Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dr. Catalin Haiduc - 9


Recommended Posts

Buna MYS Eu si marfologia de trim 1 si de trim 2 am facut-o la Medical City la dl.dr.Florin Popescu(recomandat de dr.Haiduc)mi-a zis sa incerc sa ma programez la Filantropia doar ca eu nu am prins loc in perioada in care trebuia sa o fac(trebuie sa te programezi cu minim o luna inainte ca sa gasesti loc)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 185
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor. Sunt o graviduta in 11 saptamani si ma bate si pe mine gandul sa merg la dr. Haiduc. Am schimbat un dr. si acum testez terenul[:D] Fetele care merg deja, puteti sa-mi raspundeti si mie la cateva intrebari, ca tare as vrea sa ma linistesc odata cu cautarile astea[bang] 1. Cum este dr. Haiduc? Poti vb. cu dansul, are rabdare, te lamureste, iti ofera singur sfaturi la probleme la care tu nu te-ai gandit (am obosit sa ma documentez eu la greu pe net si sa vin la fostul dr cu tot felul de intrebari)? 2. Il poti suna oricand ai nevoie? Daca ai o problema te ia in serios, te cheama eventual la spital? 3. E atent cu toate analizele sa ti le dea la timp? 4. Te consulta si suplimentar (eco in afara de cele morfologice) 5. E de acord cu vitaminele luate in per. sarcinii? Scuze ca v-am bombardat din prima, mi-ati fi de mare ajutor daca v-ati spune parerile[pup] [gravi] 11+ Multumesc Doamne [ruga] PAI 1 homozigot, MTHFR A 1298 heterozigot si Factor XIII heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Ioana ! [:)] Eu am nascut in 2008 cu Catalin, dar iti pot raspunde la intrebari: 1.Este un doctor cu multa rabdare, este atent si daca pui intrebari iti raspunde si iti explica ceea ce nu intelegi ( personal eu te sfatuiesc sa te informezi in continuare despre ce te intereseaza si sa-l intrebi si pe doctor,intuitia te va ghida) 2.La mine asa a fost. 3.Da am facut toate analizele care se cereau atunci, la momentul oportun. 4.Da.Eu am fost si la spital la Filantropia si acolo mi-a facut eco de fiecare data sper finalul sarcinii. 5.Da, chiar iti indica daca este nevoie . Oricum sarcina usoara iti doresc si succes la nastere ! Sper sa-ti raspunda si fetele care au nascut mai recent cu domnul doctor. O zi buna si frumoasa ![pup] Mary [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioana si eu am fost la d-nul haiduc si este mai mult decat dragut , tinand cont ca eram pentru prima data la el . insa a fost de acord ca problema de infertilitate a noastra il depaseste si mi-a recomandat calduros un set de completare de analize - pe langa cele pe care le aveam si m-a rugat sa ma gandesc serios la o clinica care ma poate ajuta . [:D] dar ma asteapta petru urmarirea sarcinii , daca doresc .[pup] poti intreba orice , pe noi ne-a lamurit . [pup] "niciodata nu e prea tarziu"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna burtici, Sunt o viitoare mamica, 23 de saptamani si sunt pacienta dr Catalin Haiduc. Va citesc de ceva vreme din umbra, dar azi m-am hotarat sa va scriu. vroiam sa ma duc la cursuri la filantropia si citisem mai sus ca nu se mai fac cursuri. Am sunat azi la filantropia sa intreb de cursuri si mi-au zis ca incepe un nou modul martea urmatoare adica pe 28.08 in amfiteatru la ora 17:00. din cate am mai citit pe-aici cursul se tine miercurea. sunt cumva cursuri diferite sau e acelasi? DanaT [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...