Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, La Multi Ani! (57)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada
dulce 'Neata ,gata Ely am venit dupa miros!Buuuna,multumim si sa aeti petrecere frumoasa! Eu v-am citit de aseara,dar aveam o stare de oboseala[bang].Ieri am stat de pomana pana pe la 14 si apoi daca puteam sa vb la 3 tel o data,as fi fost ok.Dar a trecut,am dormit si imi pare ceva mai odihnita. Xandrutza la multi ani si de la noi,sanatate si numai bucurii alaturi de familia ta frumoasa!!!Scuze ca urarea a fost facuta mai tarziu![flo] Cryna [pup] lui Robert.Coco zice ca ea nu se marita ca sa stea cu ma-sa[:D]. Cuscra suntem bine,maltamim.Dam [pup]dulce si te rog eu mai potoleste-te cu atata treaba.Poate reusesc si eu sa dau un telefon mai dupa amiaza. Suri asa e,se incalzeste[pk] Asta inseamna ca intalnirea noastra este tot mai aproape[pup] Fetele sunt bine,maine merg la plimbare cu Codri,i-am luat camasuta alba cum ne-a cerut doamna,iar fustita neagra avem.Abia s-a trezit si ma intreaba daca mai e mult pana duminica[:D] Amu va [pup]pe toate,mergem sa ne organizam putin,diseara avem ceva musafiri.Pe mai tarziu! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Uff ce potoleala ca sapatamana asta incep activitatile .... Mana e mai bine. Deja o folosesc ma 80% din capacitate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cryna77
Dap fetelor [^], aveti dreptate... poznasul se incadreaza in normalitate [pk]... io is aia de pe langa aratura [:-)))] & [batcap], bineinteles [:I]... na, zisai si io sa ma laud cu ceva [:p] si se pare ca scapai si porumbelul [:D]... in fine, [:-@]... [pup] la toate si o seara placuta si, bineinteles, un weekend fain [flo]! [pup]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)]
[pup]sariram cu gura pe tine [bang] m-am molipsit si eu de pe Dc cu sfatuiala. Si doar urasc cand vine cineva sa iti dea definitii din carti. DAr tocmai citisem intr-o carte a la 3 ani vine perioada indragostelii...si dadui eu cu bata ...[pup] Sunt super dulci cand sunt in perioada insuratorii cu mama/tata. Eu mai am putin si intru in periaoada aceia. Sincer abia astept. DEsi la act e de lipit de mine, atunci timbru se face.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ufff Baby, ce intamplare nasparlie [q] cu sperietura lui Bogdanel. Dam [pup] dulce ca sa uite. Sper ca si-a mai revenit deja [grup]. Si mana speram sa-ti treaca cat mai repede [flo]. Succes la "marca si scrisoarea" [8D]... [pup]. Dap Nicoll, e tare fain afara [olala]... adica fu [:D], ca-i deja seara amu... mno, noi nik extraordinar la raport... poznasul fu cu [bonjovi] pe afara iar io... batui drumurile degeaba ca, nu-mi rezolvai ce avui de rezolvat [:(] dar... luai o gura de aer proaspat si fain [pk]... Distractie faina sa aveti maine [olala], la iesirea cu gradinita [pup]. Si gata... s-au terminat aniversarile sirenetelor [q]... pfuiii... sa vezi ce repede trece anul [:-)))]... Mno, dam [pup] la toate si va doresc o seara frumoasa si linistita [flo2]! Mai acus' ma retrag si la [ttv] asa ca, va zic deja noapte buna si somn usor [nani]! Sa visati frumos [pk]! [pup] &[hia]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parca si-a mai revenit. I-am aratat ca are jucarii cu Spiderman si ca nu trebuie sa ii fie frica. Spune ca i-a placut la petrecere dar cand il intreb daca mai mergem spune ca nu mai vrea sa mearga. Deja anticipez 2 treziri si in noaptea asta. CA sa uite e mai greu ca ziua a avut multe parti bune. S-a jucat mult, a mancat tort, etc. E greu sa stearga o parte si alta nu. Dar incet, incet o sa il fac sa inteleaga ca nu avea de ce sa ii fie frica. da gatta s-a terminot sezonul de sarbatoare la pesti. Dar o sa facem noi ca din cand in cand sa mai fie sarbatoare prin baltuta. De exemplu maine sarbatorim prima zi de cand nu mai suntem in zodia pesti[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Am incercat si ieri sa ma loghez dar nu am reusit , cica firul ar fi de vina asa ca azi l-am zgaltait [:D]si voila . Ieri am fost la coafor si la manichiura , apoi pe la niste magazine si in parc cu catelul vreo 2 h .. si asa m-am ditrat ca venise si o catelusa cam de aceiasi talie si in premiera am vazut cum incerca Bobo sa i-o *traga*[:I].Le-am povestit si parintilor lui de faza asta .Cica mi-au luat o geanta si ce mai vreau si am zis ceva cosmetice.Ieri mi-am luat o pereche de pantofi albi , sport gen cei de la Geox .Erau redusi ca se inchidea magazinul. Baby, imi pare rau ca s-a sperit Bogdanel si sper sa ii treac curand aceasta teama . [pup] Cryna, sa va fie de bine plimbarile pe afara .[pk] Nicoll , distractie plakuta astazi .[flo] Ely, cum a fost la cununie ? Pup toata baltuta si revin.[pk][pk] O duminica plakuta![pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellooo... ziua buna sirenetelor [regblond]! Din moment ce, nu ati dat pe aici la olecuta de [barfa] inseamna ca, sunteti pe afara la plimbari [cool]... si noi furam dimineata in plimbari [8D]... e tare fain afara [olala]... iar la pranz n-am mai intrat ca, abia ce am ajuns din plimbari si am si intrat in functiune la bucatarie [yami] ca sa papam [yum]... apoi, am odihnit olecuta burtile prin casa [:)] iar amu, poznasul a zbughit-o din nou afara [pk]... de data asta, cu bunica-su si cu [bonjovi]... iar io, am intrat la butonat un pic [:)]... si cam atat de raportat pe astazi [:D]... Hmmmhhh... aseara, poznasul o iesit iar in balcon cu bunica-su si "agata" fetele de 15-16 ani si chiar si mai mari [:D], zicandu-le/strigand la ele: "Gagico, ce mai faci? Esti frumoasa? Imi place cum ti-ai facut la par... 'mmmua-mmmua' (astia fiind pupicii [:D] trimisi de poznas catre gagicuta/gagicute)" [:)] [:)]. Deja are replici de agatat smecherasul [:D], desi nu le-a auzit de la noi... hmmmhhh [:-@]... Iar ieri dupa-amiaza, stand io oleaca in pat la [ttv] mi-am scos elasticul de la par (dintr-ala din material de catifea) si l-am pus pe langa mine (de obicei il bag in buzunarul de la haine dar amu n-aveam buzunare)... si vine poznasul... si da sa se aseze si el in pat langa mine si, vazandu-mi elasticul respectiv pt. prins parul, face catre mine, foarte serios [:)]: "Ie-ti peruca asta de aici ca sa stau si eu!" [:-)))]. Si ma conformez doleantelor [:D]... hi, hi, hi... Baby, speram ca azi e totusi mai bine Bogdanel [pup]. Nicoll, cum fu in plimbarile cu gradinita? Treci la povestit [:-@]... [pup]. Dany, deci asa cu Bobo al tau [:D]... vezi ca e primavara, sezon de imperechere... asa ca, o sa o mai patesti cu Bobo [:D]... Sa porti cu placere pantofiorii achizionati ieri [pk] si multa bafta cu cablul de net [pup]. Asteptam si celelalte sirenete sa mai dea prin baltuta [pup] & [hia]... o duminica frumoasa in continuare la toate [flo2]! [pup]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Si noi am fost azi in parc. A fost frumos si cald. L-am dat in trenulet si masinute. Am fost numai noi doi si ne-am distrat pe cinste. La intoarcere a vrut numai in brate si mi-a rupt mainile.Se pare ca i-a trecut sperietura.A dormit bine azi noapte, s-a trezit odata si m-a strigat , nu a plans. Se pare ca a uitat ce l-a speriat ieri. Dany te invidiez pentru vizita la coafor Si pentru achizitii. SA le porti cu placere. Manechiura mi-am facut-o si eu pentru party ( noroc cu party) , dar de tuns trebuie sa ma mai tund putin ca a crescut si nu imi place cum sta daca nu e aranjat.Acum arata bine ca l-am coafat putin , dar cand bate vantul e dezastru. Cryna, poznas mare cavalerul tau Nicoll cum a fost plimbarea? Cu vremea asta cred ca foarte frumoasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

baby , nu ma invidia , ca nu fac des treaba asta , adika nu merg la coafor , dar asa am simtit , am zis ca tot a venit primavara si am aruncat sapca sa il aranjez un pic , desi il spalasem vineri seara si statea cret ..iar manichiura chiar se impunea , plus ca mi-am dat unghia de la degetul mare de la mana stanga , peste cap dar rau de tot , s-a rupt din carne ...[bang] sa va fie de bine plimbarea si al mai multe[pk] si eu am fost cu catelul in parc , am stat vreo 1 h si ceva si cand l-am dus acasa , a vazut geanta si cred ca si-a dat seama ca voi pleka si s-a ascuns sub masa , api sub pat ...sincer si eu ma obisnuisem cu el [olala] Cryna, deci asa cu poznasul, agata deja fetele [pk]ai grija ca maine popimaine te trezesti cu vreo nora in casa [:D][:D] Suri, hai vino si povesteste plimbarea.[pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor depresia asta ma termina .... of am o stare de imi vine sa mor , voi cum va simtiti ???? cine mai voteaza animalutul copilului si azi ???? au urcat mult voturile datorita voua [pup][pup][pup] miiii de multumiri de la el si pupici [pup][pup][pup] http://www.animalut.net/user/mininova2.html baby ma bucur ca ti-e mai bine cu mana ely cum a fost ??? dany sa le folosesti sanatoasa lucrusoarele cryna ce mai zice poznasul?? ANDANII [flo][hia][hia] [url="http://family.webshots.com/album/571076516rHclsW"] "Licuriciul Emma din sufletul meu" [/url] "Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie" [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"] "Povestea unui licurici" [/url] [aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=132672&whichpage=1"]cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" [/url][aerob] [grasa][url="http://www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png"] "grasa devine slaba" [/url][ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...