Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (85)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele, Sunt putin suparata ca mai am un oarece spotting, adica imi mai curge putin sange asa a re-inceput din senin, sau mi-a veni cm cine stie..:-( pe 23 februarie a inceput avortul si acum sunt in z24, cam devreme pentru menstra dar cine stie m-am dereglat..:-( oricum am facut activitati domestice+listele noastre si acum vreau sa ma aranjez oleaca (o masca de fata si pensat!), ca sambata ne ducem in vizita in nord la familia olandeza si se holbeaza aia la mine. Sa vezi ce plictis, ca nu inteleg nimic din ce vorbesc, dar si daca as intelege, nici eu nici barbatu' (care-i os din osul lor!) nu suntem pe aceiasi lungime de unda cu ei!. adevarul este ca batranii sunt plini de traditii si reguli in partea aia a tarii iar cei tineri au copii mici ...:-( o sa treaca si asta! Libra, tin pumnii si ma rog pentru voi[flo] Mirela, pai ce sa zic de slatina ca nu am mai calcat pe acolo de mult, iar tu esti mai micuta ca mine, cu vreo zece ani!!! Era un orasel frumusel, cred ca s-a schimbat mult, mama mea sta pe langa casa aia de cultura (noua era pe vremea aia)..[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

te-ai dereglat,lumi, mai mult ca sigur.....[pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi pentru descrieri/semnaturi menics si alinutahu! Haideti fetele!!!! Mai astept semnaturi de la: Mayan, Ani G., Bebenov, Babyblue, Bueflower, Simonia, Codra, Sorinake, Beatrix69, Adria 42, Violab, Mami_vreau, Brunadria, Cinezee, …..si alte fete membre ale topicului!!!!!! Lista semnaturilor si ciorna scrisorii catre admin la pg 10, in acest capitol! Modele de semnatura mai jos! **************************** Mirela2, aspiranta activa din februarie 2009, FIV 1 in oct 2009 cu sarcina oprita din evolutie la 4 saptamani si 3 zile, FIV 2 in ian-feb 2010, nereusit. Lyly_mar, aspiranta activa pe forum din februarie 2009, 9 ani de incercari de a ramane insarcinata, nenumarate stimulari pe ciclu natural, 6 inseminari nereusite, 1 laparoscopie pt chist endometriozic, 3 HSG, 1 miomectomie abdominala fibrom uterin si drilling ovarian. Danny1, membra din martie 2009, aspiranta din 2007, insuficienta ovariana, tiroidita hashimoto, trombofilie, 5 avorturi (mamica de 5 ingerashi), in prezent fericita posesoare a unei sarcini pretioase . ************************* [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salve, fete inimoase... Nu am plecat in concediu..dar am o zi naspa la serviciu... V-am citit...si ma apuca tristeatea la cata incapatanare poate sa aiba persoana care a decis ca noi suntem bune de ...diverse.... Eu nu inteleg mishculatiile de pe forum dar imi inchipui ca e vorba de foarte foarte mult...testosteron....din pacate....al unei doamne... Pacat..... Oricum, ma bucur ca sunteti si ca existati. Cred ca e o idee ff buna ca sefuta sau oricine are ceva timp si metoda sa faca o baza de date ( nepublica) bineinteles cu adresele de email si cu tel si etc... Cine stie unde ajung lucrurile cu " fsn-istii" de pe aici... Poate ne mutam pe alt forum...ca mai sunt forumuri specializate...de ex copilul...... Inca nu am primit nici o expicatie de ce ne-au mutat... Din cauza titlului?...sau a continutului?... Dar aici e ca la scoala pe vremea comunistilor....crede si nu cerceta...se pare.. Oricum , va imbratisez pe toate, mici si mari, vechi si noi, consoarte sau simpatizante.. Gali,[pup]...28 mai...si vine vinerea viitoare pt 2 sapt... tre sa plec... Va pup.... Jos comunismul.... Mona [:)] zuza [buburuza] Voiam sa va spun ca eu sunt foarte dezamagita, si daca pana acum recomandam cu caldura acest forum, acum pur si simplu nu-l mai simt un prieten...ma simt ca si cum as fi tradata.... Si asta doar pentru ...orgoliul unor persoane...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lumi am inteles[pup] fetelor pupi de incurajare, azi a fost ok la ora de condus, as mai avea o sedinta maine si gata scoala, dar cred ca mai iau vreo 2 sedinte. ma gandeama ca voi gasi subiectul inapoi acasa la noi, dar vad ca s asa dificili moderatorii............nu ami zic nik, ca vb degeaba oricum [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mona [flo] Hai nu fii tu dezamagita din cauza asta!.. Nu avem noi destule suparari?.. asta e nimic! Pai tu astetpi sentimente umane? Intelegere ?Nu vom primi, mai fata lu' Stefan cel Mare! E lucru mare ce zid de neintelegere se afla in spatele regulamentului DC!... Ar fi interesanta deschiderea unui subiect la subtopicul "Anchete" cu titlul: "Ce parere aveti despre regulament si moderatori DC?" insotit de exemple reale, bine argumentate. Nico, regret mult ca ocazia asta ti-a reamintit toata tragedia experientei de aspiranta...[pup] Pup toate fetele!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luminito ai dreptate... Noi suntem putrnice...dar stii cum e...mai scapi din cand in cand si cate o slabiciune.... Cat despre spoting...cu siguranta te-ai dereglat... Ti-ai rezolvat prob cu asig medicale? Poti sa mergi si tu la un medic ca oamenii? Ca tare ai nevoie fata draga....mai ales moral...sa te vada un nene doctor... [pup] fug Jos comunismul Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...