Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (86)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Ellyshor
Mami-Sami[flo][flo][flo] Fetele sunt toate cu ochii pe freza lui Stefanel, altfel nu-mi explic absenteismul asta in masa!!! [:D][:D][:D] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza] Viooo[pup] Ne bucuram ca ne-ai gasit! [flo]
prazulina, mie nu imi place nici ca om[:D][:D][:D] not my type,cu alte cuvinte....[:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui samira33
[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D] suntem spre DEVAAAAAAAAAAAAAAA mi-am adus aminte ca am modemashu meu 3G in geanta...si ma conecctai [:D][:D][:D][:D]
aliooooooooooo,mami sami, fata, e de bine!!! drum bun in continuare!![pup][pup][pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
Citat:
citat din mesajul lui Ellyshor
Mami-Sami[flo][flo][flo] Fetele sunt toate cu ochii pe freza lui Stefanel, altfel nu-mi explic absenteismul asta in masa!!! [:D][:D][:D] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza] Viooo[pup] Ne bucuram ca ne-ai gasit! [flo]
prazulina, mie nu imi place nici ca om[:D][:D][:D] not my type,cu alte cuvinte....[:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Si your type..care e mademoiselle?[:D][:D][:D] Gagici, sa nu uit!!! Eu ma apropii de data laparoscopiei. Cele care ati facut interventia la stat, spuneti-mi si mie cam ce trebuie sa-mi pun in bagajel....ca nu stiu. Adik in mare as avea idee....dar sa nu uit ceva important. Multumesc anticipat![flo] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violab
Of...Ce Dumnezeu se intimpla? Va caut diperata de am ajuns si eu brocoli la cap. Nu am apucat sa citesc tot dar sa-mi spuneti ce trebuie sa fac. Deocamdata detaliile mele si daca mai e nevoie de mai mult sa-mi spuneti. De azi o sa pot intra in fiecare zi. Of cit mi-ati lipsit. violab aspiranta din 2009. Fara ambele trompe, FSH mare si mai nou si AMH mic. Un FIV nereusit si ma pregatesc de numarul 2. ____________________________ Anul asta voi fi [gravired]
multumim pt descriere,vio.[pup] pai, sorooooooooo,stii de ce ajunsesi brocoli la cap??[:D][:D] ca ai stat atata fara noi - senza di noi,ti ricordi??[:D][:D][:D] sper ca n-am sbaliato.....[bang][:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ellyshor Si your type..care e mademoiselle?[:D][:D][:D] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
[:D][:D][:D][:D][:D]tarzan[:D][:D][:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

soroooooooooo sami, e de bine!!! deschide putin geamul de la masina, si sa mg mai incet....[pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...