Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce telefoane mobile preferati?


Recommended Posts

eu am un telefon alb sidefiu cu roz cu Hello Kitty [:D] Si desktop picture-ul e tot cu the awfully pretty kitty. E cu touch screen, mi-a luat ceva vreme sa ma obisnuiesc cu el, trebuie protejat mult mai mult decat unul clasic pe care il zvarli in poseta impreuna cu manunchiul de chei, dar imi place, e very girlie [:D]. M-am gandit ca oricum imi va fi rechizitionat de catre infanta in vreo cativa ani (daca o sa reziste pana atunci) si atunci probabil voi reveni la caramizile negre pentru care nu trebuie sa cumperi etuiuri pufoase (eventual tot roz) [:-)))]
Monica si [pis] Nancy, 04.07.2008 "If you are unware of your choices, then you have none"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mie imi place foarte mult cum arata un Blackberry in mana unei femei !! Foarte mult !!!!! Mie imi place ca celularul sa fie ca o mica bijuterie,deci acord atentie designului !! si e greu de ales intr-adevar...tot timpul apar noutati....!!! [url="http://www.flickr.com/photos/9734044@N08/"]Jessica lui mami[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Samsung ---------------------------------------------- mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007 O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel. PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca nu mi-am permis sa_mi cumpar un blackbeery mi-am luat huawei care are un design asemanator si e cu doua simuri cea ce mie imi e foarte folositor sa nu mai car doua telefoane mereu.nu am de ce sa dau atatia bani pe un tel.pana sa_mi iau huawei am folosit ani de zile nokia,mi se par cele mai bune rezista la socurile produse de baietelul meu si tine si bateria.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mult timp am fost fan Nokia, insa in ultimul an telefoanele NK au ramas un pic in urma din punct de vedere evolutie tehnologica si mai inchid si fabrica din Romania.[bang] Asadar acum prefer Samsung - cu sistem android pe care am instalate toate aplicatiile necesare unei femei [:D] (de la cele de planning, pregnancy pana la email, facebook etc ).[pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...