Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Locul fetelor Nou-Venite (83)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui trutzi
lia Cum stam cu petitia? Sau au lasat-o balta fetele [bang] Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica[ruga] ............................................................ SUNT ASPIRANTA!!!!!
mai tre scrise fete pe lista parca asha am inteles din ce am citit Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neataaaaaaaaaaaaaaaaa cafeaaaaa, laptic si ceai[pup][pup][pup] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

toata lumea [nani]??????? k yo ma pregatesc ptr bisericuta va pup ne citim pe la 12-13[pup] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna diminetzul..am venit si eu la un ceai pt k azi nu am chef de cafea deloc..hmmm eu care ador cafeaua..azi noapte m-au apucat tot felul de pofte .mancam dulce apoi sarat si tot asa. aseara l-am trimis pe sot la 11 sau 11:30 sa-mi cumpere creveti(la noi e un fel de fast food pt creveti si peste)..la noi azi este ziua mamei...si eu sunt mama dar de ingeas.noi suntem mai speciale..avem ingerasul nostu care se roaga numai pt noi[olala][flo][olala][flo]..off ma simt cam ametita si cred ca e de la duphastonul asta dar ytrebue sa-l iau..hai va [pup] Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele noi ieri am ajuns pe la spital[bang] cica domnul col s a cam scurtat, este inkis, au vrut sa ma opreasca dar cum nici o rezerva nu era libera nu am vrut sa raman intr un salon cu 6 paturi pana luni... maine mergem sa ma mai controleze o data...(offf iar pe capraaa)[bang] si sa vad rezultatul la analizele recoltate ieri[:-@] treaba nasoala este ca ieri aveam o senzatie de pipi incontinuu[bang] donsoara mea era cu capul in jos si ma gandesc ca poate apasa ea pe vezica[:-@] de aseara vad ca a incetat senzatia fac no-spa cu scobutil din 8 in 8 ore si tre sa stau la pat[q][bang][bang] acu' am prins un moment in kre sunt singurica acs sa va zic si voua dar nu mai stau la calc...ma duc in pat va pup si aveti grija de voi apropo...avea fata la 27 sapt 900 d gr...si ieri adik la 28 sapt 1150gr[olala] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=alexandra&year=2010&month=6&day=7&babycount=1"]asa creste bebicu [/url] ale[gravired] cu printesa Karina Florentina in 28 sapt ma[ruga]Tie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminte
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! [pup] La multi ani de ziua mamei! [flo] Ce imi plac crevetii [pofta] o sa mananc si eu joi [pk]
Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
buna diminetzul..am venit si eu la un ceai pt k azi nu am chef de cafea deloc..hmmm eu care ador cafeaua..azi noapte m-au apucat tot felul de pofte .mancam dulce apoi sarat si tot asa. aseara l-am trimis pe sot la 11 sau 11:30 sa-mi cumpere creveti(la noi e un fel de fast food pt creveti si peste)..la noi azi este ziua mamei...si eu sunt mama dar de ingeas.noi suntem mai speciale..avem ingerasul nostu care se roaga numai pt noi[olala][flo][olala][flo]..off ma simt cam ametita si cred ca e de la duphastonul asta dar ytrebue sa-l iau..hai va [pup] Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica[ruga] ............................................................ SUNT ASPIRANTA!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata![pup] Ai grija de tine si de Karina [pup] Stai in pat. Te-ai agitat in ultimele zile si nu ti-a facut bine [q] A crescut foarte bine in ultima saptamana [pk]
Citat:
citat din mesajul lui aleesicoo
buna fetele noi ieri am ajuns pe la spital[bang] cica domnul col s a cam scurtat, este inkis, au vrut sa ma opreasca dar cum nici o rezerva nu era libera nu am vrut sa raman intr un salon cu 6 paturi pana luni... maine mergem sa ma mai controleze o data...(offf iar pe capraaa)[bang] si sa vad rezultatul la analizele recoltate ieri[:-@] treaba nasoala este ca ieri aveam o senzatie de pipi incontinuu[bang] donsoara mea era cu capul in jos si ma gandesc ca poate apasa ea pe vezica[:-@] de aseara vad ca a incetat senzatia fac no-spa cu scobutil din 8 in 8 ore si tre sa stau la pat[q][bang][bang] acu' am prins un moment in kre sunt singurica acs sa va zic si voua dar nu mai stau la calc...ma duc in pat va pup si aveti grija de voi apropo...avea fata la 27 sapt 900 d gr...si ieri adik la 28 sapt 1150gr[olala] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=alexandra&year=2010&month=6&day=7&babycount=1"]asa creste bebicu [/url] ale[gravired] cu printesa Karina Florentina in 28 sapt ma[ruga]Tie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminte
Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica[ruga] ............................................................ SUNT ASPIRANTA!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...