Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ganduri rele


Recommended Posts

Androix, Sa traiasca fiecare cum vrea, nu am eu probleme cu asta, dar nu cred ca un om care vrea familie, chiar de se simte "lup singuratic", are dreptul sa faca sa sufere pe altii. Sa renunte la singuratate daca vrea familie! Eu sunt ferma pe picioarele mele, ori cu familie ori singur de capul tau si faci atunci numai ce vrei! Nu incurci astfel pe nimeni nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani
un prim sfat ar fi urmatorul : daca esti credincioasa, mergi la biserica si roaga-te sau stai de vorba cu un preot cu har.
Nici nu poti sa-ti imaginezi ce draci ma apuca cand citesc astfel de sfaturi de baba pe santul comunal. Banuiesc ca daca te doare o masea te duci la stomatolog, nu la vrajitoare sa ti-o descante. De ce-i sugerezi ei altceva?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

razvane trebuia neaparat sa postezi si tu dupa sotia ta nu?sa o faci iar cu ou si cu otet?cred ca ii citesti toate postarile ei de pe acest forum.unde face ea part,repede faci si tu.daca mai ai umpic de decenta in tine vorbiti frate in particular sau va trebuie martori?va place sa va certati pe forum?spalati-va rufele murdare acasa la voi nu aici pe forum.pacat de azzure ca din partea ei nu am mai vazut nici o jignire adresata tie,ea se retrage de fiecare data unde scrie cand vede ca te bagi si tu repede in discutie ca un ob scz de off topic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
Buna dragii mei, A trecut ceva timp, am zis sa inchid ochii, sa ma fac ca nu vad multe, dar sincer nu mai pot. Nu stiu ce sa ma fac....Ma imbolnaveste pur si simplu. As pleca dar nu am unde, l-as parasi dar nu am cum sa ma intretin....Nu cred ca puteti intelege, situatia este foarte complicata...Azi mi-a zis de ex: ca bine ca e el "expert in p..., chita mea", sau ma ameninta, sau....stau pur si simplu si plang si nu stiu incotro sa o iau...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragostina, [q]! Imi pare foarte rau sa aud asta. Daca iti activezi PM sau imi dai o adresa de messenger/facebook poate putem vb mai multe ! [pup] Cea mai fericita mamica de [copil] Stefan Iulian (27.06.2010) cu bucati albastre de cer furate de acolo de sus si puse in loc de ochisori sa ii insenineze privirea si viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am rezolvat. Poate asta este si problema mea, nu vorbesc cu nimeni. Oricum, pe langa faptul ca orice om are nevoie sa se descarce, consider ca fiecare dintre noi trebuie sa faca tot ce-i sta in puteri ca sa rezolve problemele ce pot distruge viata unui pui de om. Ma gandesc ca nu exista numai un vinovat. Cine stie...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...