Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (85)


Recommended Posts

Galli,ajuta-ma Am vrut sa-i cer prietenia la Amy[:I] aici la preteni si apas pe +ala si nu se intampla nimic[bang] Amy vrei sa fii prietena mea?[:D]Sau cere-ma tu[:-)))]Hai ca spun "da" de acuma[:-)))] Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ada29
Galli,ajuta-ma Am vrut sa-i cer prietenia la Amy[:I] aici la preteni si apas pe +ala si nu se intampla nimic[bang] Amy vrei sa fii prietena mea?[:D]Sau cere-ma tu[:-)))]Hai ca spun "da" de acuma[:-)))] Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
aduta,[pup] daca ti-a aparut o ferestruta mai mica, si ai confirmat cererea, trebuie sa astepti sa vada zuza mica mesajul tau, si atunci iti va aparea un prieten in plus.[flo] spor la lucru[:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Galli,mai aveam fereastra cu emoticonurile deschisa si cred ca de aia nu mi se deschidea si asta cu prietenii,cred ca am reusit ca numai sa confirm a trebuit.[pup] Amy oare se injecteaza?Amy hai ca-ti zic de pe acum,bafta maine la punctie,sa fii cuminte si vb maine seara,la dansez[:D]Tin pumnii[pup] Fetelor o seara minunata sa aveti[pup] Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu Aduta, gata cu injectiile. Am facut Ovitrelle in noaptea asta la 5. Mie somn de mor. Ma duc la dus si cred ca la somn. Dar mai intru sa va zic noapte-buna. [pup] ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alina, ce teste ai? cate zile de cm ai? ai facut si stimulare luna asta?? ai mai luat ceva medicamente? aduta, atunci e clar, asa e! de aceea nu vedeai..... amy a scapat de injectii,gata!! am sunat-o io am hranit cuinele din dotare, da..... io ce sa mananc??[q][q][q] ellyyyyyyyyyyyyyyyy!! prazulina, pa unde umblii??[q] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta,poate ovulezi mai tarziu in ziua 16,17.De cate zile e ciclul tau?[flo] Galli,hai ca gasesti ceva in frigider,o pita unsa ceva..[pup] Amy[pup] Noapte buna forum[nani] Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie dr mi-a zis sa le fac intre ziua 9 si ziua 16 a CM,eu avand un CM de 28-29 zile.Este posibil sa fie un ciclu anovulatoriu[bang] Si mai conteaza si ora la care se fac.Cica intre 10-20,dar mai bine dupa-amiaza. [pup]
Citat:
citat din mesajul lui alinutahu
care sunt sansele ca testele de ovulatie sa nu fie bune?
ideea este ca din z 9 fac in fiecare zi un test si in afara de linia de control nu se vede nimic ...acum este deja z 14
buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinutahu
care sunt sansele ca testele de ovulatie sa nu fie bune?
ideea este ca din z 9 fac in fiecare zi un test si in afara de linia de control nu se vede nimic ...acum este deja z 14
buburneak
alina, eu zic ca-s bune, mai ales daca apare linia de control. cred ca nu ai ovulat inca. mai ia un pachet de 5 daca poti (sunt cam scumpe)si mai faci. s-ar putea ca in doua zile sa ovulezi.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...