Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**181**


Recommended Posts

Sigur sint lucruri noi fata de prima comanda facuta anul trecut; nu stiu daca si fata de ce au adaugat in noiembrie cind s-au aprovizionat iar, ca atunci nu m-au interesat hainute de vara...acum taman la alea m-am uitat. As indrazni sa spun ca da, sint chestii noi, asa a zis si mababei... ______________________________ If you can't say something nice, then don't say nothing at all "In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson http://pisigri.blogspot.com/ Mami de Ilinca (5.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

M-ati bagat in ceata cu vaccinurile astea, noi am facut pana acum cate doua deodata: infanrix hexa si prevenar. Parca de primul v-am auzit si pe voi vorbind. Vreau sa va intreb ceva, voi mai cititi si pe alte subiecte pe forum, si poate stiti ce-i cu Ionica. Am vazut ca ultimul ei mesaj e de acum vreo 5 luni. Ce s-a intamplat, de ce s-a retras? Asa, ca tot vreau sa-i spun provistei sa verifice daca poate intra cu contul comun[:)]. Daca da, atunci inseamna ca poate sa-si faca un nou e-mail si cu asta un nou cont. Si sa formuleze frumos si respectos mesajele moderate. Keutu cheliutu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! 1. Comanda: nu faceti fara mine, va rooooog! am si eu vreo 200 de lei-tot cu o prietena- numa` ca n-am timp azi sa strang codurile. incerc pt maine seara daca nu-i tarziu. MULTUMESC! 2. Marea ieseala: eu vreau langa restaurant ca-s mancacioasa[pofta][pofta][pofta] si sa fiu aproape de bucate. pe B. nu-l intreb ca sigur zice ca mine. Pt restul detaliilor, maine pe seara cand il fac pe sot dadaca[:D] Va pup si noapte buna[pup][pup][pup] mami de Silvia Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Incaltaminte: stiu si eu de la cumnata-mea "regulile": talonet, inaltute sa tina glezna si piele. primele ei ghete le-am luat de figuri, sa mearga la o rochita si la niste pantaloni3/4 si nu respectau decat regula cu inaltimea. urmatoarele au fost unele alese pe criteriul "musai sa tina de cald". abia acum ii caut ceva de mers dar pe-afara merge in cele groase si merge bine. de cateva zile o scot numai in opincute ca mi-e mai comod... mami de Silvia Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vaccin: facem Pentaxim ca aia am facut la 4 luni si peste o luna ROR. asa a stabilit medicuta si eu n-am avut de ce s-o contrazic... Daca nu s-ar fi imbolnavit nepoata-mea de rotavirus de 2 ori, forma grava, internat, perfuzii, etc. nu i-as fi facut Rotarixul copilului meu. dar, vazand ce presupune enterocolita la un copil de un an am zis ca fac orice sa nu trec prin asa ceva nici eu-egoista! si nici copilul meu... asa ca o sa-i fac si ROR si Prevenar si ce-o mai trebui. stiu ca ii bag in organism virus ce-i poate face si rau dar o poate feri de "mai rau". e decizia mea... culmea e ca, dupa cate a patimit cu fetita, cumnata-mea e in continuare importiva oricarui fel de vaccin, mai ales optional...e decizia ei... mami de Silvia Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...