Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

AAA...n-am trimis de nici un fel. doar am scris in formular ce cereau. Nici un act nu am trimis. si mi-au aprobat intr-o saptamana. Tu ai lucrat de cand ai venit? sotul?

Ce au estia cu tine, Tantilica?? [:-@]

Daca faci sas A trebuie s faci si B,nu? altfel n-a avut nici un rost A-ul, nu?

Mi-am pregatit ciornele, trebuie sa ma inregistrez. maine trebuie trimis testul.

Pupici.

 

mami fericita de KRISTIAN

04,01,2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc, Foxilica, en stor tack till dig![pup]

 

Nu stiu daca au ceva cu mine, poate am ghinion. Daca e asa, intentionez sa il sparg cat de curand, azi am inceput cu o farfurie[:D]

 

SAS A are si el un rost. Daca vrei sa fii doar barnskötare, e suficient SAS A. Daca tinzi spre o calificare mai buna/studii universitare/post mai bun in calificarea ta din Romania, atunci musai sa faci si SAS B.

 

Dar de ce pui intrebari de astea, te-ai descurajat? Haideeeeeeeeeeeeeeee.... Nu e chiar asa de greu. O sa vezi ca dupa ce termini A o sa ajungi la aceeasi concluzie, ca pana la urma a fost acceptabil si te apuci si de B.

 

Bafta multa![pup]

 

PS Si zici ca intr-o saptamana au dat beslut? Sunt nesimtiti, mah, ne-sim-titi[batcap]

 

Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt incurajari, sper sa ma tina bracinarii. Dar n-o sa mai mearga asa la viteza ca A, asta-i sigur!

eu vreau sa lucrez in lab, poate nu ceva cu mot, dar lab sa fie. o sa vorbesc cu aratatoarea de drumuri sa vad ce zice. poate iese ceva mai repede, fara faculta, sa ma apuc de munca. Vreau casa si d-aia!

Ia uitati aici - atentie la igiena fetelor, mai ales cu copiii!!!

Spalati manute mai des!!http://www.aftonbladet.se/nyheter/article14051709.ab

Cine nu intelege, sa zica![:D]

Gata, plec la compozitii. beah, n-am chef...!

 

mami fericita de KRISTIAN

04,01,2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tanti da' io intreb acu' retoric: de ce faci tu acum cerere la CSN la spartul targului? Pai luai bani imediat dupa SFI, ce ai asteptat? [:I]

Si eu zic ca au ceva cu tine, mie mi-au trimis la fel ca lui Foxi, intr-o saptamana. [8D]

 

Foxy, merge SAS B la fel de repede daca stai pe el [:D], ca esti deja antrenata in compozitii. Ce vine in plus e literatura suedeza si universala la care faci comentarii pe text, tip ce a vrut sa spuna autorul [:D]. Nu mi s-a parut mai complicat, poate mai mult de citit...Spor si sa ne spui ce zice aratatoarea. [:D]

 

Noi mergem maine la Kalmar(sper sa mearga vaporul), fetele fac bagaje deja. Eu am examen sambata si raman acolo saptamana. Abia astept putina distractie, parca sunt inchisa intre cursuri se carti de o vesnicie...

 

 

pid="red">uid="purple">rid="blue"> sid="maroon">i id="teal"> sid="green">iid="purple">mid="navy">pid="red">lid="orange">uid="limegreen">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

 

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, mi-au tot respins cererea, nu au inregistrat-o la timp, etc.

 

Deci eu tot fac cereri de ceva timp[:D]

 

In plus, nu e chiar spartul targului, ca nu am terminat. Si in definitiv, conteaza si daca imi dau banii pe 3 luni.

 

Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, pai CSN-ul da si retro, cui da [:D]. Daca ti-ai cerut CSV pe terminul asta, ar trebui sa primesti pe tot terminul, retro. Cel putin mie mi-au dat...si scrie si la ei parca.

 

pid="red">uid="purple">rid="blue"> sid="maroon">i id="teal"> sid="green">iid="purple">mid="navy">pid="red">lid="orange">uid="limegreen">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

 

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallå! Da, Mihaela, da cui da. Cui nu, nu da[:D]

 

Am lamurit misterul lui nationella prov: nu toate institutiile de invatamant au dreptul sa dea betyg final. Cine are ghinionul sa fi studiat la una care nu, da nationella.

 

Foxilica, esti in siguranta (daca vei continua la Hermods): dupa SAS B ai slutbetyg si nu trebuie sa mai dai nationella prov.

 

Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, uite eu la astea nu m-am gandit - probe nationale, ecunoasteri, etc. e buna info, multam Tanti.

Miha, cum a fost la examen? dar petrecerea cu familia? a mers barca?

Mai frate, nu se mai opreste vantoasa asta, parca suntem in tara uraganelor! Noua ne sufla vantul prin dormitor, de stam cu patura in geam [bang]. Nu, nu se sinchisesc cei de la comp. de inchiriere. De aia ma si mut!

Paaa, dum placuta. [pup]

 

mami fericita de KRISTIAN

04,01,2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foxy da, a mers...ne-a leganat de numa' si nu stiam cum sa mai stam sa nu ni se faca rau, dar a trecut. Am ajuns la examen, l-am dat si colo peste vreo 3 saptamani o sa aflu si daca l-am luat. In rest ne-am distrat, am fost la äventyrsbadet, la IKEA, am stat la povesti cu prietenii nostri de aici si a trecut asa repede...ai mei au plecat aseara inapoi, au ajuns cu bine. Eu stau pana joi, apoi incerc in 2 zile sa fac curat in casa, spalat geamuri, ornat si toate cele...ca nu am apucat sa fac nimic...nu am facut altceva decat am invatat.

 

Mama vine in 21 la noi, sta 6 luni. Ca sotul ia drumul Stockholmului pentru a doua specializare. Va face si el naveta saptamanal...asa ca vine si mai greu pe capul nostru. [bang] Dar stiu ca mama se descurca cu fetele si va fi bine. Macar ma asteapta cineva si pe mine cu mancare calda cand ma duc acasa [:D] nu numai sa gatesc. [alcool]

 

Spor la treburi fetele, succes la examene care mai aveti! [flo]

 

pid="red">uid="purple">rid="blue"> sid="maroon">i id="teal"> sid="green">iid="purple">mid="navy">pid="red">lid="orange">uid="limegreen">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

 

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, am si eu o rugaminte la tine - cum se numeste programul tau de scriere? ala de are gramatica si corectura? [asia] anticipat.

Ma simt sufocata - testul asta e muuult mai stufos decat primele 3.

Voi in cate saptamani ati nfacut SAS B?

Altceva, ce mai faceti? Adevarul e ca eu ma joc toata ziua [bang]. Cu [bibe] normal, ca nu ma lasa sa suflu nici o clipa, maimutoiul ))))

Seara placuta si cele bune.

 

mami fericita de KRISTIAN

04,01,2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...