Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la clinica Nova Vita, Targu Mures


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Buna Doina Eu una m-am dus hotarata la ei si le-am spus ca vreau cezariana (desi nu aveam nicio indicatie pt asta).Au fost de acord.Nu stiu daca pe mine m-au tinut mai mult pt ca a fost cezariana sau pt ca eram din alta localitate (sunt cam 430 km de la Pitesti), dar un lucru e sigur:ne-am simtit bine, putem pleca acasa dupa 3 zile. Factura mi s-a adus in camera in timpul spitalizarii, dar am platit-o la plecare.In privinta cazarii sotului:la ei a fost 80 lei pe noapte sau 120 lei cu cele 3 mese(cam atat era si la pensiunile din zona) asa ca am ales sa stam toti 3 in aceeasi camera. Cum ti-a spus si Eliza, intreaba tot ce vrei sa sti la receptie. Sarcina si nastere usoare! Diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumesc diddi pt raspunsuri. mi se pare foarte ok din partea lor ca nu te-a lasat sa pleci imediat, asta inseamna responsabilitate, plus ca e tare ok si ca nu ai platit dublu. multumesc pt tot[flo] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=161011"]mami de ingeras scump[/url] [url="http://ingerasulanairina.blogspot.com/"]poze[/url] "Dacã vei rosti numele copilului meu, poate cã voi plange. Dacã nu îl vei pomeni, mi se va frange sufletul."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 10 months later...
Buna tuturor, Sunt si eu curioasa Doina, cum a fost experienta ta la clinica Nova Vita. Si in general, ce alte impresii mai exista despre nasterea acolo? Ce medici recomandati? (Molnar, Esanu el/ea, etc..) Incerc sa identific un medic de incredere cu care sa am o relatie buna pe parcursul intregii sarcini. Implica rabdare, atentie si empatie. Multumesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...