Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, La Multi Ani! (57)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Buna dimineata![:)] Cafeluta e pregatita [cafea][cafea] , ca sa va incepeti ziua cu zambetul pe buze si forte noi , de primavara .[flo] Suri, multumesc ! Si te asteptam mai des .Sa va fie de bine plimbarea si lasa ciorapii, luati altii, importnat ca s-a simtit bine printesa.[pup] Baby , mataluta meriti o floare[flo] pt. cele 2 ture de plimbare si pt. faptul ca nu ai mai trebaluit atata.[pup]Ce face mana , s-au mai retras pustulele ?[:-@] Cryna, tu ce faci ? [olala] Dana , sper ca ai scos macar capul din butoi, da ?[pup] Elyyyyyy... unde esti > Ce face nepotul ?[flo] aici ploua usor[pic] pup toata baltuta si revin.[pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Multumesc pentru floare.[pup] Mana e bine. O basicutza s-a tras, ce-a de-a doua mai are putin si se retrage. Asta in conditiile in care, copil neascultator ce sunt, nu am pus nimic pe ele. De 2 zile am inceput sa ma spal pe maini cu sapun cu galbenele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cryna77
'Neata si de la mine! Cica am aparut la [cafea] da', is cam mohorata azi [:(] ca, avui o noapte cam agitata [zirea], cu ceva panica si cosmaruri [nebu] da', imi revin io [:)]... ca, acus' iau poznasul la purtator si mergem la plimbari cu "interes" [:)]... mno, azi nu-l dusai la gradi pe motiv de probleme de ale educatoarei si nu avea cu cine sa-i lase [:-@] asa ca, il tin iar acasa [:D]... mey, io cre'ca am sa-i caut alta gradi ca, d-na asta fiind si directoare, mai mereu are neste probleme de rezolvat [alcool] si ori ii lasa cu alta educatoare, ori cu fiica-sa, ori mai mult singurei prin clasa [bang], ori trebe sa-i mai tinem si acasa... asa ca, daca nu se schimba trebile, o sa-l mut... hmmmhhh, vom vedea... vom vedea [:-@]... Multam Dany de cafea [pup]. O zi buna si servici usor sa ai azi [floare3]. Andanii, votat animalutul din nou [flo2]. Baby, plimbari placute sa aveti si astazi [flo]. La noi se vede soarele [:)]... Nicoll, sa va fie de bine iesirea de ieri [pk] si servici usor azi [flo]. Celelalte sirenete [hia], va asteptam la povesti [:)]... Mno, ma duc sa-mi fac trebile cotidiene [:)] si p'orma decolam si noi la plimbare [8D]... [pup] la toate si o zi frumoasa [flo2]! [pup] & [hia] PS - am reusit sa iau ieri invitatiile de nunta ale sora-mi [olala]... sunt faine [8D] (ca doar eu le-am ales [:p])... vreau si eu [q]... Gata. Am [fuga] -it... [pup]... [recevere]...
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)]
Schimba gradinita daca e asa situatia pe acolo. La noi plaua si bate vantul. Nu cred ca ies , cel putin nu acum dimineatza. vedem cum e vremea mai tarziu.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, dar cu spary " BIOXOTERACOR ' ai dat ? Stiu ca e pt asa ceva si trecea repede .[pup] Nu am nici o tragere de inima sa ies afara ca e rece si ploua , dar trebuie ..... si la servici nu am net ca nu au venit cei de la RDS sa il mute[bang]....noroc ca mai am reviste de citit ....[pk] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Furam si-n plimbari [:)]... ne facuram si nervi [alcool] dar asta e... nu poti cere de la oameni ce nu au [xx(]... in fine, [:-@]... la noi ieri a plouat si a fost urat... azi am avut soare [8D]... si da, cred ca o sa-i caut alta gradi poznasului pan' la urma... sper sa-i gasesc [:-@]... Cat despre invitatiile sora-mi, sa nu va asteptati la ceva iesit din comun [:D]... soru-mea le-a vrut simplute si nesofisticate ca, cica, intentia conteaza [:D] si sa inteleaga omul despre ce-i vorba si cum ii vorba [:D] & [:-@]... asa ca, din catalogul celor simplute si nesofisticate, io le-am ales pe astea: [url="http://www.besigntravel.bizoo.ro/vanzare/367597/img/Invitatie-nunta-Ekonom---60287#1"]invitatii nunta[/url]... mie imi plac cum arata [olala] si sigur 'or sa-i placa si soru-mi [:)]... mno, poate voi aveti alte gusturi, bineinteles [:)]... [pup] la toate si o zi placuta in continuare [flo]! [pup] & [hia]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Plaie si urat afara. DAr e mai normal decat ce era ieri. prea cald petru lna martie. Anormal de cald. Noi am stat in casa. Bogdan a dormit de la 2 la 5 jumatate si daca nu il trezeam dormea in continuare. . Asa ca am mai facut si eu cate ceva prin casa. Cryna am vazut invitatia, este draguta. Dany, nu am BIOXOTERACOR ' am alt spray dar am avut un ambatz supid ( sper ca nu si periculos) si nu am dat cu nimic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la noi pe ziua de azi!Ceva mai devreme la raport.[:D] Suri,da,nu-i bai deciorapei,distractia a contat.[;)]Zi nici tu nu ai net,hm,hm,dar la tine se repara,la noi...nu mai sunt sanse.Oricum,dam [pup]sa nu fi supi. Cryna faine invitatiile![:)]Ca maine cauti si pt tine[pup]Cat despre gradi,mai bine cauti alta,nu se merita sa piarda atata timp.Si eu ma gandesc cu groaza ca si Stefi va avea una dintre educatoare pe directoare.Hm,hm,hm[:p] Baby spreiul de-l ai tu il inlocuieste pe cel de zicea Dany.Este acelasi lucru.Ma bucur ca esti mult mai bine.Sa ai grija si pe mai departe.[pup] Ely spor la treaba,te asteptam.[pup] Noi nu avem mari noutati.Doar ca a venit pachet de la sora-mea si fetele sunt super incantate,fac parada modei cu hainutele noi si se cearta pe produsele care nu sunt in nr de doua.[:D] Va pupam,pe mai tarziu! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, mda... acus' o sa caut invitatii si pt. mine [:p]... numa'ca, io le vreau mai sofisticate si mai "impopotonate" [:)] [:)]... ca, vazui io si mai si [olala] da', na, daca sor-mea le-o vrut simplute, asa i le-am cautat [:)]... asa ca, data viitoare o sa caut si mai faine [:D]... pt. mine [:D]... mno, [:-@] [:-@] [:-@]... Nicoll, sa filmezi parada modei si pt. noi [;)]... [pup] Dany, bafta cu pusul net-ului la munca [flo]... [pup] Baby, insanatosire cat mai grabnica mainii tale [flo2]... [pup] Celelalte sirenete [hia]... va asteptam la povesti [pup]... O seara buna si placuta la toate [flo2]! [pup] & [hia]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Crynule ,promit sa le filmez,poate de Paste.Sau putin mai devreme,cand mergem la impartasit.Ei...o sa gasesc eu momentul potrivit. Va [pup] si va dorim noapte buna,somn usor! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! 'Neata! Sosii la [cafea] -luta aburinda a lui Baby [pofta]. Multam fain d-na fara somn [flo]. O zi frumoasa sa ai si tu [pup]. Io va las un horoscop zilnic, pt. azi - 24.03.2010: - "Incearca sa asculti sfaturile celor din jur, atata timp cat esti sigur(a) ca nimeni nu a inteles anapoda vorbele tale si au prins firul evenimentelor. S-ar putea sa fie o zi in care sa-ti fie destul de greu sa te concentrezi. E mai bine sa lasi deoparte proiectele importante, pana cand vei avea mintea limpede. Vei simti o perioada de tensiune pana cand vei aduce la lumina ceea ce ai tinut ascuns pana acum. Trebuie sa ai incredere ca vei ajunge sa te simti mult mai puternic(a) decat pana acum. Ai tinut prea mult timp problemele ascunse chiar de tine insuti (insati)." - "Esti cuprins de un entuziasm coplesitor, care nu prea te reprezinta. Esti genul mai comod care nu se aprinde la prima scanteie, ci are nevoie de ceva timp pentru a se convinge ca merita cu adevarat atata implicare, tocmai de aceea este de mirare ca acum devii atat de dinamic la primul impuls. Posibil ca la originea acestei energii fantastice sa se afle sansa de a-ti implini o mare dorinta sau cineva drag te impinge de la spate cu sansa unei recompense de varf. Pune suflet, pentru ca roadele vor fi mai bune decat crezi!" - "Descoperi o noua sursa de inspiratie. Simti ca plutesti si vrei neaparat sa afli mai multe detalii despre noua "oaza" din viata ta. Ai grija sa nu fii dezamagit de realitate!" - "Unele probleme de sanatate ale celor dragi va nelinistesc ,dar economiile pe care le aveti se vor dovedi a fi foarte utile. In rest, va preocupa foarte mult aspectul exterior si veti cheltui o multime de bani pe obiecte vestimentare. Daca aveti o idee mai sclipitoare o puteti pune in practica. Un barbat va dori sa se asocieze cu dumneavoastra. Compania celorlalti va poarta noroc si in problemele ce tin de acte oficiale. Noroc: **. Dragoste: *****. Sanatate: *. Bani: ***." - "Este un timp ideal, in care norocul este favoritul tau. Cu siguranta nu trebuie sa-ti petreci timpul in casa- esti intr-o perioada productiva, in care poti realiza multe. Iti este foarte usor sa iei deciziile corecte. Evita sa discuti chestiunile mai sensibile cu familia pana cand lucrurile nu se mai linistesc un pic. Descoperi ca cineva apropiat te intelege si te sustine asa cum vrei tu. Comunicarea cu cei din jur este importanta, asa ca nu limita aportul tau in discutiile cu prietenii. Nu te apropia prea mult de subiectele la care stii ca esti sensibil." - "Cel care se iveste azi in calea ta iti fura inima intr-o clipa! Este o zi perfecta pentru a cuceri inima cuiva care te atrage, deci fa un pas in fata si arata-i mai clar ce simti pentru el. Primavara care se instaleaza acum va imbie pe amandoi la romantism, incat relatia de dragoste s-ar lega instantaneu. Planurile pe care ti le-ai facut impreuna cu persoana iubita merg de minune, deci dedica-ti tot timpul celui drag, pentru ca amandoi aveti de castigat." - "Altii pot sa nu fie de acord cu ce spui sau se pot opune ideilor si gandurilor tale. Aici poate fi vorba doar de diferente in opinii filozofice. Cel mai bine este sa stai departe de politica si religie daca vezi ca se apropie o cearta. Situatia ta in momentul de fata necesita niste schimbari. Incearca sa-ti clarifici viziunea inainte de a-ti impartasi planurile cu alte persoane." - "Sansa este de partea ta, asa ca nu va trebui sa faci un efort deosebit, pentru a realiza ce ti-ai propus. Toate iti vor iesi mai repede decat pana acum, ceea ce iti va imbunatati atat starea de spirit cat si increderea in propriile capacitati. Vei fi remarcat prin inteligenta, intr-un grup nu foarte restrans. Ti se vor face propuneri pentru viitorul apropiat, care te vor incanta." Mey, mi se pare mie? Sau sunt cam repetitive horoscoapele astea? [:-/] Ca, parca le-am mai citit deja [:-/]... mai demult [:-@]... hmmmhhh, hmmmhhh...[:-@] Iar, as-noapte, chipurile dormii destul de linistita... doar spre dimineata ma trecu un "fior" de panica [alcool]... si atat... acum is destul de bine dispusa [:)] [:)] [:)]... Va [pup] pe toate si va doresc o zi frumoasa si linistita [flo2]! [pup] & [hia]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...