Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sueta viitoarelor mamici (82)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui babiela
neata si de la noi, liuta am luat si eu o gurita mica de cafea, de pofta si un ceiut de la cora, saru-mana. doura felicitari si sarcina usoara.azi ma duc sa platesc impozitul [bang], o gramada de bani, dar e buna reducerea, cu ea cumpar ridichi si salata din piata.va pupacesc pe toate si ne auzim mai tarzior, aaaa si spor la sapa celor care sunt la treaba, eu am liber si azi. [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]--------------------------------------------------------mamica de ingeras Cristina-Mariaid="red"> (4-12.02.08) si te rog Doamne [ruga] si de un [copil] aici pe pamant [flo]----------------------------------------------------------NU CONDUCE MASINA MAI REPEDE DECAT POATE ZBURA INGERUL TAU PAZITORid="size2">id="blue">----------------------------------------------Ai grija cand sari in sus de bucurie, sa nu-ti ia cineva pamantul de sub picioare id="size2">id="red">------------------------------------------------[ruga] Doamne ajuta-ne sa avem un [bibe] sanatos si la termen [ruga]---------------------IIid="red"> BEBE
align="right" id="quote2">babiptr u am f cofeinayo d'asta beau si acum [pup]Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! id="purple">[copil] [ruga] pozuliciASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cos_minutza
Va multumesc de primire si urari[flo]sunset_zuzi,Arianna11 Felicitari[flo]Sarcini usoare si bebei sanatosi si la termen!!!id="red">Am auzit bine...pupicei de molipsire[olala]Si eu,si eu vreau[pup]babiela,Cora [pup]Arianna imi pare rau ca te chinuie greturilor[flo]In primavara asta,musai sa vina barza[:D] id="purple">id="size1">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]Doamne ai grija si de noi id="red"> [gravi] 4+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sunset_zuzi
neata fete [pup][pup]...m-am trezit cu o durere de cap [bang][bang] rau de tot...sper sa-mi trecaAm refacut testul de dimineata si se vede cea dea doua liniuta aproape la fel de intens ca prima [olala][olala]....diseara merg la medic...abia astept [bibe] ..... vine weekendul......imi anunt parintii sambata ca vor fi bunici [:D] o sa fie soc [wow]Doamne ai grija si de noi id="red"> [gravi] 4+
align="right" id="quote2">Ce bineee,bravo Sun , sa ai grija de tine [pup] DD ne-a daruit o minune [gravired]9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim. [pup]Cu atatia pupicei sigur o sa prind barza luna viitoare (ca luna asta voi fi la ovulatie exact de Pasti [:-)))] )
Citat:
citat din mesajul lui sunset_zuzi
si sa nu uit...va dau pupicei de molipsire [pup][pup][pup][pup][pup][pup]...Doamne-Doamne sa va ajute si voua...toate meritati [grup]Doamne ai grija si de noi id="red"> [gravi] 4+
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamicaid="red">[ruga]............................................................SUNT ASPIRANTA!!!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

Am venit la cafeaua de molipsire si din cate vad am dupa cine sa beau [:D]

FELICITARI BURTICOASELOR!!!!!!!!

Si va dau si eu o veste ,sora mea cea mica este insarcinata[:D]

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

 

BAZAR UNIC!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cos minutza,Galli[pup][pup][pup][pup][flo][flo][flo][flo]

Trutzi,sorry pentru ispita[:I][:I][:I]

Lia,Trutzi va admir ca puteti tine postul[pup][pup][flo]

Sper sa reusesc si eu sa tin in saptamana mare,desi am de prajiturit,bucatarit,si de multe ori gust din obisnuinta sa vad ce mai trebuie[bang][bang][bang]

 

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
NeataAm venit la cafeaua de molipsire si din cate vad am dupa cine sa beau [:D]FELICITARI BURTICOASELOR!!!!!!!!Si va dau si eu o veste ,sora mea cea mica este insarcinata[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaBAZAR UNIC!!!
align="right" id="quote2">Anca,felicitari pentru burtica surioarei[pk][pk][pk],stai pe aproape ca se intorc berzele[pup][pup][pup]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! [pup]Felicitari pentru sora ta![flo]
Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
NeataAm venit la cafeaua de molipsire si din cate vad am dupa cine sa beau [:D]FELICITARI BURTICOASELOR!!!!!!!!Si va dau si eu o veste ,sora mea cea mica este insarcinata[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaBAZAR UNIC!!!
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamicaid="red">[ruga]............................................................SUNT ASPIRANTA!!!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...