Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce telefoane mobile preferati?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ina.click
samsung Galaxy dar mai bine imi luam HTC
Nu e tarziu nici acum.. Crinuta si [bonjovi] minunea ei Fara Dumnezeu nimic nu e. Cine se increde in sine, cade rau! PRO LIFE, NOT PRO CHOICE!!! [url="http://www.staycatholic.com/Free%20Book.pdf"]Staycatholic[/url] [url="http://www.alabamacatholicresources.com/Bible.html"]Catholic answers[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 4 months later...
  • 1 month later...

 

 

Sotul meu, daca ar putea, s-ar intoarce la porumbei calatori...[:D] El are un telefon clasic, ce are o antenuta, mai are scris pe el o firma din State care nu mai exista demuuult! (Cingular) [:D]

Vai ce m-am distrat! Si eu m-as intoarce la porumbei calatori daca as putea!

Pentru serviciu am un iPhone 4S, si nu stiu de ce dar nu suport touchscreen-urile in general, iar pe al lui in special.

daca ar fi sa aleg, as opta pt ceva cu taste, ori Samsung young, ori Blackberry, dar a scrie cu un touch-screen + cu o mana + repede + corect - tine de domeniul fantasticului si al utopiei pentru mine.... [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

inainte eram fan nokia din cauza rezistentei si a bateriei. apoi am primit  un samsung galaxy s3 si sunt innebunita dupa el. imi place ecranul mare, accesul la net, aplicatiile, jocurile pt copii, etc, etc. iar daca voi avea bani probabil imi voi lua samsung galaxy note. insa in mod cert am ramas fan samsung galaxy. am si un blackberry mai vechiut insa nu ma impac cu el. mi se pare meniul mai complicat, mult mai putine aplicatii etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

E mare diferenta intre ce preferam si ce avem in posesie :)).

 

Imi plac telefoanele cu butoane. Nu cu tastatura qwerty ci cu tastatura normala. Sa fie si slim si sa aiba camera cat mai buna. Am avut un Samsung SGH nu stiu cat... era metalic. Super telefon. I l-am dat lui barbatu-miu. Acum am un Samsung mini care ma scoate din sarite efectiv. E cu touch si nu pot trimite mesaje in timp ce ma uit la oameni ca trebuie sa vad ce ating.

 

Acum dincolo de acest aspect..ca sa zicem ca de ceva timp nu prea mai chattuiesc... imi plac telefoanele practice. Sa nu cantareasca prea mult, sa nu fie prea mare dar nici sa-mi scape printre degete... sa fie finut (slim) nu badaran... si sa aiba aplicatii cat mai utile. Nu ma intereseaza sa imite zgomote, angry birds si alte maimutoaie...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...