Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (84)


Recommended Posts

lia, petitia e deschisa pentru oricine. important este sa se inteleaga mesajul nostru. nu vrem sa se semneze doar de dragul de a semna, cum nici noi vrem la "prieteni dintotdeauna" pentru ca e tot un forum. vrem sa fim intelese, sa ni se acorde dreptul de a fi incontinuare aspirante., pentru ca asta am fost si suntem. dragelor, foarte importante sun descrierile voastre pentru semantura. le vom salva intr0un fisier apoi le vom anexa la petitie. va multumesc mult de tot pentru ajutor. uka
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lia73, ASPIRANTAactiva din mai 2009, o ectopica pe partea dreapta, un chist dermoid ovar stang si un avort spontan la 18 saptamani acum 9 zile. Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui soricica
lia, petitia e deschisa pentru oricine. important este sa se inteleaga mesajul nostru. nu vrem sa se semneze doar de dragul de a semna, cum nici noi vrem la "prieteni dintotdeauna" pentru ca e tot un forum. vrem sa fim intelese, sa ni se acorde dreptul de a fi incontinuare aspirante., pentru ca asta am fost si suntem. dragelor, foarte importante sun descrierile voastre pentru semantura. le vom salva intr0un fisier apoi le vom anexa la petitie. va multumesc mult de tot pentru ajutor. uka
soricicooooo, am incredere in tine, daaaaaaaaaa?? sorooooooo?[pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

trutzi- membra activa pe forum din 25.08.2008, ASPIRANTA de un an si opt luni, am facut trei luni stimulari si doar una dintre ele cu monitorizare [:D], HSG in iulie 2009 (totul a iesit perfect), analizele sunt bune, [bibe] intarzie sa apara. Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica[ruga] ............................................................ SUNT ASPIRANTA!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor sunt de acord si eu cu petitia pe care o faceti/ati facut o sunt colega cu lia , trutzi.... chiar daca sunt viitoare mamica acum sunt alaturi de prietenele mele[pup][pup] respectiv voi acum. stiu si eu ce este in sufletul unei aspirante[flo] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=alexandra&year=2010&month=6&day=7&babycount=1"]asa creste bebicu [/url] ale[gravired] cu printesa Karina Florentina in 28 sapt ma[ruga]Tie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminte
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ale, sa iti traiasca printesa! si pt tine [pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na belea, ajunsa acasa, conectata pe forum, ia subiectu de unde nu-i [bang][bang][bang]...caut si caut si caut...si intr-un final va gasesc, incepusem sa cred ca ma ramolesc[bang][bang], ca poate oboseala e de vina, cand colo cineva a decis pt noi in ce categorie sa ne incadram... [bang][bang], de cand stie una lume prin ce trecem noi, sau ce ne-a facut pe noi atat de indarjite, ce a insemnat gasca noastra si cum ne-am ajutat reciproc!!!!!! Noi nu facem reclama la nimic, si tocmai ca incercam sa trecem incercarilor de zi cu zi, fara sa ne otravim mintea si sufletul, caci in pofida esecurilor prin care am trecut am invatat sa zambim si sa luam lucrurile cu calm, si sa continuam sa speram. Pt ca intr-un fel sau altul toate AM FOST/SUNTEM/SAU VOM FI ASPIRANTE LA [bibe]!! DA, eu sunt [gravi] cu gemeni la purtator, pt ca am avut parte de ajutorul si sprijinul fetelor!! Si DA eu nu m-am inscris la nici o Odisee, pt ca la Senioare o sa raman intodeauna. ELE SUNT FAMILIA MEA!!! ASA CA SUBSCRIU LA CE AU ZIS FETELE SI SEMNEZ SI PETITA Pt descrie Lumy_clt,activa din februarie 2009, aspiranta de 6 ani, cu multe stimulari si incercari la activ. Actualmente [mamica] in devenire! [url="http://lbdf.lilypie.com/S84gp2.png"][gravi]25+[/url] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Lumy&year=2010&month=6&day=26&babycount=2"]cu[/url][fetita][fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aleesicoo, fosta aspiranta la titlul de mamicain trecut o sarcina pierduta iar acum viitoare mamica fericita cu o printesa :Karina Florentina [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=alexandra&year=2010&month=6&day=7&babycount=1"]asa creste bebicu [/url] ale[gravired] cu printesa Karina Florentina in 28 sapt ma[ruga]Tie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminte
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...