Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *116*


Recommended Posts

Nela Saru'mana de intrebare. Mai bine,eu cu augumentinul meu,baiatul cu Nurofen... Da nu mai tusim asa rau. [flo] Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costin 12.10.2009 [url="http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Citat:
citat din mesajul lui liliac1
Vin si io repejor sa scriu 2-3 vorbulite cat imi fierbe morcovu'.
Da' frunzele se mai vad, ia zi-ne... [:I] Bunaciune, sunt si io pe plantatie...eu sunt negru' ala mic din colt, ma vezi?
ai ma nela! ai si tu plantatie? mie zi-mi direct. sau ai vrut sa spui ca vrei sa te imprietenesti cu isaura? bey, pe plantatie lumea munceste, nuuuu o lalaie. h. [recevere] [mamica] de [8**] minunata (22.09.2009). Multumesc lui DD.
nu, bey, la mine place isaura... io negru mic pe blantatie, muncim, muncim...da' mai si hodinim.
gata! intelez acum. bretena mea [flo]. h. [recevere] [mamica] de [8**] minunata (22.09.2009). Multumesc lui DD.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
mai, dar cat am scris. zici ca am tastarnita. acusica ma trimite raluk sa fac niste analize [:D]. h. [recevere] [mamica] de [8**] minunata (22.09.2009). Multumesc lui DD.
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] ...rad ca proasta la chiloti, nu stiu ce am..... If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
mai, dar cat am scris. zici ca am tastarnita. acusica ma trimite raluk sa fac niste analize [:D]. h. [recevere] [mamica] de [8**] minunata (22.09.2009). Multumesc lui DD.
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] ...rad ca proasta la chiloti, nu stiu ce am..... If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.
Pot sa rad si eu cu tine? [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Alexandra [mamica] super fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/alexandra.murat"]ALESSIA ZEINA[/url] (26 septembrie 2009)[loveyou] Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamna cu recalma la wisky, va pup. [flo] Moni, ce frumos... primul mama! Eu cred ca o sa lesin, pe bune! O sa imi dea lacrimile cand o sa o aud pe Banana zicand mama. Alex, va pup. Voi ce mai mancati bun zilele astea? Oh, si ar mi-am adus aminte de Maia, ca zicea Bunaciune ca manaca o banana si doua mere la o masa! Ana poate la majorat o sa presteze din astea! Hai ca ma duc, ca ma prinde unspe asa! Nela si [copil] [url="http://picasaweb.google.com/russian706/ANA#5442048614073734066"]Ana nazdravana[/url] (19.09.09) Don't take yourself so seriously, no one else does...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alex25
Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
mai, dar cat am scris. zici ca am tastarnita. acusica ma trimite raluk sa fac niste analize [:D]. h. [recevere] [mamica] de [8**] minunata (22.09.2009). Multumesc lui DD.
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] ...rad ca proasta la chiloti, nu stiu ce am..... If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.
Pot sa rad si eu cu tine? [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Alexandra [mamica] super fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/alexandra.murat"]ALESSIA ZEINA[/url] (26 septembrie 2009)[loveyou] Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] M-ai facut iar sa rad... If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luto, ce ma bucur sa mai aud de voi! SI ce scump e Davidelu![olala] Noi am papat azi para + mar+1 lg cereale (80g) iar la amiza 160g sarmale (vorba vine ca am fiert orez+carnita+ceapat) in frunza si am aruncat frunza iar continutul l-am facut cu mixerul si am pus iaurt. Au iesit destul de ok. Mamideandrei, ai un baietel tare frumos.[olala] Anamaria, am vazut si pozicile cu baietelul tau care e tare dulce [olala]si are par nu gluma.[:D] Raluk, of prin cate treci si tu si eu mai indraznesc sa comentez de a mea.[pup] Iuliapapusa, [pup]luta s aii treaca. Sper ca sunteti mai bine.[flo] Asa a facut si Maria la un moment dat cand disperam pe forum ca nu papa. SI a scazut in greutate si a refuzat papa 2 saptamani si apoi a inceput sa manance mai bine ca inainte. Raluci, ma bucur ca ati trecut cu bine peste vaccin.[flo] Mary, si pe mine m-a cucerit farmville. Mai joci? Suede, Nela, [pup] Alex, atunci se pare ca sursa mea nu e buna. SI totusi unele nu am primit indemnizatia. De ce?[q] X_ggg, si cei de la alte banci cand primesc? [alcool] Monica, felicitari pentru mama.[pk] Zuza mea zice doar cand planga maaaaaaaaaaa-m. In rest zice doar ceva de genul ca-ca-ca.[alcool] Va las ca fug la plimbarici .[pup] Carina [mamica] [9cer] de scumpete de [zana] in [caru] Maria (31.08.2009) http://lb1f.lilypie.com/wr9Bp2.png [paste] [iepu] [paste] [iepu] [paste] [iepu] [paste] [iepu] [paste] [iepu] [paste] [iepu][paste] [iepu] [paste] [iepu][paste] [iepu] [paste]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Doamna cu recalma la wisky, va pup. [flo] Moni, ce frumos... primul mama! Eu cred ca o sa lesin, pe bune! O sa imi dea lacrimile cand o sa o aud pe Banana zicand mama. Alex, va pup. Voi ce mai mancati bun zilele astea? Oh, si ar mi-am adus aminte de Maia, ca zicea Bunaciune ca manaca o banana si doua mere la o masa! Ana poate la majorat o sa presteze din astea! Hai ca ma duc, ca ma prinde unspe asa! Nela si [copil] [url="http://picasaweb.google.com/russian706/ANA#5442048614073734066"]Ana nazdravana[/url] (19.09.09) Don't take yourself so seriously, no one else does...
Papam diversificat de la o masa la alta sa nu se plicti fata![:D] Avem in meniu: banana, mar, para, piersica - morcov (l-am scos ca ne constipa), dovlecel, cartof dulce, pastarnac . Din astea variatiuni, cam 200gr la o masa.[pk] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Alexandra [mamica] super fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/alexandra.murat"]ALESSIA ZEINA[/url] (26 septembrie 2009)[loveyou] Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Vad ca am ratat-o la mustata pe Nela...Nelaaaaa...mi-e dor de tine si postarile tale! Si nici sa intru pe blogul tau nu am avut timp[flo]... Raluk, Mihaela, sunteti tare dragute..stiu si eu ca odihna face bine la productia de lapte dar am niste zile super pline zilele astea si va mai dura inca o saptamina...si nu numai ca sunt pline dar vorba Monicai sunt si de kko...asta e...mi le asum ca mie imi trebuie si capra si varza si lupul[bang][bang][bang]. Vroiam sa va intreb fetelor care faceti branzica in casa..ce lapte folositi? eu am luat Dorna ecologic...o fi ok? Ne pregatim sa papam masa de legume...revin mai pe seara! [mamica] de printesa mica [copil] Isabela Maria - 15 septembrie 2009 [zana] [url="http://community.webshots.com/album/575941893fyvveS?start=0"]Isabela[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...