Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dr. Catalin Haiduc - 9


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui yellowella
Buna din nou,daca nu ma insel tu ai nascut cu Dl Dr Haiduc?Stii cumva daca e disponibil sa vina la spital daca e noapte si treb sa nasc ; adik intre 20.00 si 8 dimineata o fi ok sa il sun in cazul in care ma apuca nasterea :D ?
align="right" id="quote2">Buna! vine si noaptea, insa nu-l suni pe el. te duci la camera de garda si medicul de acolo il suna.Multumesc de raspuns!Fetelor nu mai ziceti nimic ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 185
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna tuturor! Multumesc de raspunsuri! Nu am nascut inca, astept in fiecare zi. La ultimul control dl dr mi-a zis ca am colul deschis si cel mic trebuie sa vina din moment in moment...dar se pare ca se lasa greu. Daca nu nasc de la sine pana joi, dl dr o sa-mi provoace nasterea. mai e un pic. Revin cu vesti dupa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andreea204
Buna , fetele.Stiti cumva daca dl. dr. este maine dimineata la spital. as vrea sa merg la un control si tot sun la spital sa intreb si d-na care imi raspunde spune ca nu stie[bang]28 ani, MTHFR C677T homozigot 2 avorturi spontane la 5sapt si 6saptid="size1">id="teal">id="Tahoma">
align="right" id="quote2">Buna, eu stiu ca este la spital in fieacre zi de la 8.00 la 12.00 , dar de ce nu mergi la cabinet? la spital e posibil sa nu aibe timp ...il gasesti la cabinet Medical City: http://www.medicalcity.roEste 160 Ron consultatia.te asteptam cu vesti. bafta!Ane [gravi] cu Maria Evelina in 36 weeks
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

ane-maria, asa cum spunea si yellowella, daca te apuca noaptea contractiile, te duci la spital, medicul de garda te controleaza si daca travaliul e declansat il suna ei. Si la mine au inceput contractiile noaptea, dar la spital am ajuns dimineata si nu l-am asteptat decat 10 minute.

 

Multa bafta!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Albinutzzza
Buna fetele,ane-maria, asa cum spunea si yellowella, daca te apuca noaptea contractiile, te duci la spital, medicul de garda te controleaza si daca travaliul e declansat il suna ei. Si la mine au inceput contractiile noaptea, dar la spital am ajuns dimineata si nu l-am asteptat decat 10 minute.Multa bafta!
align="right" id="quote2">Multumesc Albinutzzaid="blue"> insa sper sa mai aibe rabdare bebelina mea macar pana pe la inceputul lui februarie , acum am doar 36 saptamani si o zi, deci ar mai fi macar 2 saptamani; dar intrebam ca sa stiu ce am de facut, pt ca nu am apucat sa il intreb si aspectul asta; si abia pe 31 dec mai am programare la Dr.Tu ce mai faci , cum te simti?Ane [gravi] cu Maria Evelina in 36 weeks
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti faci din timp o listuta cu toate intrebarile..asa nu uiti nimic.

Sa vorbesti cu bebelina sa stea cuminte la caldurica si sa nu te chinuie la nastere. [:D][:D]

Eu sunt bine, multumesc. Un pic obosita..i-am luat motul lui Stefan. In rest, totul bine..cred ca ne apucam de bebe 2.[olala][olala][olala][olala]

 

Orice ai nevoie, aici sunt.

 

[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Albinutzzza
Sa-ti faci din timp o listuta cu toate intrebarile..asa nu uiti nimic. Sa vorbesti cu bebelina sa stea cuminte la caldurica si sa nu te chinuie la nastere. [:D][:D] Eu sunt bine, multumesc. Un pic obosita..i-am luat motul lui Stefan. In rest, totul bine..cred ca ne apucam de bebe 2.[olala][olala][olala][olala] Orice ai nevoie, aici sunt. [pup][pup][pup]
'Neata! Nu am somn deloc.... si dc il am e si ala chinuit... asta e Nu stiu ce lista sa mai fac , habar nu am ce sa il mai intreb ... as avea 2-3 intrebari importante dar cam atat. Of , sper sa nu ma chinuie prea tare, dar ea o face din cand in cand de pe acum.... deci ma pot astepta la orice din partea ei, dar sper sa fie bine , amandoua sa fim bine ... si dc fac epidurala am sentimentul ca n-o sa ma doara asa tare ,tot am in cap ideea asta si de-asta nu ma panichez acum. Felicitari pt mot, sa fie intr-un ceas bun , sa fie sanatos is sa va bucurati de el! e baiat mare acum :) Observ ca nu pierzi timpul dc ai in plan bb2, dar f bine faci ,dc are cine sa te mai ajute din cand in cand e f ok ; [pup] si ne auzim curand ! Ane [gravi] cu Maria Evelina in 36 weeks
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...