Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sueta viitoarelor mamici (82)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
am fost azi la doctor..cred ca ati si uitat de mine..anywayyyyyy...sunt in 5 sapt...am vazut doar sacul gestational a zis ca dupa 2 sapt vedem mai mult siauzim si inima...mi-a dat duphaston 2 pe zi iar peste 2 sapt din nou la control si facem si teste (de sange si care mai trebuie)...cam atat..m-am mai linstit ca nu e ectipica ca eu asa aveam impresia...vad ca nu ati fost prea active..doar cateva pagini am recuperat..va[pup]id="Comic Sans MS">Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
align="right" id="quote2">FELICITAAAAAAAARISA FIE INTR-UN CEAS BUNSA DEA BUNUL DUMNEZEU SARCINA USOARA SI NASTERE LA TERMEN[pup]Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! id="purple">[copil] [ruga] pozuliciASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
am fost azi la doctor..cred ca ati si uitat de mine..anywayyyyyy...sunt in 5 sapt...am vazut doar sacul gestational a zis ca dupa 2 sapt vedem mai mult siauzim si inima...mi-a dat duphaston 2 pe zi iar peste 2 sapt din nou la control si facem si teste (de sange si care mai trebuie)...cam atat..m-am mai linstit ca nu e ectipica ca eu asa aveam impresia...vad ca nu ati fost prea active..doar cateva pagini am recuperat..va[pup]id="Comic Sans MS">Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
align="right" id="quote2">FELICITARI MAMICOOOOO[pk][pk][pk][pk][pk][pk]sarcina usoara in continuare[olala][olala][olala][pup]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
am fost azi la doctor..cred ca ati si uitat de mine..anywayyyyyy...sunt in 5 sapt...am vazut doar sacul gestational a zis ca dupa 2 sapt vedem mai mult siauzim si inima...mi-a dat duphaston 2 pe zi iar peste 2 sapt din nou la control si facem si teste (de sange si care mai trebuie)...cam atat..m-am mai linstit ca nu e ectipica ca eu asa aveam impresia...vad ca nu ati fost prea active..doar cateva pagini am recuperat..va[pup]id="Comic Sans MS">Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
align="right" id="quote2">Felicitari mamico [:)]De obicei se da utrogestan sa sustina sarcina, nu prea am auzit sa se dea duphaston[alcool]dar cine stie[ruga] Viitoare mamica cu voia lui Dumnezeuid="Script MT Bold">id="purple">id="size4">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
multumesc fetelor [olala][olala][olala][olala]..pai duphastonul e progesteron sintetic de ce nu ar fii indicat?eu nu stai asta..cunosc mai multe fete care au luat tot pt sustinere..Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
align="right" id="quote2">Da,se recomanda si pt sustinerea sarcinii,si ca reglator al cm,etc[pup][pup][pup]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...