Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Locul fetelor Nou-Venite (83)


Recommended Posts

Buna fetelor...eu nu prea am putut intra zilele trecute ca mi-a fost cam rau si am stat mai mult in pat [bang],ieri abia am iesit si eu la aer...maine o sa merg la dr,sper sa fie totul ok...... Pupiceii de molipsire [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Azi am trecut in sapt a 10 a [:)] DD ne-a daruit o minune [gravired]9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lorin7774
multumesc Arianna...sper sa fie molipsitori.. uite de la mine [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ca sa treaca raul! ti-a fost greata sau ce fel de rau ? LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA [i] http://zilepentruluciana.wordpress.com/
[pup]Lorin ,da greata si vomat la greu ,in special dimineata...o sa trecem noi si de per asta DD ne-a daruit o minune [gravired]9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O doamna intra la farmacie si ii cere farmacistului arsenic. Acesta intreaba: - Doamna, la ce va trebuie arsenicul? - Ca sa-l omor pe sotul meu! - Doamna, nu pot sa va vand arsenic pentru acest motiv, imi pare rau, spune farmacistul. Atunci doamna scotoceste in poseta si scoate o fotografie cu sotul ei care facea dragoste cu sotia farmacistului. Acesta se uita la fotografie si spune: - Ah, scuzati-ma, n-am stiut ca aveti reteta. Un politist cu radarul opreste un participant la trafic pentru depasirea vitezei. Politistul ii zice soferului: - Stii, am avut eu presimtirea ca voi da o amenda, d-aia te-am si asteptat toata ziua. - Pai, am venit cat de repede am putut! Nu va suparati doamna doctor, mi-e rusine sa va spun, sufar de priaprism, am erectie permanenta. Ce-mi puteti da? - Un moment, va rog! Doctorita dispare si se intoarce dupa cateva minute. M-am consultat cu inca patru colege si va putem oferi casa, masa si 1500 de lei pe luna. Patru `calculatoristi` se intalnesc la o bere. Unul incepe sa povesteasca: - Am agatat aseara o tipa beton. am dus-o acasa. eu incins, ea incinsa. - (Ceilalti privesc cam plictisiti) - Ne-am apucat sa ne dezbracam chiar din momentul in care am intrat pe usa . am pus-o in picioare, rezemati de perete... - (Ceilalti sunt gata sa adoarma) - Ne-am cautat o noua pozitie si am asezat-o pe birou, chiar pe tastatura noului meu calculator... Este intrerupt de ceilalti, care se trezesc brusc: - Aaa! Ce calculator ti-ai luat ?... Un tip bea intr-un bar si se adreseaza femeii de la masa alaturata: - Beam din berea mea si ma gandeam…. Sa mai beau un rand sau te plac si-asa? Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

feteleeeeeeeeeeeee sunt la sapaaaaaaa [q] f tari bancurile si cand prindem berzele le ciufulim rau [:D] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
O doamna intra la farmacie si ii cere farmacistului arsenic. Acesta intreaba: - Doamna, la ce va trebuie arsenicul? - Ca sa-l omor pe sotul meu! - Doamna, nu pot sa va vand arsenic pentru acest motiv, imi pare rau, spune farmacistul. Atunci doamna scotoceste in poseta si scoate o fotografie cu sotul ei care facea dragoste cu sotia farmacistului. Acesta se uita la fotografie si spune: - Ah, scuzati-ma, n-am stiut ca aveti reteta. Un politist cu radarul opreste un participant la trafic pentru depasirea vitezei. Politistul ii zice soferului: - Stii, am avut eu presimtirea ca voi da o amenda, d-aia te-am si asteptat toata ziua. - Pai, am venit cat de repede am putut! Nu va suparati doamna doctor, mi-e rusine sa va spun, sufar de priaprism, am erectie permanenta. Ce-mi puteti da? - Un moment, va rog! Doctorita dispare si se intoarce dupa cateva minute. M-am consultat cu inca patru colege si va putem oferi casa, masa si 1500 de lei pe luna. Patru `calculatoristi` se intalnesc la o bere. Unul incepe sa povesteasca: - Am agatat aseara o tipa beton. am dus-o acasa. eu incins, ea incinsa. - (Ceilalti privesc cam plictisiti) - Ne-am apucat sa ne dezbracam chiar din momentul in care am intrat pe usa . am pus-o in picioare, rezemati de perete... - (Ceilalti sunt gata sa adoarma) - Ne-am cautat o noua pozitie si am asezat-o pe birou, chiar pe tastatura noului meu calculator... Este intrerupt de ceilalti, care se trezesc brusc: - Aaa! Ce calculator ti-ai luat ?... Un tip bea intr-un bar si se adreseaza femeii de la masa alaturata: - Beam din berea mea si ma gandeam…. Sa mai beau un rand sau te plac si-asa? Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lia73
si va pup pana va smotocesc [pup][pup][:D] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
[pup][pup][pup][pup]si servici usor,eu am terminat programul[olala][:D] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violab
Sunt si eu pe aici. Nu la cura de ingrasare. Ba dimpotriva.[bang] ____________________________ Anul asta voi fi [gravired]
Vio[pup][pup][pup],de slabit iti arde tie acum,cand te pregatesti sa devii mamica?[:D][:D][:D] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11
Buna fetelor...eu nu prea am putut intra zilele trecute ca mi-a fost cam rau si am stat mai mult in pat [bang],ieri abia am iesit si eu la aer...maine o sa merg la dr,sper sa fie totul ok...... Pupiceii de molipsire [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Azi am trecut in sapt a 10 a [:)] DD ne-a daruit o minune [gravired]9+
I-am prins[pup][pup][pup][pup][pup],stai linistita or sa treaca ele si greturile[:D][:D][:D][:D] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...