Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (85)


Recommended Posts

neata sefa sarna de cafea daca ne mai tin astia mult aici izbuneste al treilea razboi mondial, jihad nu gluma, oare e asa de greu sa ne mute inapoi?????? luminita42, ia zi tu la fata unde ai stat in Slatina, om fi fost vecine si eu nu stiu, ia povesteste tu, ca si tot acolo m am nascut> pupi fetelor si poate se milostiveste careva si e muta inapoi la locul nostru [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mirela2
neata sefa sarna de cafea daca ne mai tin astia mult aici izbuneste al treilea razboi mondial, jihad nu gluma, oare e asa de greu sa ne mute inapoi?????? luminita42, ia zi tu la fata unde ai stat in Slatina, om fi fost vecine si eu nu stiu, ia povesteste tu, ca si tot acolo m am nascut> pupi fetelor si poate se milostiveste careva si e muta inapoi la locul nostru [ruga]
ei,neata,mire![pup] heheheeeeeeeeeeeeeeee......[bang][bang][bang] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim pt vot: elly [flo][pup] libra [flo][pup] lumi [nl][flo][pup] menics[flo][pup] amy[flo][pup] lyly[flo][pup] mona [flo][pup] lia73[flo][pup] aduta[flo][pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimi dragelor[flo] ati facut petitia aceea? unde pot da cu subsemnatul?[:D] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=alexandra&year=2010&month=6&day=7&babycount=1"]asa creste bebicu [/url] ale[gravired] cu printesa Karina Florentina in 28 sapt ma[ruga]Tie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminte
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aici,ale descrierea,va rugam,fetelor[:D] o sora de-a noastra va copia TOT[pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gali, eu descriera am facut o credeam k tre sa mai semnez ceva[:-@] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=alexandra&year=2010&month=6&day=7&babycount=1"]asa creste bebicu [/url] ale[gravired] cu printesa Karina Florentina in 28 sapt ma[ruga]Tie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminte
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elly sarumana si sa fie frumoasa la toata lumea la 12 am ora de condus, poate imi iau si eu permis pana la urma, dar mi e frica de lesin, am impresia ca vin toate masinile in mine sau ca ma izbesc eu in cele de pe dreapta, mai am 2 sedinte de facut. as vrea sa termin pana luna viitoare ca apoi ma reapuc de FIV si n as vrea sa ma gaseasca iar cu scoala neterminata, caci pana acum am lalait o din cauza cate unui fiv. [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bafta, mire!! fara frica, draga mea!!! calm,calm, calm!!![pup] putere,putere,de 3 ori putere![:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...