Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (724)


Recommended Posts

Pai eu greturi nu am avut deloc deci poti sa nu ai ,iar daca vrei sa il vezi pe bb fa ce face orice femeie disperata...merge la urgenta si spune ca o doare f tare burta,iar acolo o sa ti se faca eco dar si no-spa pe vena [:D]

 

anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

 

AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

 

VARA 2011-AC1 SI AC2

 

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Of, Ylari, iti inteleg nerabdarea. Tu astepti sa-l vezi pe bebe vineri iar eu astept sa vad daca vin uratii vineri. Si incerc sa nu ma gandesc la asta ca sa nu ma tenteze sa imi iau vreun test. Ca daca vad o singura liniuta ma pleostesc sigur...

 

Chiar nu stiu ce sa fac, daca sa cumpar un barza de-ala cu 4 zile raspuns inaintea CM-ului. "Tati" e mai nerabdator ca mine. Ma intreaba de vreo 3 zile daca sunt semne de CM si eu ridic din umeri si-i spun ca nu sunt. Daca nu sunt?[:D][:D] Apoi ma apuca iar 1000 de intrebari ca daca e un semn rau ca nu ma dor sanii. Si tot asa. E un cerc vicios de-a dreptul.

 

Trebuie sa ne inarmam cu rabdare. Tu ar trebui sa auzi inimioara vineri, nu?

 

Cat mai curand [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Cixinica:

 

progesteronul se ia/pune la 3 zile dupa ovulatie. trebuie sa stii SIGUR ca ai ovulat pentru ca daca il ei inainte inhiba ovulatia.Daca ai test de sarcina pozitiv NU se intrerupe ci il continui pana in saptamana 12 de sarcina.

La unele femei menstruatia nu vine singura sub progesteron. Asa ca dupa 14 zile de la ovulatie daca ai test negativ se intrerupe progesteronul pentru a putea incepe un nou ciclu.

Numai bine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui olive
Pentru Cixinica:progesteronul se ia/pune la 3 zile dupa ovulatie. trebuie sa stii SIGUR ca ai ovulat pentru ca daca il ei inainte inhiba ovulatia.Daca ai test de sarcina pozitiv NU se intrerupe ci il continui pana in saptamana 12 de sarcina.La unele femei menstruatia nu vine singura sub progesteron. Asa ca dupa 14 zile de la ovulatie daca ai test negativ se intrerupe progesteronul pentru a putea incepe un nou ciclu.Numai bine
align="right" id="quote2">multumesc mult pentru raspuns [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

TEST DE OVULATIE PT PRIMADATA +!!![olala][olala][olala] Nu m-am impacat inca cu sotul dar de cand am vazut testul...ma gandesc ca fac eu cumva sa ne impacam...nu pot rata ocazia...trebuie sa vina [bb]!Sunt fericita acum ca am vazut testul si mai optimista!

 

http://lagf.lilypie.com/zFnw.png

http://lt2f.lilypie.com/ofWb.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni multa bafta la doctor, sa ma ti si pe mine la curent, eu o sa sun la dr in ziua cand imi vine menstruatia.[pup]

 

Katy ma rog la Dumnezeu sa fie de la implantare[flo]

 

mrenescu sper ca vineri sa vi cu vesti bune sau poate mai devreme[:D]

 

In curand [gravired]

Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!

ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!!!

Ylari poti sa faci ce a spus Anca dute la urgenta si spune ca te doare burta.........[alcool]

Yana felicitari pentru test pozitiv,la treabaaaaaaaaaaa.

Eu ma simt ok dureri de sini lateral,ca dupa fiecare ovulatie.

Acuma numar zilele pina la test,ufff sper sa rezist eroic[:D]

 

 

Sufletelul meu.Eric 28/09/2007

trying to conceive

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...