Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Despre "anticomunistul" Basescu(2)


Recommended Posts

Rufus,asemanarea cu Lolek si Bolek m-a binedispus in plina campanie de curatenie de primavara,ca daca nu as stii cum sa te recompensez zau ca ti-as trimite un kil de slana ardeleneasca,asa la nimereala! Zau daca inteleg ce primeaza in mintea unor oameni! Sa ne fie traiul mai bun noua,sau politicienilor? Sunt unii microbisti(a se intelege ca nu de "fotbal",ci de partide!)atat de impatimiti ca isi uita propriile interese!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui sirimie
Ce inseamna cineva care suporta sau nu pareri diferite? Nu cred ca are vreo legatura ce "suporta" cineva. Aici poate sa vina oricine are o parere despre subiect si sa si-o spuna. Ca vin altii cu alta perere e foarte normal. E grav daca faci numai figuratie. Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)] Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009) Am [URL="http://sirimie.blogspot.com"]blog[/URL]
pai nu este figuratie sirimie sa intoxici poporul cu taieturi din ziare si bloguri? la 3 minute 10 taieturi...spune si tu? si apoi "vai..dar sint un om bine educat politic...yo nu am treaba draga cu partidul" spune tu care stim ca esti um om neutru si neafiliat politic si vezi corect situatia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Vai de mine Guestus,ai luat si tu cartonas? Dragilor,fetele sunt suparate ca nu le-ati felicitat de 8 Martie,ca altfel nu se explica! Dupa ce ca sunt atat de putin viteji pe acest Forum de mamici,sa-i mai si sanctionezi!Zau asa!
mai ai 1 zi si scapi....ce-ti pasa tie [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Guestus,sanctionarea este Mana Cereasca,daca esti pe linia de mijloc poti sa spui tot ce tineai in...guse si nu puteai,ca deh,vegheau Moderatorii! Zici,ca tot esti sanctionat,da nu prea dur,ca-ti maresc culoarea!
ne facem ca discutam intre noi acum....ce zici?...ma ajuti sa-i fortam pe aia are sint membri de partid sa se faca publici? sa stim si noi cu cine discutam...sa nu ne mai bagam in discutii aiurea in tramvai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
spune b.nica..tu crezi ca este corect sa apari aici ascuns in haine de iepure inocent si tu cind colo sa fii un membru de partid. Yo spun ca nu este corect.
Corect e ce zice ala mai tare-n glas. Sau cu gasca mai mare. Sau sustinut de partid (o fi si asta vreun citat din Ferma animalelor? Ca l-am revazut mai demultisor...). [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[/url][foto][url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email "] Surpriza 2008[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica Zau daca inteleg ce primeaza in mintea unor oameni! Sa ne fie traiul mai bun noua,sau politicienilor? Sunt unii microbisti(a se intelege ca nu de "fotbal",ci de partide!)atat de impatimiti ca isi uita propriile interese!
A fost si este dilema mea, am spus-o de mai multe ori. Este exact ca in 1990, cand nu avea nici o logica sa ne paruim pentru Iliescu, dar o faceam. Ce am primit de la el, am vazut. Astazi nu mai pricep care-s motivele. Ok, nu-ti place pdl, Basescu...dar, cum poate sa te dea pe spate psd...sau pnl...sau Geoana si Antonescu, o adunatura de neispraviti! Dar, pentru ca motive exista, inclin sa-i dau dreptate ideii lui Guestus, asa mistocar cum este el: e propaganda de partid, pnl sau psd. Nu vad nici un motiv pentru care stai sa pescuiesti orice amanunt despre cei pe care doresti sa-i critici, de la marimea chilotilor pana la nivelul de colesterol. Asta ori e obsesie, ori e sarcina de partid. Eu, fara a o neglija pe prima, cred ca e vorba de a doua. Indiferent care este, rezultatul eforturilor acelor oameni, pentru mine, e zero barat. [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[/url][foto][url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email "] Surpriza 2008[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...