Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sueta viitoarelor mamici (82)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui cora79
Arianna,lasa-le incolo de greturi ca scapi de ele peste o luna,important este bebe[pk][pk][pk][pk][pup][pup][pup][pup]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
align="right" id="quote2">Daaaaaaa abia astept sa mai treaca timpul sa-mi vad burtica crescand [:)] DD ne-a daruit o minune [gravired]9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui sunset_zuzi
si sa nu uit...va dau pupicei de molipsire [pup][pup][pup][pup][pup][pup]...Doamne-Doamne sa va ajute si voua...toate meritati [grup]Doamne ai grija si de noi id="red"> [gravi] 4+
align="right" id="quote2">Sunset,draga mea ce ma bucur[bum][batetoba][bum][batetoba][pk]Am prins si pupiceii de molipsire,desi luna aceasta ovulez in saptamana mare[:I]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! [pup]
Citat:
citat din mesajul lui babiela
neata si de la noi, liuta am luat si eu o gurita mica de cafea, de pofta si un ceiut de la cora, saru-mana. doura felicitari si sarcina usoara.azi ma duc sa platesc impozitul [bang], o gramada de bani, dar e buna reducerea, cu ea cumpar ridichi si salata din piata.va pupacesc pe toate si ne auzim mai tarzior, aaaa si spor la sapa celor care sunt la treaba, eu am liber si azi. [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]--------------------------------------------------------mamica de ingeras Cristina-Mariaid="red"> (4-12.02.08) si te rog Doamne [ruga] si de un [copil] aici pe pamant [flo]----------------------------------------------------------NU CONDUCE MASINA MAI REPEDE DECAT POATE ZBURA INGERUL TAU PAZITORid="size2">id="blue">----------------------------------------------Ai grija cand sari in sus de bucurie, sa nu-ti ia cineva pamantul de sub picioare id="size2">id="red">------------------------------------------------[ruga] Doamne ajuta-ne sa avem un [bibe] sanatos si la termen [ruga]---------------------IIid="red"> BEBE
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamicaid="red">[ruga]............................................................SUNT ASPIRANTA!!!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

Sunt un specimen mai rar....de ieri am inceput sa am greturi insotite de varsaturi,cu somnul stau bine ...nu prea mi-e somn in timpul zilei,in schimb seara abia astept sa ma bag in pat....in concluzie stam destul de bine,de luni intram in sapt. 10 [olala]...Doamne ajuta [pup]

DD ne-a daruit o minune [gravired]9+
align="right" id="quote2">

Doamne ajuta [pup][pup][pup][pup]

Doamne ai grija si de noi id="red"> [gravi] 4+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc de primire si urari[flo]

 

sunset_zuzi,Arianna11 Felicitari[flo]Sarcini usoare si bebei sanatosi si la termen!!!id="red">

Am auzit bine...pupicei de molipsire[olala]Si eu,si eu vreau[pup]

babiela,Cora [pup]

Arianna imi pare rau ca te chinuie greturilor[flo]

 

In primavara asta,musai sa vina barza[:D] id="purple">id="size1">

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc dar nu pot, imi trimiti dupa Pasti [pup]
Citat:
citat din mesajul lui cora79
Trutzi,trimit o prtie din fiecare cand sunt gata[pup][pup][pup][pup][olala]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamicaid="red">[ruga]............................................................SUNT ASPIRANTA!!!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cora79
Astazi trebuie sa bucataresc dupa cum urmeaza:supa de pui cu galuste si ciulama de pui cu ciuperci si mamaliguta[olala]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
align="right" id="quote2">moooama criminaleeghhh mai e un picdoar 2 sapt si se termina postul [:)]Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! id="purple">[copil] [ruga] pozuliciASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! [pup]Sigur vor fi incantati doar se asteptau [:D]
Citat:
citat din mesajul lui sunset_zuzi
neata fete [pup][pup]...m-am trezit cu o durere de cap [bang][bang] rau de tot...sper sa-mi trecaAm refacut testul de dimineata si se vede cea dea doua liniuta aproape la fel de intens ca prima [olala][olala]....diseara merg la medic...abia astept [bibe] ..... vine weekendul......imi anunt parintii sambata ca vor fi bunici [:D] o sa fie soc [wow]Doamne ai grija si de noi id="red"> [gravi] 4+
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamicaid="red">[ruga]............................................................SUNT ASPIRANTA!!!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...