Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui miereamara
Buflea veniti in Orlando la disney, aveti si plaja si distractie pt copii. Noi suntem la doua ore:)
Ce plaja e in Orlando ? Nu e macel la Disney de 4 iulie ? Plus ca nu vreau sa bat parcurile in toiul caldurii ... m-as duce undeva la mare, soare, apa, piscina si eventual parc de distractii. Mi-a mai spus cineva de Lake George ...a fost careva pe acolo, am ce face cu copiii mei acolo ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noi vom fi in Florida, dar pe partea cu golful. A dat alergia si peste ai mei copii, sint ca vai de mama lor. Nici eu nu sint cu mult mai bine, n-am pomenit asa ceva. Am avut 71F vineri si simbata a nins, a fost ger. Ieri tot asa, azi iar e soare si foarte frumos, nici urma de zapada. Numai polen! La ce bun ca se face vreme frumoasa daca noi nu putem respira?[bang] Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt mai multe plaje in apropiere de Orlando. Poti sa iei un hotel in interiorul parcului de distractii si ai acolo tot ce iti trebuie, piscina, spa, etc. Intr-adevar e destul de cald in perioada aceea, nu stiu cat de aglomerat, nu am fost niciodata de 4 iulie. [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"] Baby Gator [/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost o data vara la Disney - never again! Cel mai fain a fost in octombrie, lume putina si vreme superba. Eu zic ca-i mai bine in vacanta de primavara sau daca aveti una de toamna, astea nu se dau peste tot la fel si nu-i atit de aglomerat. Plus ca vremea-i mai suportabila. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, Ramona neaparat sa imi trimiti un reminder cand veniti, as vrea sa ne intalnim, o sa venim si noi o zi acolo, bineinteles dc doriti si voi. [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"] Baby Gator [/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi de 4 iulie sintem in vacanta de vara la Cape Cod. Anul asta am pus vacanta la plaja la inceputul verii, ca Nicholas are un curs de luat incepind cu 17 iulie asa ca avem weekendurile blocate pe vara. Cu Benadryl in avion, ce sa zic...am incercat-o o singura data: la retur din Polonia cind Alex avea 6 ani jumate si era ATOMIC in avion. La dus a fost zbor de noapte si s-a culcat imediat dar stiam din experienta zborurilor scurte ca se urca pe pereti dupa 2 ore indiferent de cite zeci de jucarii si activitati aveam pe mineca. Vreau sa spun ca i-am dat o pastila si a dormit de o bagasem pe mineca. Nu mai repet ca m-am speriat. Copilul meu a dormit non-stop, nu s-a sculat nici pentru mincare. [q] Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miereamara
Aaaa, Ramona neaparat sa imi trimiti un reminder cand veniti, as vrea sa ne intalnim, o sa venim si noi o zi acolo, bineinteles dc doriti si voi. [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"] Baby Gator [/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Da, sigur! Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata doris, noi am locuit in bolton landing, un satuc cu iesire la lake george si treceam des prin lake george cand mergeam la cumparaturi. e frumos insa tare linistit, in bl este the sagamore, un complex hotelier, dar in afara de mers cu barca si drumetii nu stiu zau ce ai mai putea face acolo. lake george in sine e mai agitat asa, am vazut multi new yorkezi venind acolo in week-enduri. eu m-as duce, parca-s nostalgica asa, fiind prima asezare omeneasca [:D] in care am locuit o data aterizati aici. in bl mergeam la plaja, aveau o plaja mica dar cu nisip, apa era misto, depinde si ce anume cauti, nu's daca au activitati pt copiii tai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...