Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (84)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Lia73
am si yo o intrebare "idioata" probabil de ce ele Aspirante optimiste (457) sunt in continuare la aspirante si pe noi ne-au alungat????? yo sunt mai proasta nu-mi dau seama [bang] sa mi se explice mai pe indelete[:-@] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url]
pt ca scrie ASPIRANTE,soroooooooo! ce nu intelegi?[:D][:D][:D] si pt ca se alcoolizeaza![bang][:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

moooama ce tampa sunt sa bem si noi atunci[alcool][alcool] sa fim cu toatilii betivoase Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
Citat:
citat din mesajul lui Lia73
am si yo o intrebare "idioata" probabil de ce ele Aspirante optimiste (457) sunt in continuare la aspirante si pe noi ne-au alungat????? yo sunt mai proasta nu-mi dau seama [bang] sa mi se explice mai pe indelete[:-@] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url]
pt ca scrie ASPIRANTE,soroooooooo! ce nu intelegi?[:D][:D][:D] si pt ca se alcoolizeaza![bang][:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
galliiiiii, e pentru endometru, mai fata mea! Ia sa bem si noi! Au dreptate fetile -de la aspirante!- cu paharelul! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vb aceea: ia mai bea un paharel sa ne veselim nitel!![alcool][alcool][alcool] cine canta cu mine???[:D][:D][:D] hic, am zis!! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

liutaaaaaaaaaaa?? putem sa o trecem si NOI??[:D][:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
liutaaaaaaaaaaa?? putem sa o trecem si NOI??[:D][:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
bineteleeeeeeeeeeeeeeees TOATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE [pk][pk][pk] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu trebuie sa ies si diseara nu cred ca pot intra, pe langa meci, nu am inci incarcator pt pc. lumi, strangi tu te rog semanturile si le salvezi undeva ? ca sa nu le cautam dupa. pentru ca si maine o sa ajung mai dupa pranz. pupici si o dupa amiaza placuta. ps: cu rabdarea treci marea, asa si noi,cu calm o sa reusim. uka
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui trutzi
Cred ca e primul subiect creat in acest sens. p.s. Vreau si eu un paharel[alcool] hic [alcool] Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica[ruga] ............................................................ SUNT ASPIRANTA!!!!!
care sorooooooo?? ce preferi de baut,soro? ia d-aci:[cheers][bere][berica][berest][pahar][pepsi],da.....vezi, cu masura, daaaaaaaaa?? ca....asteptam [portb][gravired] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...