Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 269


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata cristina3343 Cu toate ca am ales alta metoda a copiilor, eu incerc sa va incurajez, va tin pumni si ma rog sa va indeplineasca DD dorinta. O vorba buna nu strica niciodata si i-mi sunteti dragi[pup]. Spor la "ciuruit" si sa fiti optimiste, totul in viata are o rezolvare. O zi buna [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris85[pup][flo] vreau eu prog dar nu sunt din Buc[bang]. Te rog spune-mi termenul de valabilitate si cum ii spune. Goldi[pup] am inteles, deci dipherelyn-ul ala din zi 6 de la punctie are rolul de a le da un shut ovarelor sa produca progesteron. Felicitari pt carucior.
Miki Anul asta pun d'un pui MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari, 3 sarcini oprite din evolutie (8s,5s,4s)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cris86
Citat:
citat din mesajul lui miki-miki
Cris85[pup][flo] vreau eu prog dar nu sunt din Buc[bang]. Te rog spune-mi termenul de valabilitate si cum ii spune.
progesteron Streuli 25mg si expira in luna octombrie 2012 cristina [gravi] +19[baietel]si[fetita]
cristina [gravi] +19[baietel]si[fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris[pup][pup][pup]doar ce ti-am scris si un PM. Vb acolo. Edit: Denisa[pup][flo] multumesc pt pupicei si floricele.
Miki Anul asta pun d'un pui MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari, 3 sarcini oprite din evolutie (8s,5s,4s)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui BuburuzaL
Dragelor, declar azi prima zi de stimulare. M-am injectat si ma simt foarte bine...adica optimista si increzatoare!!![olala] [pup] de noapte buna! ------------------------------------ Un beta mare in primavara asta???[ruga] [flo]
Sa fie cu noroc draga mea [pup] http://community.webshots.com/user/Dragaica Graviduta fericita [gravired] 17+ de [baietel] si [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua tuturor, Revin dupa multa multa vreme din nou ca aspiranta acum la bebe 2[olala]. Sper ca ma primiti alaturi de voi. Felicitari gravidutelor si succes tuturor celor care sunt in stimulare. Imi aduc aminte cu mare drag de Sheri - acum iar graviduta, Cris86, Lachione, pussi, amzulica si lista ar putea continua... Am un baiat de 2 ani jumate reusit cu echipa Marinescu-Cocei. In 30 martie incep inhibarea pe protocolul lung si sper sa reusesc din nou. Va pup si o zi buna Adhnana [mamica]lui Alexandru-Bogdan (8.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...