Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sebastian Minunea mea


Recommended Posts

Ce poveste,ce calatorie! M-a impresionat foarte tare,pentru ca stiu ce inseamna sa te agati de o farama de speranta,sa lupti ,sa uiti de somn si ca in afara de micuta farama de viata pe care ai creat-o mai exista si altceva. Strumf e un luptator si un baietel de la care cu toti avem de invatat cate ceva...un adevarat leu! Si puisorul meu este tot leu,trebuia sa fie balanta,dar temperamentul lui se potriveste mai bine unui leu....si ne-am regasit in povestea ta. Va dorim multa sanatate si clipe minunate petrecute impreuna,pentru ca meritati si desi a fost greu intotdeauna dupa o furtuna se arata soarele....si frigul si ceata si norii dispar ca prin vis!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 68
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Impresionanta poveste! Numai o mamica poate avea aceasta putere nebanuita de a trece peste absolut orice ca sa-si vada puiul crescand. Mi-au dat lacrimile in timp ce citeam. Esti cu adevarat demna de admiratia tuturor mamicilor. Multa sanatate tie si puiului Sebastian![pup] MElise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...