Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, La Multi Ani! (57)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Sar*mana pt masa fetele , am de unde alege , si mai de regim si fara .[pofta] Suri, multi pupici fetei sa ii treaca cosmarul si da , am lucrat si azi .La noi ploua si e asa urat si rece , nu imi place .[q] Spor la treaba![pk] Baby , chiar suna bine pateul, poate fac si eu ca mai am posta cateodata si asta e facut in casa desi ficatei si organele in general au cele mai multe e-uri ... dar ce nu are ...[bang] Manuta e ok ? Gata vindecata ? Apta de " scuturat "[pup] Eu va ofer un pupic si o duminica plakuta .[pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Mana e aproape ok. Acum la incheietura unde s-a facut cojita cand o misc ma doare .Dar trece....Apta de scuturat binenteles. Desi am mai rarit-o putin..[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Ninia81
La multi ani de Florii![flo][flo][flo] Astazi este si ziua mea si va servesc cu o feliuta de tort![xdulci] [url="http://lt1f.lilypie.com/gF67p2.png"]Visul nostru[/url] [ruga]
Mmmmm, yami-yam [pofta]... papam totusi si tortulet azi [yum]. [flo] "La multi ani!" [flo] Ninia [cheers]! Multumim de tortulet [pup].
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] Daca trecutul imi fu albastru [zirea]... eu imi facui prezentul galben [:)]... si atunci... mai mult ca sigur [^]... viitorul imi va fi roz [il]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada
VA asteptam la masa,cu mare drag! Cryna cu placere duamna noastra,punem si un pahar de vin alb demisec si un suc fresh de portocale pt copii. Cuscra...daca mintira aia de la pescarie,mint si io[:D]asa scria pe pestele luat cu manuta mea si care tare era frumos la culoare.Se vedea ca-i proaspat.Deci...sa avem pofta cu toti! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Suna amuzant muschi de peste.[:)]. Daca a fost gustos, e ceea ce conteaza. Eu credeam ca glumesti cand ai spus muschi de peste .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Nina!!!Bucuria cea mare sa va umple cat mai curand sufletele si casa!!![pup][flo][pofta]Multumim de tortulet,buuun!!! Cuscra nu am glumit,pe bune ca asta scria;sti,partea ceea de spate care e ceva mai carnoasa.Bine ca era curatat si partial dezosat. Ai grija de mana si multumeste Cerului ca s-a terminat asa.[pup]Azi nu eram pe acilea cand ai intrat pe mes.Daca apuc te si sun,daca nu ramane pe maine.[pup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada
La Multi Ani Nina!!!Bucuria cea mare sa va umple cat mai curand sufletele si casa!!![pup][flo][pofta]Multumim de tortulet,buuun!!! Cuscra nu am glumit,pe bune ca asta scria;sti,partea ceea de spate care e ceva mai carnoasa.Bine ca era curatat si partial dezosat. Ai grija de mana si multumeste Cerului ca s-a terminat asa.[pup]Azi nu eram pe acilea cand ai intrat pe mes.Daca apuc te si sun,daca nu ramane pe maine.[pup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
eU CREDEAM CA FIINDCA SE MANACA PESTE AZI , NU AI FACUT PESTE SI DE ASTA AI ZIS MUSCHI SI BURTA. bURTA IMI PLACE DE LA SOMN. e FOARTE GRASA DAR E YAMMY. De ce scriu cu majuscule? nu stiu, era capsul pus si imi este lene sa mai sterg ce am scris. Bine ca eram cu capsul pus si nu sunt cu capsa pusa. DA. Acum o sa fiu cu ochii in oala cand fac crema de zahar ars.[pup] Am fost in ultimile 2 ore online.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babylina
ma bucur ca s-a schimbat ora. Azi m-am trezit la 6 dupa ora noua. Deocamdata nu schimb ceasul dupa care ma trezesc pana ma obisnuiesc sa ma trezesc la 6
Aeriana mai sunt [bang] eu ziceam ca ora 7 s-a facut 6 si ma miram de ce s-a intunecat[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata *[flo]Fetele cochetele ![olala] Cafelutza va asteapta [cafea][cafea] sau ceaiul [cheers][cheers] fiecare ce doreste , ce pofteste si ce poate sa serveasca![cit] Baby , deci asa , ai uitat ca s-a dat ora inainte .[:)] Am ras si eu ieri de nenea de la chisocul de ziare ca si el uitase si se duce o fata pe la 10.05 sa ia ziare si el f serios, " doamna , programul meu incepe la 10.00 , am venit mai devreme sa asez sa fac stocul ..." ..ramane aia interzisa , ca nu se astepta la asa ceva el fiind un om cumsecade si educat si cu studii .....[:D] mai tarziu ii aminteste un alt client ac s-a dat ceasul si atunci a realizat si el ce se intampla si se mira cica de ce au venit totusi mai multi de la 10.00 ( cei de la magazine ).[alcool] Va pup si o zI minunAta .[cool] Deocamdata nu ami ploua dar e tot intunecat si rece .[bang]Vreau soare![hia] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] la cafea [pofta]. Multam Dany [pup]. Si la noi e urat si rece [q]... a plouat ieri seara si as-noapte [pic]... ntzz... nu-mi place frigul... se pare ca, i-a speriat vremea si pe copilasi (sau mai degraba pe ai lor parinti...) ca, erau taaare putintei la gradi, vreo 6-7... hmmmhhh... plus ca, acus' vine si vacanta [:)]... poznasul abia asteapta [:-)))]... eh, [:-@]... Servici usor sa ai azi [floare3]. [pup] Si, zi asa Baby... te laudasi [:D] c-ai fost matinala si te-ai trezit ieri la 6, cand de fapt tu te sculasi la 8 [:)]... hi, hi, hi... [pup] sa treaca aiureala [:D]... [floare3] Ma duc sa caut si link-ul lui Andanii, ca sa votez din nou [floare3]. [pup] Celelalte sirenete au uschit-o din baltuta [titanic]... eh, in fine... [hia] & [pup] la toate, poate revin pe aici din cand in cand [:)]... Va [pup] pe toate si va doresc o zi buna si o saptamana frumoasa si cu mult spor in toate [floare3]! [pup] & [hia]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] Daca trecutul imi fu albastru [zirea]... eu imi facui prezentul galben [:)]... si atunci... mai mult ca sigur [^]... viitorul imi va fi roz [il]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...