Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, La Multi Ani! (57)


Recommended Posts

'Neata si de la mine! Cine doreste e poftita la [cafea] si alte cele [:)]... Andanii votat si azi animalutul. Mult succes [flo2]. Si dam [pup] dulce ca sa depasesti mai usor depresia de primavara [grup]. Io prefer sa nu ma gandesc la asa ceva [:D] ca, abia reusii sa ies din butoi si sa devin mai optimista, macar cat de cat [:D]... Si... da fetelor, e poznas mare cavalerusul meu [olala]... da', nu mi-e frica ca-mi aduce deja nora [:D] ca, daca ma mai ia gura pe dinainte, cateodata [8)], si-l intreb cu cine se insoara, el tot cu mine zice ca se insoara, ca pe mine ma vrea, nu pe fetite [:D], bla-bla-bla... adica, pe fete el doar le complimenteaza si cam atat [:-)))]... in fine, probabil exerseaza replicile de agatat pt. cand va fi mai mare [8D]... adica, e cu un picior intr-o barca si cu celalalt intr-alta barca [:)], ceva de genul... mno, dar ce stiu eu?!? [:D]... [:-@] [:-@]... Baby, ma bucur ca Bogdanel si-a revenit din sperietura [pup]. Dany, rezolvasi cu cablul de net? [pup] Nicoll inca nu aparu la povesti... o asteptam diseara [pup]. Mno, celelalte sirenete [pup] & [hia]... [pup] la toate si s-aveti o zi de luni frumoasa si un inceput de saptamana foarte bun [flo]! [pup] & [hia]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineatza! LA capitolul depresie inca stau bine. Adica abia acum am inceput sa ma simt bine. MA simt in schimb foarte obosita si greoaie Si cu chef de plimbare. Abia astept sa merg pe afara. Primavara asta imi aduce aminte de copilarie. Primavara pentru mine venea cand era vremea ca aacum si cand imi dadea mama pardesiul rosu si sepcuta crosetata galbena. Atunci simteam ca a venit primavara. Drumul pana la scoala era un mars trimfator in primele zile cand treceam la haine de primavara. Cel putin acum cand scriu ma simt super. Sa vedem cat ma tine[:)][:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza![:D] Si eu ca si BABY ma simt foarte bine , sunt optimsita si am chef de viata si de multe schimbari .[pk] Primavara da .. din copilarie .. abia asteptam sa vina , ca se apropia pastele si ma innoiam cu hainute noi si erau oile pe imas si ieseua ciubotica cucului, ghioceii , ii culegam si ii aduceam mamei .. of cat imi e de dor ...[flo] Azi mai fac una alta ca acusica plek la munca . Dana , hai iesi afara din butoi , e cald afar e primavara , soare si renaste la viata totul .Lasa melancolia , ca nu e deoresie , ai te tine 6 saptamani si e mai grav ...[:-@]Votat anuimalutul si ieri si azi .Sa pui linkul al mess .[pk] Va pup si toate bune ![pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]tii simteam ca nu mai ajung sa si scriu.De citit am reusit sa va citesc de cand am ajuns acasa,19,30;mai greu cu timpul sa scriu. Da,cuscra,am fost in contratimp azi.[:D]Oricum va [pup],ne bucuram ca ginericul meu nu a ramas speriat,iar pe tine uneori imi vine sa te invidiez,alteori imi vine sa arunc buzduganul spre tine.Si asta pt cat de multe faci si cu mana "belita".Ia spune tu la fete cum mai e?Cand te prind pe mess pune o poza actuala,daca e poti sa lasi pe mail,cine stie cand ne "prindem"[:D] Cryna [pup],poznasul e poznas.Iti dai seama daca de acum incearca sa agate fetele va avea mami belea mare[:D] Suri sa porti sanatoasa achizitiile,ma bucur ca ti-ai schimbat luck-ul,sa-ti fie de bine[pup] Dana am uitat sa-ti raportam si noi votarea in fiecare zi.Si lasa depresia,suntem aici o mana de fete care-ti trimitem numai ganduri bune.Ia sa vezi ca intr-o saptamana,10 zile totul va fi verde,inflorit,o alta fata a naturii.[pup]maaare! Ieri a fost frumusel,copii,5 la nr de la gradi plini de importanta momentului,dar o data ce si-au cantat cantecelele si au iesit afara au inceput sa se joace,sa alerge.La intoarcere am trecut si pe la Mc,unde fie-mea si-a rupt mandrete de ciorapi,a defilat desculta mare parte din timp si a sarit somnul de dupa amiaza.Astfel incat seara eram capiati cu totii si nu am mai apucat sa intru. Cam atat de raportat in mare viteza,va [pup]si sper ca mine sa reusesc sa intru mai devreme.Nu stiti voi cat imi lipsiti in timpul zilei! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata![:)] Cafeluta e pregatita [cafea][cafea] , ca sa va incepeti ziua cu zambetul pe buze si forte noi , de primavara .[flo] Suri, multumesc ! Si te asteptam mai des .Sa va fie de bine plimbarea si lasa ciorapii, luati altii, importnat ca s-a simtit bine printesa.[pup] Baby , mataluta meriti o floare[flo] pt. cele 2 ture de plimbare si pt. faptul ca nu ai mai trebaluit atata.[pup]Ce face mana , s-au mai retras pustulele ?[:-@] Cryna, tu ce faci ? [olala] Dana , sper ca ai scos macar capul din butoi, da ?[pup] Elyyyyyy... unde esti > Ce face nepotul ?[flo] aici ploua usor[pic] pup toata baltuta si revin.[pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata si de la mine! Cica am aparut la [cafea] da', is cam mohorata azi [:(] ca, avui o noapte cam agitata [zirea], cu ceva panica si cosmaruri [nebu] da', imi revin io [:)]... ca, acus' iau poznasul la purtator si mergem la plimbari cu "interes" [:)]... mno, azi nu-l dusai la gradi pe motiv de probleme de ale educatoarei si nu avea cu cine sa-i lase [:-@] asa ca, il tin iar acasa [:D]... mey, io cre'ca am sa-i caut alta gradi ca, d-na asta fiind si directoare, mai mereu are neste probleme de rezolvat [alcool] si ori ii lasa cu alta educatoare, ori cu fiica-sa, ori mai mult singurei prin clasa [bang], ori trebe sa-i mai tinem si acasa... asa ca, daca nu se schimba trebile, o sa-l mut... hmmmhhh, vom vedea... vom vedea [:-@]... Multam Dany de cafea [pup]. O zi buna si servici usor sa ai azi [floare3]. Andanii, votat animalutul din nou [flo2]. Baby, plimbari placute sa aveti si astazi [flo]. La noi se vede soarele [:)]... Nicoll, sa va fie de bine iesirea de ieri [pk] si servici usor azi [flo]. Celelalte sirenete [hia], va asteptam la povesti [:)]... Mno, ma duc sa-mi fac trebile cotidiene [:)] si p'orma decolam si noi la plimbare [8D]... [pup] la toate si o zi frumoasa [flo2]! [pup] & [hia] PS - am reusit sa iau ieri invitatiile de nunta ale sora-mi [olala]... sunt faine [8D] (ca doar eu le-am ales [:p])... vreau si eu [q]... Gata. Am [fuga] -it... [pup]... [recevere]...
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cryna [pup][pup] ca as treaca mohoreala si sa fuga cosmarurile .Si eu am dormit extrem de prost , nu am adormit decat f greu, vise treziri ...dar se duc ele .[pk] Plimbare plakuta ! Si cu gradinita cauta alta daca mereu se intampla faze din astea . Nu ne pui si noua invitatia pe mail ?[flo] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spor la treburi si sa le termini curand si bine .[pk] Te asteptam .[pup]
Citat:
citat din mesajul lui elyanne
Sunt... prinsa pana peste cap cu niste lucrari... [pup] toate sirenele... sper sa intru mai tarziu cu mai multe vorbe
Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04), [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)
Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...