Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, La Multi Ani! (57)


Recommended Posts

Si... pt. ca se apropie ora mesei [yum], aparui si la festinul [pofta] oferit de Nicoll [pup]. Yamiiiii [pofta]... multam fain duamna draga de serveala [flo]. [pup] dulce lui Codri, ca sa uite de visul urat de as-noapte. [pup] la toate trei gagicile. Suna gustos si pateul lui Baby [pofta]. Cre'ca o sa-l fac si io candva [:)]. [pup] [pup] Dany, servici usor azi [flo]. Sanatate multa [pup] [pup]. Spor la trebi si plimbari/distractii placute tuturor sirenetelor [floare3]! [pup] [pup] [pup] & [recevere]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] Daca trecutul imi fu albastru [zirea]... eu imi facui prezentul galben [:)]... si atunci... mai mult ca sigur [^]... viitorul imi va fi roz [il]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA multi ani de Florii! Asa este Dany eu vin sa stig lumina. Meniul nostru este azi: peste fiert la aburi cu cartofi si maioneza, ficatel prajit si daca vor baietii le prajesc si niste cartofi. Dulce inca nu stiu ce sa fac, vad mai tarziu daca imi vine vreo ideie. Cuscra , muschi de crap? l-ai pus sa faca haltere?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VA asteptam la masa,cu mare drag! Cryna cu placere duamna noastra,punem si un pahar de vin alb demisec si un suc fresh de portocale pt copii. Cuscra...daca mintira aia de la pescarie,mint si io[:D]asa scria pe pestele luat cu manuta mea si care tare era frumos la culoare.Se vedea ca-i proaspat.Deci...sa avem pofta cu toti! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata. Aparui iar pe icisa [:)]... Mmmmm, yami-yam si meniul de pranz [pofta] al lui Baby... si e bun si paharul de vin si de suc de la Nicoll [:p], ca sa "stinga"/"unga" mancarea [;)]. Sa ne fie de bine la toti [^]! Mno, si pt. ca pranzul se duse deja [:D], io va las pt. diseara, la cina [yum], o bucata zdravana (ca e de unde [;)]) de pizza supermixta facuta in casa [pofta] si un pahar de bere rece [bere] iar, pt. copilasi, tot suc de portocale am si eu [:)]. Sa aveti pofta mare [pup]! O duminica placuta si relaxanta in continuare la toate sirenetele [flo2]! [pup] & [recevere]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] Daca trecutul imi fu albastru [zirea]... eu imi facui prezentul galben [:)]... si atunci... mai mult ca sigur [^]... viitorul imi va fi roz [il]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sar*mana pt masa fetele , am de unde alege , si mai de regim si fara .[pofta] Suri, multi pupici fetei sa ii treaca cosmarul si da , am lucrat si azi .La noi ploua si e asa urat si rece , nu imi place .[q] Spor la treaba![pk] Baby , chiar suna bine pateul, poate fac si eu ca mai am posta cateodata si asta e facut in casa desi ficatei si organele in general au cele mai multe e-uri ... dar ce nu are ...[bang] Manuta e ok ? Gata vindecata ? Apta de " scuturat "[pup] Eu va ofer un pupic si o duminica plakuta .[pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un batranel se duce la bordel sa-si ofere si el o bucurie. Patroana il conduce la o tanara apetisanta si gata de orice. Sigura pe ea, aceasta ii spune: - Mosule , dezbracarea sa trecem la treburi serioase !!! Se dezbraca mosul , iar tipa ii ia hainele si i-le arunca pe geam. - Ce faci , nenorocito ??! sare batranelul suparat. - Lasa, mosule, nu-ti face probleme, ca pana dimineatza vom face dragoste de-or sa-ti ramana hainele mari !!! Tipa se dezbraca la randul ei, iar mosul ii ia hainele si i-le arunca pe geam. - Ce faci, tataie, te razbuni ?!?! - Ba nicidecum, dar pana mi se scoala mie, se schimba moda....[:)][:)][:)] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O pereche de pensionari s-au dus la locul unde s-au intalnit prima data. Stand in restaurant batranul zice: - Iti aduci aminte cum ne-am cunoscut acum 50 de ani? Seara am iesit din restaurant si am luat-o pe straduta aia intunecoasa si te-am luat pe la spate... - Bineinteles dragutule ca-mi aduc aminte... zice batrana si-i face cu ochiul. - Ei si acum, in amintirea vremurilor trecute, hai sa repetam figura. Platesc ei nota de plata si se indreapta spre straduta intunecoasa. Un tanar care statea la masa vecina si auzise conversatia, isi zice ca ar fi interesant sa-i urmareasca... Se ridica si se duce dupa ei. Dupa o vreme ii urmareste de la un colt. Batrana isi ridica rochia si isi da jos chilotii si batranul isi scoate pantalonii,o prinde pe batrana de mijloc si ea se tine de gard. Ce a urmat timp de 40 de minute...l-a lasat masca, de jur imprejur zburau picioare si maini si asa un sex atletic nu vazuse niciodata. La urma picara lati si nu se miscara o ora. Tanarul socat rau... asa ceva nu vazuse in viata lui - nici in filme, nici prietenii lui nu avusesera asa o experienta, el nici atat... nu pricepea nimic. Decis sa afle cum fac astia de rezista asa de 50 de ani incoace, se hotari sa-i intrebe: - Domnule, in viata mea n-am vazut asa ceva. Cum ati facut de sunteti si la batranete asa de activi??? Si la tinerete cum era??? Batranul se uita lung la el si-i spune: - Acum 50 de ani, in imputitul asta de gard nu era curent electric... Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...