Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (85)


Recommended Posts

bau[:D] sunt in patutz...cuminte..."ca cateua lu' parinte"[:D] am iesit putin la pranz...ne-am plimbat pe Insula Margareta ca a fost o zi supeeeeerrrba...18 grade au fost la pranz...prima zi de primavara autentica. apoi am fost si am papat chinezisme-eu...gasca alte alea....acum suntem la odihna...si diseara mergem in vizita la un spritz...inainte de plecarea acasa. mire...vine frate-meu si ne ia...pleaca diseara la 10 din Bucuresti...in 10 ore e aici...si conduce husband inapoi...vreau sa fim acasa pana incepe "Dansez pentru tine".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
aahhhhhhhhhhhhh,dada,dada, pardon!!! orez,paste,chestii fara..... cum de ai stat atat acasa,lioara?[pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
pai am fost in CM cu bebelicu meu care s-a dus la doamne doamne [q] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Estradiolul de ieri era 836, deci maxim 2 sau 3 ovocite? Cine stie? [q] ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui samira33
bau[:D] sunt in patutz...cuminte..."ca cateua lu' parinte"[:D] am iesit putin la pranz...ne-am plimbat pe Insula Margareta ca a fost o zi supeeeeerrrba...18 grade au fost la pranz...prima zi de primavara autentica. apoi am fost si am papat chinezisme-eu...gasca alte alea....acum suntem la odihna...si diseara mergem in vizita la un spritz...inainte de plecarea acasa. mire...vine frate-meu si ne ia...pleaca diseara la 10 din Bucuresti...in 10 ore e aici...si conduce husband inapoi...vreau sa fim acasa pana incepe "Dansez pentru tine".
huooooooooo 18 gr,soroooooooooooooooo!![bang][bang][bang] si la mine ninsoareeee[bang][bang] nu e corect,meyyyy! in alta ordine de idei, soroooooo,primisi mesajele mele??[:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ufffffff,lioara, draga mea!![pup][pup][pup] lasa, D-zeu iti da putere atunci knd nu te astepti!! trebuie sa mg toate mai departe!![pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamiiiiiiiiiiiiiisamiiiiiiiiiiiiiiii!!! de masina voastra ce mai stii? ai nre de telefon,ceva, sa tot vb cu ei, p-acolo, sau cu ambasada,ceva? sa dea Dzeu sa ajungeti cu bine acasa 3in1!![pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
ufffffff,lioara, draga mea!![pup][pup][pup] lasa, D-zeu iti da putere atunci knd nu te astepti!! trebuie sa mg toate mai departe!![pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
cu ajutorul BUNULUI [flo][flo][flo] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui amy2007
Estradiolul de ieri era 836, deci maxim 2 sau 3 ovocite? Cine stie? [q] ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
amyyyyyyyyyyyyyy,pai, soroooooooooo,m-am saturat de lapovite si ploi!! te rog sa incetezi!!!!! pai asa te-am invatat io??? 1 superbun e de ajuns, daca e!! te rog, revino-ti!![pup][pup] stai ca te sun IO acu!!!!! ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sara buna inimoaselor[pup] Cum o mai duceti?[:D] Amy,hai ca ti-am copiat de la Fiv Valorile estradiolului: Valoarea acestuia nu trebuie sa se dubleze. Daca azi ai 100 poimaine cand repeti trebuie sa ai maxim 398. Adica maine 199 si dupa inca o zi 398. Si tot cu ajutorul estradiolului iti vei da seama cati foliculi maturi ai. Pentru fiecare folicul cu diametru mai mare de 18 mm trebuie sa exista un raspuns estradiolic bun (nivele plasmatice de 300- 400 pg/ml (1000-3000 pmol/l) Si sa nu crezi ca te uit,dupa punctia de maine si dupa transfer si dupa ce nasti si cand n-o sa mai alaptezi apoi sa vezi ce bataita iti iei de la mine,stii tu,facut amarati foliculii,fraieri si acum mai si plangi.Revino-ti [mai] Da fetelor,de maine incepe dansez[:D] Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aduto, in traducere libera inseamna 2 ? Si mai zici sa nu plang? [bang] Las ca macar 1 sa fie vanjos. Si la dansez nu mai e Radu, pe cinem punem ochii? [:D] Surioara mea de suzeta unde-i? Elishor??? ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...