Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**181**


Recommended Posts

Keutu cat e cu mine acasa, nu prinde tv deschis. Dimineata daca e treaz cat isi bea taica-sau cafeaua, mai prinde ceva stiri. Jucarii la masa iarsi nu primeste decat daca nu merge altfel. Dar in general merge. Spre a doua jumatate a mesei, adica atunci cand i s-a mai potolit foamea ii dau si lui o lingurita curata, o mai freaca pe masa, o mai da pe jos... Miha, daca nu am inteles bine si treb altceva, spune-mi! [pup] La capitolul bubite parca ieri si azi n-am depistat decat una singura, dar tot mai aparea si disparea. Poate scapam!!! Dar nu de tot, ca acum avem si pe fata ceva.[bang] Astea cred ca ar putea fi o dermatita. De care, nu stiu. Dr ne-a dat crema ce a folosit-o si Pisik la Ana, dar vad ca la Ana a functionat, la noi nu prea si ii usuca pielea. Pisik, tu cat de des o dadeai pe Ana? Cand sa fim si noi frumosi in pozele de la 1 an...[q] iuca, ce sa imi adoarma la masa, al meu nu adoarme decat dupa ce imi dau silinta din rasputeri. Ieri n-a fost chit sa il adorm la pranz, iar de la 4 nu l-am mai lasat eu , adica am plecat cu el la plimbare in ideea ca daca ii e somn adoarme in carut, dar nu acasa unde ar dormi mult mai mult si mi-ar sta apoi treaz noaptea. Ei bine, afara zici ca il tine unu de ochi, nici nu clipeste, se uita peste tot nu cumva sa-i scape ceva. Keutu cheliutu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ana, eu ma bucur ca ai aratat jucariile, desi unele din ele, primul de ex, l-am vazut pe site-uri romanesti de jucarii, dar aici nu, numai partea de sus, cea de incalecat nu. Si nici pe domnul robot nu l-am vazut. Ala ce stie sa faca? Noi ii luam un catel...teleghidat, ca nu ma simt destul de responsabila sa iau unul adevarat. Keutu cheliutu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simina..ne auzim la telefon daca e sa ajung..oricum tudor abia acum a adormit si abia pe la 15 ajungem in parc..dar n stiu daca mai ajung pana acolo..cred ca o sa ies aici la roata mare ca e mai aproape de mine..ramane pe altadata fetelor..ca vad ca nu sunt doritoare de parcul herastrau azi! [pup] Cristina si Alin, parinti super fericiti de [bibe] Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] [url="http://community.webshots.com/user/Leeloo1987"]pozici dragute[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/573596517kteHYH"]Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt la pagina 4...recuperez. Am fost cu Vladimir in Car4 si am luat nimic dar am cheltuit 150 de lei. I-am luat un ciocat zdranganitor, niste caryicele si ceva de-ale gurii. Am vazut in car4 leagan la al meu cu 19.90 ron...toate culorile. Daca nu aveti cum sa-l puneti in casa merge de un copac pe undeva pe la tara. Am vazut kit de amprente la Noriel, vreo 40-50 ron parca, adica mai ieftin decat pe site-ul dat de mine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui inapreda
Incep sa ma stresez cind va aud ca povestiti de incaltari; ultima pereche pe care i-am luat-o a fost de la Zara Baby; incep sa ma simt denaturata si iresponsabila; si nu e prima data cind simt asta si voi ma treziti la realitate din "visarile" mele [alcool][bang][alcool] So, in concluzie: incaltarile de bebe la un an, tre' MUSAI sa aiba: -un "ceva" sa tina glezna? -un "altceva" numit "talonet? -si...mai ce? [asia] Gina lu' Ian (23 martie 2009) [url="http://family.webshots.com/photo/2022568950104261308gFUfON"]89 de poze noi cu Ian [/url]
piele interior exterior, stiu eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Au sosit ghetutele! Astea: hainedecopii.ro/baieti/incaltaminte/ghete-hokide-18-24-129000/ pe albastru. Sunt super, intra exact un deget la calcai, ii plac, sunt moi si usoare, iesim pe la 15 sa le probam in parcul Moghioros. Mai vine careva? ANCA, cred ca s-a dus "roua" si nu mai vezi mesajul...poate totusi ne vedem! noi tot pe la chilotei o sa ne invartim ...cu viteza maxima [:D] [pk][pk][pk] http://www.lucamic.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am patit la fel, dupa ce am dat banii pe ortopedia am vazut ca nu merge bine si am sunat pediatra, ea mi-a spus ca nu e cazul de asa ceva, sa am doar grija sa ii tzina glezna si sa le iau de la magazine specializate, nu din piatza. cu mult mai ieftin nu am iesit(in loc de 180lei ortopedia-130lei humanic) oricum si bashca sunt la a treia pereche iarna asta, ca i-a crescut picorul ca la balamuc. oricum eu in "tenishi"/"adidashi" nu il incaltz ca iar o ia pe varfuri si de abia am scapat, in plus il forteaza sa se ridice in picioare ca ii e incomod in 4 labe[:D]
Citat:
citat din mesajul lui Gaza22
Citat:
citat din mesajul lui inapreda
Incep sa ma stresez cind va aud ca povestiti de incaltari; ultima pereche pe care i-am luat-o a fost de la Zara Baby; incep sa ma simt denaturata si iresponsabila; si nu e prima data cind simt asta si voi ma treziti la realitate din "visarile" mele [alcool][bang][alcool] So, in concluzie: incaltarile de bebe la un an, tre' MUSAI sa aiba: -un "ceva" sa tina glezna? -un "altceva" numit "talonet? -si...mai ce? [asia] Gina lu' Ian (23 martie 2009) [url="http://family.webshots.com/photo/2022568950104261308gFUfON"]89 de poze noi cu Ian [/url]
Ina te rog nu te stresa ca asa am facut eu si uite ca acu primesc raspunsuri, ca fetele nu au luat cu talonet ca le-au luat usurele, etc dupa ce in urma unor alte discutii am concluzionat ca Ortopedia sunt cele mai bune, si ca incaltarile trebuie sa aiba aia..aia si aia. Na ca acu dupa ce am dat o gramada de bani nici nu-mi place cum merge si primesc raspunsuri tocmai pe dos [bang][bang][bang]. Eu ce sa mai zic? ...oricum nu-i spun sotului ca ma omoara mai ales ca eu l-am convins sa dam atatia bani si ca sunt corecte medical (cica).
Mami de Gazii mica si frumoasa[copil]
[bis]Avem zece lunite [bis]
[copil] 25 martie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...