eu iti multumesc. Petitia e super-ok. Am observat ca si alte aspirante au intampinat aceeasi problema. Foarte dragute ca au intrat sa sustina cauza noastra. Le multumesc.[pup] Numai cine trece prin ce trecem noi, poate intelege ce este in sufetul nostru. ___________________________________________________________________________________________ Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte. NAPOLEON HILL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lauradooshcinci, eram sigura ca ne urmaresti dar nu mai indraznesti sa-ti faci simtita prezenta. De-aia am si trimis mesajul respectiv. Hahahahahahaha, ce usor esti de manipulat.[:D] Esti sigura ca ai calitatile unui moderator? Ia aminte si invata de la ceilalti moderatori de pe DC. Si da-mi voie iar sa ti-o dau exemplu pe Catalina[flo]. ___________________________________________________________________________________________ Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte. NAPOLEON HILL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai, du-te la culcare ca-i ultimul mesaj in seara asta. Inveleste-ti copilasii si saruta-i de noapte buna. Trebuie sa fie un sentiment foarte placut.[:)] Daca erai mai inteleapta, te integrai grupului nostru si ne povesteai si noua cum e sa fii mamica, ce nazdravanii sau ghidusii mai fac dragutii tai. Suntem noi vorbarete dar si bune ascultatoare. ___________________________________________________________________________________________ Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte. NAPOLEON HILL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca urmaresc subiectul, pentru ca este unul 'inflamat' intr-o zona pe care o moderez. Motivatia mesajului tau anterior imi este indiferenta, dar atacurile la persoana nu se tolereaza, conform regulamentului. Daca insisti, foarte posibil sa ti se inchida contul.
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802"] Bazar umanitar DC [/url]
Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url] 'Cos what I feel is the only truth for me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa insist cu ce/ in ce, draga? Tot tu hotarasti si daca mi se inchide contul?![:D] Experientele prin care ai trecut ar fi trebuit sa te transforme intr-o persoana mai buna, mai toleranta, mai intelegatoare ... Esti sigura ca te descurci in postura de "moderator"? De ce am eu impresia ca, de fapt, tu esti cea care "inflamezi" subiectul?! P.S. Ca sa eviti prezenta unui subiect "inflamat" in zona ta, muta-l la "Asteptand un ingeras in viata noastra".[:D]Catalina se descurca muuuuult mai bine decat tine. ___________________________________________________________________________________________ Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte. NAPOLEON HILL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,[flo] eu inca bantui [:)] am avut un document de terminat, maine aveam deadline :-(( Maine cred ca apar pe la pranz ca de obicei. Va rog continuati sa trimiteti descrierile voastre dupa modelul aratat in lista de la pg 17, eu le voi adauga la lista. Nu conteaza daca vom reusi sau nu pana la urma, important este sa facem ceva. Masura de a muta subiectul nostru de la "aspirante'' la ''discutii" reprezinta -si in opinia mea - o masura nedreapta si nu indeajuns justificata. Stiu ca si voi simtiti la fel, dar...va rog fetelor (din toata inima!) sa nu mai oferiti ocazia pentru avertismente, nu ne ajuta cu absolut nimic, in absolut nici o actiune. Haideti sa inaintam petitia si/sau scrisoarea catre admin. si sa ne pastram calmul! Va zic asta cu mult drag si cu toate intentiile bune, eu zic ca este absolut necesar sa ne pastram 'formula' in care suntem, cat de cat intacta. Noapte buna fetelor! [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=150013 UN NOU CAPITOL ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata![flo] Hai somnoroaselorrrr...trezirea la cafelutza![batetoba][batetoba] Mie nu prea imi place [cafea], dar imi place sa stau si sa va privesc pe voi cum o serviti![cit] Nico-nasicaaa[pup][pup][pup] ti-am simtit lipsa ieri! Hai sa-ti spun un secret[barfa]:"nu certi pe cine trebuie!" [;)] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=150013 UN NOU CAPITOL ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...