Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ati vrea sa stiti daca ati fi inselat/a?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui XIO
Ei, mai sunt la acelasi pol presupunerile "certe" ale celor din jur. Popescu stie sigur ca eu imi insel sotul cu postasul. N-are nici o dovada, dar "stie" el. Si imprastie zvonul, implicit sotul e privit cu mila "bietul de el, uite cum zambeste, uite cum mesteca, uite cum respira...si cand t gandesti ca il inseala nevasta-sa cu postasul".[alcool] **Fur is for petting*** http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini www.adoptiipisici.ro Nimeni nu ramane virgin, viata tot ne-o trage o data.
ihi.dar unde mai pui ca multe femei au ochii vineti din cauza lu' popescu,doar ca stie el ca nevasta lu' cutare ii miroase izmenele lu fanica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 85
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

O sa incep prin a rade...nu gasesc emoticonu` aferent dar ultima postare e chiar comica.Defecte am,nu pot sa zic nu,dar nu mint sub nici o forma.Mi se pare plicticos si obositor,si m-am inconjurat cu oameni care aplica acelasi principiu.Ca unii se supara si ma considera iute sau ca "fur curent"..este libera opinie..e o tara democratica unde oricine poate sa spuna orice. Asta apropo de mintit si inselat.Si nu am glumit in postarea mea anterioara deloc.Normal ca nu as vrea sa fiu pusa in situatia asta,niciodata nu am avut diplomatie....sau am avut-o doar fortata de mprejurari.Dar....nu le-as dori protagonistilor sa fie in pielea alora care intra in mana mea.Deloc.Eu nu mi-as dori sa intru in mana mea,pe cuvant de onoare. Sotul meu stie sa ma ia si sa dezamorseze conflictele desi cateodata nu am dreptate,si am cativa prieteni care stiu exact si ma iau ca atare. Oricum despre mine se spune ceva de genul"mai,io nu mi-as dori s-o enervez pe Mada",sau cum a zis un bun prieten de-al nostru,nasul Evei,cand recenzorul cu care facusem programare la 17.30 agresit usa si a sunat trezind-o pe Eva care era tare bolnava"saracu`` om,mare greseala"... Dincolo de toate astea e urat ca ,in urma unor intamplari ce a inceput ca o dorinta de a imparti binele si raul sa se transforme in batjocura...e urat sa se desparta oameni care se iubesc sau s-au iubit..e urat sa-ti bati joc de cel care crede in tine. Madalina si Eva-Maria https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui eumada
atare. e urat sa se desparta oameni care se iubesc sau s-au iubit...
De ce sa fie urat sa se desparta oameni care S-AU IUBIT? Daca nu se mai iubesc, ce e mai urat, sa ramana impreuna de dragul vremurilor apuse si sa se certe constant, sau sa se desparta si sa le fie bine cu altcineva? Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu DA, as vrea sa stiu, desi nu apartin grupului de femei care cred ca "biscuitelul intr-o alta cescuta" e motiv de despartire; asta daca nu cumva e hobby-ul partenerului sau daca s-a indragostit de alta. Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea! Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria! ___________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blue eyes "biscuitelul intr-o alta cescuta"
[:-)))][:-)))][:-)))] _______________________ mami de andi [bat] si ilinca [copil] _________________________ [url="http://traduceri-asistenta.webs.com"]traduceri si asistenta[/url] ________________________ "Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Biscuitel?"Cescuta mai inteleg da` daca e biscuitel.......inseamna ca e mic mic si poa` sa plece....nu e ceva nemaipomenit..va veni inapoi...[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Madalina si Eva-Maria https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca rectific si-l trec la grupa mare: biscuitele. [:D] Asta e din limba italiana, ei zic asa. [:D] Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea! Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria! ___________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...