Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la Arcadia - Iasi(23)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui LenaC
[help] Fetelor, ce neonatolog recomandati pentru controlul de la 2 sapt. Mersic mult!!! __ Lena - [mamica] de Maia [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20111008_-6_My+child+is.png"] Bebe Maia - 8 oct 2011 [/url]
eu ti-o recomand cu toata increderea pe Demetra Tugurlan![pk] Mamica Estelei , 24.mai 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LenaC
[help] Fetelor, ce neonatolog recomandati pentru controlul de la 2 sapt. Mersic mult!!! __ Lena - [mamica] de Maia [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20111008_-6_My+child+is.png"] Bebe Maia - 8 oct 2011 [/url]
Eu nu o recomand pe dr. Ruginosu, m-a lasat vorbind singura pe motiv ca se grabea la o nastere[bang] Claudia [baietel] David Andrei 12 sept 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claumarcoci
Citat:
citat din mesajul lui LenaC
[help] Fetelor, ce neonatolog recomandati pentru controlul de la 2 sapt. Mersic mult!!! __ Lena - [mamica] de Maia [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20111008_-6_My+child+is.png"] Bebe Maia - 8 oct 2011 [/url]
Eu nu o recomand pe dr. Ruginosu, m-a lasat vorbind singura pe motiv ca se grabea la o nastere[bang] Claudia [baietel] David Andrei 12 sept 2011
claudiamarcoci...de dr,ruginosu eu nu am decat cuvinte de lauda....da e adevarat ca e ff ocupata si pe mine ma lasat de multe ori sa astept insa nasterea e prioritara si credema ca isi da tot interesul sa fie totu bine si toata lumea multumita!!!cand ma internat pe mine cu baiatul credema ca fugea cand la mine cand la nasteri...in seara aia se nascuse 5 copii iar ea era singura neonatolog de garda...!!!eu una sunt ff multumita de ea..acuma fiecare cu parerea ei... AAA si oricum cred ca trebuie sa mergila dr neonatolog care tia asistat la nastere dar nu stiu sigur[pup] [mamica] lui CEZAR GABRIEL nascut pe 29.07.2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui madline82
Clauditza pune poze cu Cezarica, intri pe contul comun de pe gmail, dai clic sus in stanga pe photos si apoi in dreapta sus dai Upload! Nu e obligatoriu sa mergi la neonatologul care te-a asistat! Mamica Estelei , 24.mai 2011
madline am incercat dar imi spune ca pozele sunt prea mari [mamica] lui CEZAR GABRIEL nascut pe 29.07.2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, eu stau in CUG1 [:D] BTW, stie cineva un medic de familie ok prin podu ros, nicolina, cug... as avea nevoie doar pentru trimiteri pentru pitica, pentru ca asa o sa mergem la pediatru si vaccinuri. Acum medicul de familie e in Copou, si o sa ma usture plimbarea in Copou cu un taxi [:D] Pot sa am medicul de familie diferit de cel al copilului? Multumesc de raspunsuri. __ Lena - [mamica] de Maia [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20111008_-6_My+child+is.png"] Bebe Maia - 8 oct 2011 [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui clauditza89
Citat:
citat din mesajul lui madline82
Clauditza pune poze cu Cezarica, intri pe contul comun de pe gmail, dai clic sus in stanga pe photos si apoi in dreapta sus dai Upload! Nu e obligatoriu sa mergi la neonatologul care te-a asistat! Mamica Estelei , 24.mai 2011
madline am incercat dar imi spune ca pozele sunt prea mari [mamica] lui CEZAR GABRIEL nascut pe 29.07.2011
Claudita da un resize la poze! Mamica Estelei , 24.mai 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lena, desigur pt bebe poti avea alt medic in afara de cel de familie, poate fi si cel de familie medicul ei ,da r sa aiba competenta in pediatrie, daca nu, cauta unul.Eu am intrebat-o pe dr mea de fam sa imi recomande un medic de familie pediatru pt fata, si asa am gasit pediatru la fata , si sunt f multumita de ea, dar are cab in Tatarasi, ceea ce pt voi e prea departe! Mamica Estelei , 24.mai 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...