Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ganduri rele


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui andacos
Citat:
citat din mesajul lui ramiris
Citat:
citat din mesajul lui Razvan078
Eu nu am contul asta doar ca mi-am schimbat numele de usher
Ce inseamna "usher"?
Offf...mey ramiris,nimic nu stii![:D] http://www.google.de/search?q=usher&hl=de&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=wiruTp-iJM-UOrjziJ0I&sqi=2&ved=0CFcQsAQ&biw=1600&bih=745 Dana [url="http://www.dropshots.com/andacos#"]handarbeit[/url]
[:-)))]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Dragostina ... inteleg ca tu L-AI LOVIT peste fata. Inteleg ca ce face el este f naspa dar se pare ca tu nu incerci sa contracarezi iesirile lui printr-un alt fel de atitudine sau macar prin a nu-l provoca. Am impresia ca orice discutie intre voi este un meci de acuze de ambele parti si probabil ca discutiile in care unul incearca sa vada ce are celalalt de spus sunt rare ... In stilul asta ... chiar nu mai are importanta cine este de vina. Sau cine are dreptate. Era o vorba "Daca ai ocazia sa alegi intre a avea dreptate si a fi bun, alege sa fii bun ...". Eu una am invatat ca a avea dreptate este ... I-RE-LE-VANT, inutil samd. Nu te incalzeste cu nimic. Iarta-ma daca gresesc. mama [mamica]gandacelului Vladut [copil], 08.07.08
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, i-am dat o palma peste gura ca m-a injurat de mama. Probabil nu e nimic nou pt altii, dar eu nu suport peste celelalte jigniri s-o mai injure si pe mama. Asta pe langa agresiune lui verbala zilnica cu care este obisnuit sa trateze pe toata lumea, nu numai pe mine. De aceea am spus, cred ca a fost prins de vreo boala de nervi...nu era asa. Cand mai are cate un moment de liniste imi spune ca nu stie ce s-ar face fara mine....dar ce folos?! Un moment de luciditate nu poate sterge restul amarului pe care-l simt. Nu stiu daca rezist eu cu nervii pana ii trece lui nebuneala, daca ii mai trece.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...