Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sueta viitoarelor mamici (82)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hai buna dimi la burtici si la gagici[pup]

 

felicitari noilor viitoare mamici(anca aici intra si sora ta), sarcina usoara si bebeloi sanatosi tun!

bine ai venit cosminutza[pup]

 

si acum sa va zic una tareeeeeee[pk][pk]

in tot patul de 2m eu am reusit sa cad din pat, in jurul orei 04.00 dar am tras si un urlet de cred ca m-a auzit si cotroceniul cand am urlat :" fataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"

imi era ff frik sa nu fii cazut pe burta[bang][bang]

m a luat sotul din dotare de pe jos ca deh am inceput sa plang , am trezit toata casa si pe fiimea a luat o joaca[olala]

deciii sunt mai rau decat copii mici

 

asa creste bebicu

aleid="navy">[gravired] cu printesa Karina Florentina in 28 sapt id="navy">

ma[ruga]Tie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminteid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aleesicoo
hai buna dimi la burtici si la gagici[pup]felicitari noilor viitoare mamici(anca aici intra si sora ta), sarcina usoara si bebeloi sanatosi tun!bine ai venit cosminutza[pup]si acum sa va zic una tareeeeeee[pk][pk]in tot patul de 2m eu am reusit sa cad din pat, in jurul orei 04.00 dar am tras si un urlet de cred ca m-a auzit si cotroceniul cand am urlat :" fataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"imi era ff frik sa nu fii cazut pe burta[bang][bang]m a luat sotul din dotare de pe jos ca deh am inceput sa plang , am trezit toata casa si pe fiimea a luat o joaca[olala]deciii sunt mai rau decat copii miciasa creste bebicu aleid="navy">[gravired] cu printesa Karina Florentina in 28 sapt id="navy">ma[ruga]Tie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminteid="red">
align="right" id="quote2">bine ca esti K ale [pup][pup]Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! id="purple">[copil] [ruga] pozuliciASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aleesicoo
hai buna dimi la burtici si la gagici[pup]felicitari noilor viitoare mamici(anca aici intra si sora ta), sarcina usoara si bebeloi sanatosi tun!bine ai venit cosminutza[pup]si acum sa va zic una tareeeeeee[pk][pk]in tot patul de 2m eu am reusit sa cad din pat, in jurul orei 04.00 dar am tras si un urlet de cred ca m-a auzit si cotroceniul cand am urlat :" fataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"imi era ff frik sa nu fii cazut pe burta[bang][bang]m a luat sotul din dotare de pe jos ca deh am inceput sa plang , am trezit toata casa si pe fiimea a luat o joaca[olala]deciii sunt mai rau decat copii miciasa creste bebicu aleid="navy">[gravired] cu printesa Karina Florentina in 28 sapt id="navy">ma[ruga]Tie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminteid="red">
align="right" id="quote2">saracu sot...esti de coma [pup][pup][pup][pup]Doamne ai grija si de noi id="red"> [gravi] 4+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da sunt bine si eu si fata[pk]

nici acum nu pot sa imi explic cum am cazut[bang][bang]

poate doar daca fac reconstituirea[:D]

de la mine ma pot astepta la orice

a zis sotz k imi monteaza patutul la fata sa ma culc in el pana nasc k sunt in siguranta[:D]

 

asa creste bebicu

aleid="navy">[gravired] cu printesa Karina Florentina in 28 sapt id="navy">

ma[ruga]Tie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminteid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aleesicoo
da sunt bine si eu si fata[pk]nici acum nu pot sa imi explic cum am cazut[bang][bang]poate doar daca fac reconstituirea[:D]de la mine ma pot astepta la oricea zis sotz k imi monteaza patutul la fata sa ma culc in el pana nasc k sunt in siguranta[:D]asa creste bebicu aleid="navy">[gravired] cu printesa Karina Florentina in 28 sapt id="navy">ma[ruga]Tie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminteid="red">
align="right" id="quote2">[:D][:D][:D][:D][:D][:D]Doamne ai grija si de noi id="red"> [gravi] 4+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aleesicoo
da sunt bine si eu si fata[pk]nici acum nu pot sa imi explic cum am cazut[bang][bang]poate doar daca fac reconstituirea[:D]de la mine ma pot astepta la oricea zis sotz k imi monteaza patutul la fata sa ma culc in el pana nasc k sunt in siguranta[:D]asa creste bebicu aleid="navy">[gravired] cu printesa Karina Florentina in 28 sapt id="navy">ma[ruga]Tie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminteid="red">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))]Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! id="purple">[copil] [ruga] pozuliciASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...