Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**181**


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
Sunt la pagina 4...recuperez. Am fost cu Vladimir in Car4 si am luat nimic dar am cheltuit 150 de lei. I-am luat un ciocat zdranganitor, niste caryicele si ceva de-ale gurii. Am vazut in car4 leagan la al meu cu 19.90 ron...toate culorile. Daca nu aveti cum sa-l puneti in casa merge de un copac pe undeva pe la tara. Am vazut kit de amprente la Noriel, vreo 40-50 ron parca, adica mai ieftin decat pe site-ul dat de mine.
[:-)))][:-)))][:-)))] stiu cum e sa cumperi nimic mersic pentru info cu leaganul; chiar cautam si eu pentru atarnat in copaci la bunici; e super ieftin ce zici tu acolo[pk] unde este noriel? [pup] Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009 avem 11 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ha! deci azi am drum la care4[:D][:D][:D] merci de pont
Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
Am vazut in car4 leagan la al meu cu 19.90 ron...toate culorile. Daca nu aveti cum sa-l puneti in casa merge de un copac pe undeva pe la tara.
[copil] 25 martie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34
Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
Sunt la pagina 4...recuperez. Am fost cu Vladimir in Car4 si am luat nimic dar am cheltuit 150 de lei. I-am luat un ciocat zdranganitor, niste caryicele si ceva de-ale gurii. Am vazut in car4 leagan la al meu cu 19.90 ron...toate culorile. Daca nu aveti cum sa-l puneti in casa merge de un copac pe undeva pe la tara. Am vazut kit de amprente la Noriel, vreo 40-50 ron parca, adica mai ieftin decat pe site-ul dat de mine.
[:-)))][:-)))][:-)))] stiu cum e sa cumperi nimic mersic pentru info cu leaganul; chiar cautam si eu pentru atarnat in copaci la bunici; e super ieftin ce zici tu acolo[pk] unde este noriel? [pup] Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009 avem 11 luni
Un Noriel mare stiu ca e in Afi Cotroceni si s-a deschis unul si in CAr4 Baneasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui inapreda
Va rog mai dati o data site-ul cu "surpriza formelor de b." la 95 RON. [asia] Gina lu' Ian (23 martie 2009) [url="http://family.webshots.com/photo/2022568950104261308gFUfON"]89 de poze noi cu Ian [/url]
Nu mai stiu site-ul dart parca Pisik facuse comanda de acolo si nu s-a intamplat nimic. Adica nici nu a venit, nici nu a sunat-o nimeni. Da-i pe Goagal poate gasesti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exista careva care refuza vaccinul ROR sau Priorix? Daca da...care sint argumentele mai presus de complicatiile care pot aparea daca face boala? [asia] Numa' intrebari "existentiale" am azi [alcool] Gina lu' Ian (23 martie 2009) [url="http://family.webshots.com/photo/2022568950104261308gFUfON"]89 de poze noi cu Ian [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui inapreda
Exista careva care refuza vaccinul ROR sau Priorix? Daca da...care sint argumentele mai presus de complicatiile care pot aparea daca face boala? [asia] Numa' intrebari "existentiale" am azi [alcool] Gina lu' Ian (23 martie 2009) [url="http://family.webshots.com/photo/2022568950104261308gFUfON"]89 de poze noi cu Ian [/url]
Saptamana viitoare o sa facem Infarix Penta si dupa Paste o sa facem Priorix. Nu refuz, pentru ca eu cred ca e mai grav sa faca bolile acum cat sunt micuti. Imi povestea pediatra ca a avut o fetita cu pojar (nu facuse vaccinul) si avea bube si pe ochi, pe partea aceea alba (am uitat cum se cheama) si in pasarica. Naspa! Asa ca mai bine ne intepam acum si scapam de-o grija Eu stiu cat am tras cand a avut Vladimir o amarata de rozeoal infantilis si 3 zile a avut febra 40 si apoi bubite peste tot.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, eu sint in ceata rau cu vaccinurile aste. 1. Ma seaca pediatra ca REFUZA sa ma inteleaga ca eu NU VREAU sa-i facem ambele vaccinuri in aceeasi zi; ne-a chemat saptamina viitoare, aseara cind am fost la ea sa-i duc reziltatul analizelor; si desi insistam FERM (cel putin, asa mi se parea), ea o tinea una si buna: ca asa face ea, ca nu a avut probleme si alte argumente care pe mine NU ma intereseaza...[:-@][pk][pk] 2. Priorix facem si noi; ma inspaiminta ce povestesc unele mamici chiar aici pe DC despre efectele secundare (posibile) alle acestui vaccin [bang] + alte articole citite pe net; de data asta, mi se pare ca filtrul meu propriu care cerne informatiile e ...infundat [bang][bang] PS. Am comandat tabla; miine ajunge; i-am luat si animalute domestice de lemn cu magnet de pe piciulici Gina lu' Ian (23 martie 2009) [url="http://family.webshots.com/photo/2022568950104261308gFUfON"]89 de poze noi cu Ian [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

INAPREDA, vorbeste cu medicul de familie sa ii faca Priorixul si ii spui ediatrei ca refuzi sa il faci-asa o sa ii faca ea doar Infarix Penta. Ce sa zic? La toate vaccinele exista efecte secundare. Hai sa nu luam totusi exceptiile ca in cazul asta nu ne-am mai vaccina deloc. In Bangladesh mor 4 copii n fiecare zi din cauza de Rotavirus...noi avem posibilitatea sa facem Rotarix dar il refuzam din motive de efecte secundare. Cum o mai dam?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele care spuneati ca ati mai fi interesate, asta e linkul pt hainute: http://www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii/sets/72157622620663033/ Ideea e ca ar fi bine pe cit se poate sa ne hotarim relativ repede, adica vad ca de la o zi la alta mai dispar produse din colectie.... ______________________________ If you can't say something nice, then don't say nothing at all "In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson http://pisigri.blogspot.com/ Mami de Ilinca (5.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...