Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dr. Catalin Haiduc - 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 185
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...

Am nascut eu pe 8 decembrie o mogaldeata cu dr Haiduc. Nu am decat cuvinte de lauda pt el, un dr exceptional care a stiut sa actioneze corect exact cand a trebuit. Fata mea a avut dubla circulara, pe care a facut-o in timpul travaliului, la sfarsitul expulziei imi mai trebuiau 1, 2 contractii care din pacate nu au mai venit, ea a ramas blocata si a trebuit aplicat forcepsul. Dar totul s-a terminat cu bine, iar ea este bine, nu are nici un semn de la forceps. Deci jos palaria pt dr. Haiduc.

Despre spital, la fel, am numai cuvinte de lauda, la urmatorul bebe sigur alegerea va fi aceeasi. E mare lucru in momentele dificile ale nasterii sa primesti o vorba buna, o incurajare. Toata lumea s-a purtat exceptional cu noi si nu am simtit niciodata ca trebuie sa dau ca sa fiu ajutata.

 

Deci recomand atat dr, cat si maternitatea. [cool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, mamici si burtici!!!!

 

Am intrat sa va salut in primul rand si sa mai vad ce se mai intampla pe aici, cam multa liniste pe aici......probabil se apropie un val mare de multi bebelusi burduhosi si sanatosi pe final de an!!!! [:D]

Noi va dorim viitorelor mamici sarcini si nasteri cat mai usoare si mult - mult laptic la bebelusi, multa sanatate!!! Mamicilor deasemenea multa sanatate la toate familiile lor, multa voie buna, beblusi sanatosi, laptic din belsug si multa rabdare cu bebelusi!!!

[pup][pup][pup]

 

SARBATORI FERICITE IN SANUL FAMILIEI, LA MULTI ANI FRUMOSI SI TOTI SANATOSI!!!id="red">id="size3">id="size4">id="size6">

 

sa ne auzim cu bine in noul an care vine!!! va pupacim cu drag, Iana&Bruno si tati al nostru!!![pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Buna seara, va mai aduceti aminte de mine? Nu sunt pacienta dr. Haiduc, dar am intrat mai de mult in discutia voastra, sa va intreb despre Filantropia, si m-ati ajutat foarte mult! Voiam sa va multumesc inca o data, sa va spun ca intre timp am nascut (natural cum mi-am dorit, la Filantropia, foarte OK), si sa va urez SARBATORI FERICITE si UN AN NOU BUN! Madyi, inca o data felicitari - bravo pentru mamica curajoasa si sanatate micutei, sa se faca mare! Inca o data, Sarbatori Fericite! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor! La multi ani in 2012! Sa aveti un an mai bun, cu nasteri usoare si copii sanatosi! O sa nasc si eu luna aceasta la Filantropia cu dl. Dr. Haiduc, si dupa cum va dati seama am mari emotii fiind prima sarcina. Am ales sa nasc natural daca e sigur pt bebe si pt mine. Am tot rasfoit forumul si am vazut ca majoritatea spun ca doctorului ii dai cat ai...as vrea sa stiu totusi care e suma minima. Nu suntem f instariti, asa ca nu ne permitem sa aruncam cu banii in stanga si in dreapta. Ma puteti ajuta cu informatia aceasta, va rog?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit si La multi ani! tuturor!

Am reusit in cele din urma sa ajung la dr. Haiduc, la Medical City. La CMU / Euroclinic nu mai colaboreaza decat pentru nastere, asa ca voi merge la control la Medical City o data pe luna de-a lungul sarcinii si probabil voi naste la Filantropia (DPN 16.07.2012).

Vroiam sa va intreb daca ar trebui sa-i dau bani si lui, personal, in afara de costul consultatiei - cand ma duc la Medical City. Ma gandesc ca din costul consultatiei, desi nu tocmai mic, lui ii revine o parte destul de mica... Voi cum ati facut / faceti?

Multumesc! [pup]

 

The best way to make your deams come true is to wake up.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...